Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

18 sada taliru lavender

Nalezeno:    208 produktů

Banquet Sada talířů Square Lavender, 18 ks

Sada talířů s motivy levandulí vás zavede do slunného kraje francouzské Provance. Je vhodná až pro šest osob a bez problému zvládne tříchodové nedělí menu díky hlubokému, mělkému a dezertnímu talíři.

Sada 18 talířů

Sada 18 talířů sestává z 6 zdobených mělkých talířů, 6 hlubokých jednobarevných talířů a 6 zbobených dezertních talířků. Mělké a dezertní jsou s přímořským vzorem, hluboké jsou jednobarevné. Vyrobeno z keramiky. Mělké: 26 cm, hluboké: 19 cm, dezertní 20 cm. Lze mýt v myčce.

Sada talířů 18 ks

Jídelní sada 18 ks talířů se zajímavým vzorem v modré a bílé barvě. Z porcelánu. Skládá se z: 6 ks hlubokých talířů 20 cm; 6 ks mělkých talířů 26,5 cm; 6 ks dezertních talířů 19 cm. Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí.

Sada talířů LAWENDA 18 dílná

Vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby, 6x hluboký talíř průměr 23cm, 6x plytký talíř průměr 23cm, 6x dezertní talíř průměr 19cm

Banquet Sada talířů MARION, 18 ks

Sada nádobí je vyrobena z bílého porcelánu. Je vhodné do myčky nádobí i do mikrovlnné trouby. Banquet Sada talířů MARION, 18 ks obsahuje dezertní, hluboké a mělké talíře.

Banquet Sada talířů BLUEBELL, 18 ks

Sada nádobí BLUEBELL od značky Banquet nabízí 18 ks talířů, včetně dezertních, hlubokých i mělkých. Talíře jsou vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnné trouby i myčky. Zdobené po okrajích.

Banquet Sada talířů GEOMETRIC, 18 ks

Sada talířů GEOMETRIC obsahující 18 ks je ideálním setem pro větší rodinu. Obsahuje hluboký, mělký a dezertní talíře, které jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu. Jsou zdobené červenými a černými tvary.

Banquet Sada talířů SHADOW, 18 ks

Talířová sada SHADOW značky Banquet obsahuje 18 kusů talířů, konkrétně mělké, hluboké a dezertní talíře. Sada je vyrobena z porcelánu s jemným šedým vzorem. Díky svému elegantnímu designu se hodí pro každou příležitost. Talíře lze dávat jak do mikrovlnné trouby, tak do myčky.

Sada 18 talířů New One Chata

Sada 18 talířů Chata One pro 6 osob, každý je originál a tak má každý i svoji barvu u stolu. Jsou silné a odolné, udrží jídlo teplé a usnadní tak servírování. Lesklé a matné detaily. Z keramiky, s jednobarevnou světle béžovou spodní stranou. 6 mělkých talířů má průměr 27 cm, 6 hlubokých talířů má průměr 21,5 cm a výšku 6 cm a 6 dezertních talířků má průměr 19,5 cm. Lze je používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

Banquet Sada talířů SANSA, 18 ks

Sada nádobí SANSA od značky Banquet nabízí 18 ks talířů, včetně dezertních, hlubokých i mělkých. Talíře jsou vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnné trouby i myčky. S jednoduchým elegantním vzorem po okrajích.

Sada talířů Terra Mare 18 kusů

Sada talířů Terra Mare. Kamenina. Silné a odolné, udržují pokrmy teplé a usnadňují jejich servírování. Barvy země a moře se navzájem prolínají a vytvářejí jedinečný chromatický kontrast s jedinečnými a odlišnými odstíny. Sada je složená z 6 mělkých talířů 27x3v cm; 6 hlubokých talířů 20,0x5,5v cm; 6 desertních talířků 19,5x2,5v cm. Vhodné do myčky a k použítí v mikrovlnné troubě.

SILVER LINING Sada talířů 18 ks

set obsahuje: 6x menší talíř průměr 20 cm 6x hluboký talíř průměr 20 cm 6x větší talíř průměr 27 cm není vhodné do myčky nádobí není vhodné do mikrovlnné trouby produkty můžete zakoupit po jednotlivých kusech na našich prodejnách Ať už na velké oslavy, výjimečné příležitosti nebo prodloužené snídaně či večeře. Sada nádobí SILVER LINING čítající 18 ks talířů s jemnou platinovou linkou bude krásnými talíři s typickým čistým tvarem a zároveň moderním šmrncem, jenž dozdobí kteroukoliv protřenou tabuli.…

Banquet Sada talířů Purple, 18 ks

Rozveselte slavnostní oběd květinovou sadou porcelánových talířů. Sada je určená až pro šest osob a najdete v ní vše potřebné pro sváteční tříchodové menu – hluboký, mělký a dezertní talíř.

Banquet Sada talířů Sunny, 18 ks

Veselá sada talířů s květy slunečnic vám připomene radostný srpnový den plný letních dobrot. Je určená až pro 6 osob a zvládne tříchodové menu díky obsaženému polévkovému, mělkému a dezertnímu talíři.

Banquet Barocco sada talířů, 18 ks

18dílná porcelánová jídelní sada Barocco v bílém provedení s jemným dekorem je vhodná pro každou příležitost. Na čistě bílém provedení talířů dokonale vynikne servírovaný pokrm. Při mytí v myčce nádobí nedoporučujeme používat intenzivní programy, dekor je na glazuře.Sada obsahuje: 6x dezertní talíř 19 cm 6x hluboký talíř 21,5 cm 6x mělký talíř 24 cm