Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

2n helios ip indoor

Nalezeno:    10 produktů

2N 9155030, Helios IP Verso - modul infopanel

Modul infopanelu umožňuje umístit do instalace interkomu informaci o čísle domu, otevíracích hodinách a podobně. Infopanel je podsvícen, podsvícení je softwarově řiditelné..

2N 9155023, Helios IP Verso - rám pro povrchovou instalaci, 3 moduly

Třímodulový montážní rámeček pro povrchovou instalaci základních a rozšiřujících modulů 2N Helios IP Verso.

2N 9155022, Helios IP Verso - rám pro povrchovou instalaci, 2 moduly

Dvoumodulový montážní rámeček pro povrchovou instalaci základních a rozšiřujících modulů 2N Helios IP Verso.

2N 9155062, Helios IP Verso - montážní podložka pro 2 moduly

Umožňuje montáž na sklo nebo nerovný povrch. Rozměry: 107×234mm.

2N 9155012, Helios IP Verso - rám pro zápustnou instalaci do zdi, 2 moduly

Montážní rámeček pro instalaci základních a rozšiřujících modulů 2N Helios IP Verso do zdi. Rámeček je vybaven jednou záslepkou. Dvoumodulová varianta. Instalační rámeček ke krabici obj. č. 9155015 (krabice není součástí.

Ateus helios 3x1 tlačítko

2N Helios je moderní dveřní interkom s perfektním designem a funkcemi, které nenajdete zdaleka u každých dveří. Jedná se o komunikační systém podporující jak přenos hlasu, tak i videa. Pokud ke vstupu do domu nechcete používat klíče, nemusíte. Dveře lze otevřít zadáním kódu, přiložením karty nebo dálkově přes stolní či mobilní telefon. Interkom vám bude spolehlivě sloužit doma stejně jako ve firmě nebo velkém kancelářském komplexu. 2N Helios je na modulární bázi, a umožňuje tak rozšíření až na 54 tlačítek. Doplňkem může být kamera, čtečka karet či docházkový systém. K dispozici je verze s klávesnicí i bez ní. K výrobě dveřního interkomu 2N Helios se používá vysoce kvalitní ocel, která odolá...

2N 9155023B, IP Verso - Rám pro instalaci na povrch, 3 moduly - černý

Třímodulový montážní rámeček pro povrchovou instalaci základních a rozšiřujících modulů 2N Helios IP Verso v černé barvě.