Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dětský nábytek z masivu

Nalezeno:    3150 produktů

DLR, KAMIL Dětský pokoj z masivu, doprava zdarma

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, vyvýšená postel z masivního, borovicového dřeva, komoda KA2, komoda KA3, součástí je vysouvací deska na kolečkách, která může sloužit i jako psací stůl, součástí je i žebřík, který je možno namontovat na obě strany postele, dodáváme bez matrace, možnost měnit barvu dekoru i úchytek, sestava KAMIL, umožňuje vlastní vytvoření sestavy nábytku

Germany Dětský stůl z masivu + 2 židličky jádrový buk (bez štokrle)

Akce na set: Stůl + 2 židle - 2.900 Kč (2 balíky - zaslání v ceně 280 Kč) Rozměry stolu: 60 x 48cm, v - 55cm Rozměry židličky: v - 61.5cm/32cm (výška sedu), š - 29cm, h - 32cm Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Dětský psací stůl z masivu je vyroben z masivního jádrového buku o tloušťce 1.8 cm, nohy u stolu jsou z masivu 4 x 4 cm, u židličky 3.5 x 3.5 cm. Povrchová úprava je provedena kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje nábytku dlouhou životnost a příjemný design. Dětský stůl je vhodný ke každému nábytku v provedení jádrový buk masiv.

Nábytek do domečku "Dětský pokoj"

Věk: 3+ Nábytek do domečku 90813 kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.

MEBLINE Dětský nábytek TIMO 5

Sestava se skládá z následujících dílů: U1 - Skříň 2D U8 - Psací stůl U9 - Police 110 U10 - Regál 2D1SZ Dostupné barvy: A - Jasan coimbra tmavá + antracit + fialová B - Jasan coimbra tmavá + antracit + pomeranč C - Jasan coimbra tmavá + antracit + zelená Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TIMO:

MEBLINE Dětský nábytek TIMO 11

Sestava se skládá z následujících dílů: U1 - Skříň 2D U3 - Regál 3D2SZ U8 - Psací stůl U9 - Police 110 Dostupné barvy: A - Jasan coimbra tmavá + antracit + fialová B - Jasan coimbra tmavá + antracit + pomeranč C - Jasan coimbra tmavá + antracit + zelená Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TIMO:

MEBLINE Dětský nábytek TIMO 8

Sestava se skládá z následujících dílů: U1 - Skříň 2D U6 - Komoda 2D2SZ U8 - Psací stůl U12 - Police 80 U14 - Regál modulární Dostupné barvy: A - Jasan coimbra tmavá + antracit + fialová B - Jasan coimbra tmavá + antracit + pomeranč C - Jasan coimbra tmavá + antracit + zelená Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TIMO:

MEBLINE Dětský nábytek TIMO 12

Sestava se skládá z následujících dílů: U1 - Skříň 2D U3 - Regál 3D2SZ U8 - Psací stůl U9 - Police 110 U14 - Regál modulární Dostupné barvy: A - Jasan coimbra tmavá + antracit + fialová B - Jasan coimbra tmavá + antracit + pomeranč C - Jasan coimbra tmavá + antracit + zelená Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TIMO:

MEBLINE Dětský nábytek TIMO 3

Sestava se skládá z následujících dílů: U1 - Skříň 2D U7 - Postel 200 U8 - Psací stůl U12 - Police 80 U14 - Regál modulární Dostupné barvy: A - Jasan coimbra tmavá + antracit + fialová B - Jasan coimbra tmavá + antracit + pomeranč C - Jasan coimbra tmavá + antracit + zelená Dodatečné informace: Matrace za doplatek. Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TIMO:

MEBLINE Dětský nábytek TIMO 6

Sestava se skládá z následujících dílů: U2 - Skříň 1D U5 - Regál otevřený U8 - Psací stůl U9 - Police 110  U10 - Regál 2D1SZ Dostupné barvy: A - Jasan coimbra tmavá + antracit + fialová B - Jasan coimbra tmavá + antracit + pomeranč C - Jasan coimbra tmavá + antracit + zelená Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TIMO:

MEBLINE Dětský nábytek TURO 6

Sestava se skládá z následujících dílů: FU1 - Skříň 2D2SZ FU5 - Regál otevřený FU6 - Komoda 3SZ FU10 - Police závěsná 70 FU14 - Modulová postel s psacím stolem Dostupné barvy: A - Tyrkys + Sněhobílá + Světlý grafit B - Mamba zelená + Sněhobílá + Světlý grafit C - Malina + Sněhobílá + Světlý grafit Dodatečné informace: Cena nezahrnuje matraci. Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TURO:  

MEBLINE Dětský nábytek TURO 5

Sestava se skládá z následujících dílů: FU3 - Regál 1SZ FU4 - Regál nízký FU5 - Regál otevřený FU6 - Komoda 3SZ FU7 - Rohová skříň FU14 - Modulová postel s psacím stolem Dostupné barvy: A - Tyrkys + Sněhobílá + Světlý grafit B - Mamba zelená + Sněhobílá + Světlý grafit C - Malina + Sněhobílá + Světlý grafit Dodatečné informace: Cena nezahrnuje matraci. Nábytek je vyroben z laminované dřevotřísky o síle 16mm. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému TURO:  

Toaletní stolek z masivu

Masiv - smrk. 6x zásuvka, (váha vršku 8,5 kg). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 20 kg. Rozměry: - šířka 100 cm - hloubka 45 cm - výška 117 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouz...

MEBLINE Dětský nábytek MIMO 1

Sestava se skládá z následujících dílů: MO1 - Skříň MO2 - Komoda 2D MO4 - Komoda 2D2P MO5 - Postýlka Dostupné barvy: Světle šedá + Modrá + Mimosa Dodatečné informace: V nabídce různé matrace (60x120cm) za doplatek. Postýlka s odnímatelnými příčkami. Posuvný přebalovací pult po čelách postýlky. Nastavitelná výška matrace v postýlce. Nábytek je vyrobená z laminovanej drevotriesky silné 16mm. Zásuvky se systémem bočnicových vodítek se samodovíráním a plným výsuvem. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému MIMO:  

MEBLINE Dětský nábytek MIMO 3

Sestava se skládá z následujících dílů: MO1 - Skříň MO3 - Komoda 2D1SZ MO5 - Postýlka Dostupné barvy: Světle šedá + Modrá + Mimosa Dodatečné informace: V nabídce různé matrace (60x120cm) za doplatek. Postýlka s odnímatelnými příčkami. Posuvný přebalovací pult po čelách postýlky. Nastavitelná výška matrace v postýlce. Nábytek je vyrobená z laminovanej drevotriesky silné 16mm. Zásuvky se systémem bočnicových vodítek se samodovíráním a plným výsuvem. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému MIMO: