Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

3d samolepici dekorace

Nalezeno:    341 produktů

3D samolepící dekorace you and me

Samolepicí dekorace s 3D efektem, skutečně jedinečný způsob zdobení stěn! Snadno se nanáší, jako samolepka, tloušťka 4 mm. Odnímatelná, přemístitelná a snadno se čistí. Díky svému 3D efektu je sofistikovaná, inovativní a vhodná k dekoraci stěn, dveří a nábytku. Odolná vůči teplu a vlhkosti. Vyrobena z plastu EVA, což je druh měkké a netoxické pěnové gumy. Velikost 47x70 cm.

Samolepicí 3D dekorace na zeď - Motýlci (30 ks) / A-001206

Vyrobeno filmovým potiskem, odolává větru, dešti a dlouho nemění barvu. materiál: plast, akryl umístění: venkovní / vnitřní dostupné barvy: zlatá, stříbrná a černá balení: 30 ks

Samolepící dekorace 3D Krteček 29x41cm

Dětská samolepící dekorace na zeď s obrázky Krtečka a jeho přátel s 3D efektem. Vhodné k nalepení na stěnu, dveře, ale můžete těmito nálepkami vyzdobit třeba i dětský nábytek. Dekorace vystupují do prostoru a tak jsou ještě věrohodnější. Děti si je prostě zamilují. Na výběr mezi 2 variantami: - Krtek a jaro - 15 samolepek - Krtek a voda - 15 samolepek Uvedená cena je za 1 ks.

Samolepicí dekorace 3D Dinosaurus, zelená

Vyzdobte svým dětem jejich pokojíček oblíbeným motivem nebezpečného tyranosaura. Samolepky nejsou určeny pouze na zeď, lze je lepit i na hladké povrchy, jako jsou skříně, dveře nebo třeba zrcadlo.

Dekorace 3D Dinosauři

Samolepící dekorace 3D s dinosaury skvěle ozdobí pokojíček. Snadno se aplikují a jednoduše se odstraní. Lze je nalepit na stěnu nebo jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. Třírozměrný povrch vytvořený ze 3 vrstev polypropylenu (PP) z nich dělají sofistikované a inovativní dekorace. Pro barevný, zábavný a nevšední dětský pokoj! Rozměr listu (2 kusy) 30x30v cm.

Dekorace - HELLO KITTY 3D

Dekorace s kočičkou Kitty krásně zútulní pokojík vaší princezničky. 3D fosforeskující dekorace z plastu. Po zhasnutí ve tmě jemně září. Samolepící, netoxické, omyvatelné Rozměry: samotná Kitty cca 20 x 20 cm

3271 Dekorace na zeď 3D motýlci - fialová

Interiérová dekorace 3D motýlci. Překrásný doplněk, který můžete připevnit pomocí magnetu, nebo samolepící pásky ktrá je obsahem balení. Obsahem balení je 12 motýlků různé velikosti. Křídla jsou ohebná a jdou lehce tvarovat. Pořiďte si netradiční dolněk, který vnese slunce do každého pokoje, nebo motýlky darujte jako drobný dárek milovníkům přírody. Ideální jako drobnost pro maminku, babičku nebo kamarádku. Rozměr největšího motýla: šířka 11 cm x výška 9 cm. Rozměr nejmenšího motýla: šířka 6 cm x výška 5 cm. Připevnění pomocí lepicí pásky nebo magnetu (součástí balení). Vhodné na povrchy jako zeď, stěna, okna, skříně, zrcadla nebo kovové povrchy....

3491 Dekorace na zeď 3D motýlci - zelená

Interiérová dekorace 3D motýlci. Překrásný doplněk, který můžete připevnit pomocí samolepící pásky která je obsahem balení. Obsahem balení je 12 motýlků různé velikosti. Křídla jsou ohebná a jdou lehce tvarovat. Pořiďte si netradiční doplněk, který vnese slunce do každého pokoje, nebo motýlky darujte jako drobný dárek milovníkům přírody. Ideální jako drobnost pro maminku, babičku nebo kamarádku. Rozměr největšího motýla: šířka 11 cm x výška 9 cm. Rozměr nejmenšího motýla: šířka 6 cm x výška 5 cm. Připevnění pomocí lepicí pásky (součástí balení). Vhodné na povrchy jako zeď, stěna, okna, skříně, zrcadla nebo kovové povrchy. hceProductCert.includeHceCss = 1; hceProductCert.load(); ...

Dekorace Krtek nálepky na stěnu 3D 1 list

Krásná dětská samolepící dekorace pro děti s motivem Krtečka a jeho přátel, ve dvou variantách provedení. Dětské nálepky na stěnu či jinou hladkou a rovnou plochu. Pěkná dekorace do dětského pokojíčku. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry (š v): 29 x 41cm Rozměry balení (š v h): 30 x 49,5 x 1cm Obsah balení: 1 arch se samolepkami

JIRI MODELS Dekorace Krtek 3D nálepky na stěnu skladem

Veselá samolepící dekorace Krtek na stěnu, sklo, nábytek apod. Nástěnné samolepky jsou hezkou dekorací do dětského pokoje. Stačí jen odstranit vrchní část proužku na zadní straně a přilepit na hladkou stěnu. Samolepky zútulní každý dětský pokoj. Rozměry balení 30 x 50 x 1 cm. Vhodné pro děti od 3 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Dekorace Krtek nálepky na stěnu 3D 1 list (Krtek a voda)

Krásná dětská samolepící dekorace pro děti s motivem Krtečka a jeho přátel, ve dvou variantách provedení. Dětské nálepky na stěnu či jinou hladkou a rovnou plochu. Pěkná dekorace do dětského pokojíčku. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry (š v): 29 x 41cm Rozměry balení (š v h): 30 x 49,5 x 1cm Obsah balení: 1 arch se samolepkami

Nástěnná dekorace Jednorožci

Samolepící dekorace 3D s jednorožci skvěle ozdobí dětský pokojíček. Pro útulný, krásný a zábavný pokojíček. Snadno se aplikuje a jednoduše ji lze přemístit. Lze ji nalepit na stěnu nebo jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. Třírozměrný povrch z ní dělá sofistikovanou a inovativní dekoraci. Z netoxické gumy. Rozměr listu 47x47v cm.

Nástěnná dekorace Jabloň

Samolepící dekorace 3D se stromem skvěle ozdobí pokojíček. Snadno se aplikuje a jednoduše se odstraní. Lze ji nalepit na stěnu nebo jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. Třírozměrný povrch vytvořený ze 3 vrstev polypropylenu (PP) z n dělá sofistikovanou a inovativní dekoraci. Pro barevný, zábavný a nevšední dětský pokoj! Rozměr listu 47x47v cm.

Nástěnná dekorace Zvířata

Samolepící dekorace 3D se zvířátky skvěle ozdobí dětský pokojíček. Snadno se aplikuje a jednoduše ji lze přemístit. Lze ji nalepit na stěnu nebo jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. Třírozměrný povrch z ní dělá sofistikovanou a inovativní dekoraci. Pro barevný, zábavný a nevšední dětský pokoj! Z netoxické gumy. Rozměr listu 47x47v cm.

Nástěnná dekorace Jednorožci

Samolepící dekorace 3D s jednorožci skvěle ozdobí dětský pokojíček. Snadno se aplikuje a jednoduše ji lze přemístit. Lze ji nalepit na stěnu nebo jakýkoliv jiný hladký a čistý povrch. Třírozměrný povrch z ní dělá sofistikovanou a inovativní dekoraci. Pro barevný, zábavný a nevšední dětský pokoj! Z netoxické gumy. Rozměr listu 47x67v cm. Made in Italy.