Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dálkové ovladače

Nalezeno:    1217 produktů

Stojan na dálkové ovladače

Krásný stojan na dálkové ovladače s kterým máte všechny hezky po ruce a přehledně na jednom místě. Praktická pomůcka, ale také hezká dekorace hodící se do každého obývacího pokoje. Vlastnosti: Barva: černá, červená, modrá (zasíláme dle skladové dostupnosti) Rozměry: 20,5 x 7,3 x 9 cm

Hama stojan na dálkové ovladače Commander, černý

- univerzální stojan pro dálkové ovladače a jiné drobnosti (telefony, tužky, brýle atd.) - umožňuje přehledné uložení drobností tak, abyste je už nikdy nemuseli hledat - 3 přihrádky, vhodné až pro 9 ovladačů - materiál: nylon/polypropylen - rozměry (VxŠXH): 12,2 x 17,5 x 14,1 cm - barva: černá

Hama stojan na dálkové ovladače Commander, hnědý

- univerzální stojan pro dálkové ovladače a jiné drobnosti (telefony, tužky, brýle atd.) - umožňuje přehledné uložení drobností tak, abyste je už nikdy nemuseli hledat - 3 přihrádky, vhodné až pro 9 ovladačů - materiál: nylon/polypropylen - rozměry (VxŠXH): 12,2 x 17,5 x 14,1 cm - barva: hnědá

Autoalarm pro dodatečnou montáž - 2 dálkové ovladače

Universální autoalarmObsah balení: - 2 dálkové (vystřelovací) ovladače - Houkačka - Relé - Kabeláž - Řídící jednotka - Senzor - LED kontrolka Funkce: - Automatické zamykání dveří při jízdě - Dosah signálu 30 metrů - Problik světel se zvukovým signálem odemknutí/zamknutí - Spuštění alarmu při násilném vniknutí/odtahování/vibrací - Ochrana zavazadlového prostoru - Vhodné pro elektrické i pneumatické otevírání - Imobilizér Ovladač: - 4 tlačítka (Zavřít/Otevřít/Ticho/Alarm)

Hama stojan na dálkové ovladače Major černý Černá

Uspořádejte si dálkové ovladače od televize a jejího příslušenství se stojanem Hama Mjaor. Budete tak mít stále přehled, kde se nachází a budou vám vždy po ruce.

Hama stojan na dálkové ovladače Commander černý Černá

Uspořádejte si dálkové ovladače od televize a jejího příslušenství se stojanem Hama Commander. Budete tak mít stále přehled, kde se nachází a budou vám vždy po ruce.

Hama stojan na dálkové ovladače Commander hnědý Hnědá

Uspořádejte si dálkové ovladače od televize a jejího příslušenství se stojanem Hama Commander. Budete tak mít stále přehled, kde se nachází a budou vám vždy po ruce.

Programovatelný autoalarm pro dodatečnou montáž - 2 dálkové ovladače

Universální autoalarmObsah balení: - 2 dálkové (vystřelovací) ovladače - Houkačka - Relé - Kabeláž - Řídící jednotka - Senzor - LED kontrolka - Programovací přepínač Funkce: - Automatické zamykání dveří při jízdě - Dosah signálu 30 metrů - Problik světel se zvukovým signálem odemknutí/zamknutí - Spuštění alarmu při násilném vniknutí/odtahování/vibrací - Ochrana zavazadlového prostoru - Vhodné pro elektrické i pneumatické otevírání - Imobilizér - Dálkové zavření oken - Zpožděné zhasnutí světel při zamykání - Programátor přes FFB Ovladač: - 3 tlačítka (Zavřít/Otevřít/Ticho)

Bílý stojánek na telefon / tablet / dálkové ovladače YAMAZAKI Tosca

Designéři značky Yamazaki vnáší do svých produktů nové myšlenky a obrovskou dávku kreativity A tak vznikají kousky, které jsou dekorativní i funkční. Lehký minimalismus, jednoduché křivky a elegantní barvy jsou tím, co vystihuje Yamazaki!

Dálkové ovládání pro centrální zamykání + 2 ovladače

Dálkové ovládání s klapacím klíčem a vysílačemUrčeno pro: - připojení na elektrické centrální zamykání - připojení na propneumatické centrální zamykáníNastavení na: blinkry, houkačku a dovírání oken. Kanál pro zajištění kufru.

HAMA 84035 Stojan-Dálk Ovladače Command

Stojan na dálkové ovladače Commander, černý - univerzální stojan pro dálkové ovladače a jiné drobnosti (telefony, tužky, brýle atd.) - 3 přihrádky, vhodné až pro 9 ovladačů