Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Blesky

Nalezeno:    1008 produktů

Podobné fráze:

adapter pro svetla blesky    •  blesky canon    •  blesky metz    •  blesky na nikon    •  blesky na stativ    •  blesky nikon    •  blesky nissin    •  blesky nissin 600    •  blesky olympus    •  blesky pro canon    • 

Obrazový set - Blesky

3 x 120 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami, vypnutý na dřevěných rámech. Na obrazovém setu je namalován abstraktní blesky. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů. Tento set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Taška - Fialové blesky - VD11421/15

Taška - Fialové blesky - VD11421/15.Taška fialové blesky s páskovým uchem a složeným dnem, nosnost 15 kg.Materiál: polyetylenRozměry: 40 x 46 cm.

Taška - Modré blesky - VD10039/16

Taška - Modré blesky - VD10039/16.Taška modré blesky s páskovým uchem a složeným dnem, nosnost 15 kg.Materiál: polyetylenRozměry: 40 x 46 cm.

Difuzér pro blesky Godox TT685

Difuzér Godox FD TT685 je určený pro externí blesky Godox TT685 a pasuje i na blesky Canon 580EX a 580EX II, slouží k rovnoměrnému rozptýlení světla do prostoru a ke změkčení tvrdých stínů.

KURZ - Jak na externí blesky

Na podrobném popisu k produktu KURZ - Jak na externí blesky pracujeme.

Difuzér pro blesky Godox TT350

Difuzér Godox FD TT350 je určený pro externí blesky Godox TT350, slouží k rovnoměrnému rozptýlení světla do prostoru a ke změkčení tvrdých stínů.

Royal Fashion náušnice Blesky SCE156

Luxusní a módní peckové náušnice v designu blesků tvořených z pravého stříbra obohacených celkem čtyřmi černými zirkony. Obdarujte sebe nebo své blízké tímto stříbrným kouzlem. Buďte originální, buďte jedinečná !* Náušnice jsou luxusním a inspirativním doplňkem značky Royal Fashion. Originální design náušnic značky Royal Fashion, luxusní zpracování, kvalitní materiál, ruční práce. Rozměry: (výška x šířka) 1.1 x 0.4 cm Materiál: pravé stříbro kvality 925, zirkony DODÁVÁME BALENÉ V DÁRKOVÉ KRABIČCE - ZDARMA !*...

MET GENIO blesky/modrá 2018

Dětská helma MET Genio pro bezpečný pohyb malých cyklistů s technologií In-Moulding v pěkných dětských designech. Jednoduchý systém utažení spojený s LED blikačkou.

KURZ - Jak na externí blesky VOUCHER

Na podrobném popisu k produktu KURZ - Jak na externí blesky VOUCHER pracujeme.

PRŮVODCE FOTOGRAFA - PROFESIONÁLNÍ PRÁCE S BLESKY

Kniha mladého fotografa Dustina Diaze se v mnohém liší od jiných. Zabývá se svícením především pro portrétní fotografii. Po krátkém úvodu s řadou doporučení základní a nezbytné výbavy vám předvede 50 snímků a ukáže, jakým způsobem byly nasvíceny. Na jedné straně v

Airboard, Hoverboard Kolonožka OFFROAD Blesky 10"

Revoluční dopravní prostředek na českém trhu. Kolonožka, známá také jako Hoverboard, Longboard, aj.! Převratný dopravní prostředek a navíc velice zábavný. Přijďte si k nám vyzkoušet jízdu na Kolonožce, Hoverboardu, buď městskou verzi se sedmi palcovými koly, nebo offroad verzi s desetipalcovými koly.Nabízíme Vám dopravní prostředek Kolonožku, Hoverboard, který je na bázi klasického segweye, tedy na bázi gyroskopického řízení, ovšem ve verzi mini je navíc velice lehce přenositelný, malý a skladný s nízkou hmotností.Kolonožka, Hoverboard je taktéž skvě...

Výbojka pro blesky SK300 II , 300Ws

Výbojka pro záblesková světla Godox SK300 II s výkonem 300Ws. Výbojka je uživatelsky výměnná.

Výbojka pro blesky SK400 II , 400Ws

Výbojka pro záblesková světla Godox SK400 II s výkonem 400Ws. Výbojka je uživatelsky výměnná.

Mini softbox pro speedlite blesky - použitý

Skvělá pomůcka pro změkčení světla externích systémových blesků. Velikost světelné plochy softboxu 25 x 25 cm je ideální pro portrétní fotografii.

Podobné fráze: