Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dálkové ovladače

Nalezeno:    1298 produktů

Plastový organizér na dálkové ovladače

Skončete s neustálým přeskládáváním ovladačů z jednoho konce stolu na druhý a hledáním toho správného. Pořiďte si tento skvělý stojan a hned budete vědět kam sáhnout. Ušetří vám čas, prostor i spoustu nervů. Materiál: plastRozměry: 7,5 x 19 x 6,5 cmBarva: černá

Samolepící držáček na dálkové ovladače

Samolepcící držáček. Jednu stranu nalepíte na dálkový obladač a druhou na stěnu.

Hama stojan na dálkové ovladače Major, černý

- univerzální stojan pro dálkové ovladače a jiné drobnosti (telefony, tužky, brýle atd.) - umožňuje přehledné uložení drobností tak, abyste je už nikdy nemuseli hledat - 4 přihrádky, vhodné až pro 4 ovladače - materiál: umělá kůže - rozměry (VxŠXH): 10,9 x 6,8 x 17,5 cm - barva: černá - dostupnost: 6/2015

Hama stojan na dálkové ovladače Commander, černý

- univerzální stojan pro dálkové ovladače a jiné drobnosti (telefony, tužky, brýle atd.) - umožňuje přehledné uložení drobností tak, abyste je už nikdy nemuseli hledat - 3 přihrádky, vhodné až pro 9 ovladačů - materiál: nylon/polypropylen - rozměry (VxŠXH): 12,2 x 17,5 x 14,1 cm - barva: černá

Hama stojan na dálkové ovladače Commander, hnědý

- univerzální stojan pro dálkové ovladače a jiné drobnosti (telefony, tužky, brýle atd.) - umožňuje přehledné uložení drobností tak, abyste je už nikdy nemuseli hledat - 3 přihrádky, vhodné až pro 9 ovladačů - materiál: nylon/polypropylen - rozměry (VxŠXH): 12,2 x 17,5 x 14,1 cm - barva: hnědá

Autoalarm pro dodatečnou montáž - 2 dálkové ovladače

Universální autoalarmObsah balení: - 2 dálkové (vystřelovací) ovladače - Houkačka - Relé - Kabeláž - Řídící jednotka - Senzor - LED kontrolka Funkce: - Automatické zamykání dveří při jízdě - Dosah signálu 30 metrů - Problik světel se zvukovým signálem odemknutí/zamknutí - Spuštění alarmu při násilném vniknutí/odtahování/vibrací - Ochrana zavazadlového prostoru - Vhodné pro elektrické i pneumatické otevírání - Imobilizér Ovladač: - 4 tlačítka (Zavřít/Otevřít/Ticho/Alarm)

Hama stojan na dálkové ovladače Major černý Černá

Uspořádejte si dálkové ovladače od televize a jejího příslušenství se stojanem Hama Mjaor. Budete tak mít stále přehled, kde se nachází a budou vám vždy po ruce.

Hama stojan na dálkové ovladače Commander černý Černá

Uspořádejte si dálkové ovladače od televize a jejího příslušenství se stojanem Hama Commander. Budete tak mít stále přehled, kde se nachází a budou vám vždy po ruce.

Hama stojan na dálkové ovladače Commander hnědý Hnědá

Uspořádejte si dálkové ovladače od televize a jejího příslušenství se stojanem Hama Commander. Budete tak mít stále přehled, kde se nachází a budou vám vždy po ruce.

Programovatelný autoalarm pro dodatečnou montáž - 2 dálkové ovladače

Universální autoalarmObsah balení: - 2 dálkové (vystřelovací) ovladače - Houkačka - Relé - Kabeláž - Řídící jednotka - Senzor - LED kontrolka - Programovací přepínač Funkce: - Automatické zamykání dveří při jízdě - Dosah signálu 30 metrů - Problik světel se zvukovým signálem odemknutí/zamknutí - Spuštění alarmu při násilném vniknutí/odtahování/vibrací - Ochrana zavazadlového prostoru - Vhodné pro elektrické i pneumatické otevírání - Imobilizér - Dálkové zavření oken - Zpožděné zhasnutí světel při zamykání - Programátor přes FFB Ovladač: - 3 tlačítka (Zavřít/Otevřít/Ticho)

Bílý stojánek na telefon / tablet / dálkové ovladače YAMAZAKI Tosca

Designéři značky Yamazaki vnáší do svých produktů nové myšlenky a obrovskou dávku kreativity A tak vznikají kousky, které jsou dekorativní i funkční. Lehký minimalismus, jednoduché křivky a elegantní barvy jsou tím, co vystihuje Yamazaki!

Centrální zamykání VW/Audi/Škoda 2 dálkové ovladače/klíče 4 motory 12V

Centrální zamykání VW/Audi/Škoda 2 dálkové ovladače/klíče 4 motory 12V