Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Florbalové brankářské vybavení

Nalezeno:    150 produktů

Salming Atilla Goalie Pant XS / White

Salming Atilla Goalie Pant White/XS nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Prémiové brankařské kalhoty Salming Atilla Goalie Pant je nástupcem kalhot Salming Phoenix. Čistý černobílý design, pásek pro upevnění kolem pasu a flexibilní látka v rozkroku.

Salming Atilla Goalie Pant XXL / White

Salming Atilla Goalie Pant White/XXL nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Prémiové brankařské kalhoty Salming Atilla Goalie Pant je nástupcem kalhot Salming Phoenix. Čistý černobílý design, pásek pro upevnění kolem pasu a flexibilní látka v rozkroku.

Salming Atilla Goalie Gloves M

Salming Atilla Goalie Gloves nakupujte v sekci Brankářské chrániče. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Brankařské rukavice Salming Atilla Goalie Gloves jsou prémiové rukavice určené pro pravidelné používání. Rukavice ochrání vaše prsty a klouby v soubojích o balonek.

Salming Atilla Goalie Gloves XL

Salming Atilla Goalie Gloves XL nakupujte v sekci Brankářské chrániče. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Brankařské rukavice Salming Atilla Goalie Gloves jsou prémiové rukavice určené pro pravidelné používání. Rukavice ochrání vaše prsty a klouby v soubojích o balonek.

Salming Atilla Goalie Gloves XS

Salming Atilla Goalie Gloves XS nakupujte v sekci Brankářské chrániče. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Brankařské rukavice Salming Atilla Goalie Gloves jsou prémiové rukavice určené pro pravidelné používání. Rukavice ochrání vaše prsty a klouby v soubojích o balonek.

Salming Atilla Goalie Pant L / White

Salming Atilla Goalie Pant nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Prémiové brankařské kalhoty Salming Atilla Goalie Pant je nástupcem kalhot Salming Phoenix. Čistý černobílý design, pásek pro upevnění kolem pasu a flexibilní látka v rozkroku.

Salming Atilla Goalie Pant M / White

Salming Atilla Goalie Pant White/M nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Prémiové brankařské kalhoty Salming Atilla Goalie Pant je nástupcem kalhot Salming Phoenix. Čistý černobílý design, pásek pro upevnění kolem pasu a flexibilní látka v rozkroku.

Salming Atilla Goalie Pant S / White

Salming Atilla Goalie Pant White/S nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Prémiové brankařské kalhoty Salming Atilla Goalie Pant je nástupcem kalhot Salming Phoenix. Čistý černobílý design, pásek pro upevnění kolem pasu a flexibilní látka v rozkroku.

Salming Atilla Goalie Pant XL / White

Salming Atilla Goalie Pant White/XL nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Prémiové brankařské kalhoty Salming Atilla Goalie Pant je nástupcem kalhot Salming Phoenix. Čistý černobílý design, pásek pro upevnění kolem pasu a flexibilní látka v rozkroku.

Salming Atlas Goalie Pant 128 / Orange/black

Salming Atlas Goalie Pant nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské brankařské kalhoty Salming Atlas Pant v oranžovém provedení. Odolná látka je na kolenou a je zde i pásek pro upevnění kolem pasu.

Salming Atlas Goalie Pant 140 / Orange/black

Salming Atlas Goalie Pant orange/black/140 nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské brankařské kalhoty Salming Atlas Pant v oranžovém provedení. Odolná látka je na kolenou a je zde i pásek pro upevnění kolem pasu.

Salming Atlas Goalie Pant 152 / Orange/black

Salming Atlas Goalie Pant orange/black/152 nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské brankařské kalhoty Salming Atlas Pant v oranžovém provedení. Odolná látka je na kolenou a je zde i pásek pro upevnění kolem pasu.

Salming Atlas Goalie Pant 164 / Orange/black

Salming Atlas Goalie Pant orange/black/164 nakupujte v sekci Brankářské kalhoty. Další Florbalové brankářské vybavení značky Salming nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské brankařské kalhoty Salming Atlas Pant v oranžovém provedení. Odolná látka je na kolenou a je zde i pásek pro upevnění kolem pasu.

Tempish TIP S

Tempish TIP nakupujte v sekci Brankářské chrániče. Další Florbalové brankářské vybavení značky Tempish nakupujte výhodně na lypo.cz. Florbalový suspenzor Tempish TIP je vyjímatelný chránič pro snadnější údržbu. Silikonový - měkkčený okraj chrániče pro větší pohodlí a bezpečnost.

Tempish TIP M

Tempish TIP M nakupujte v sekci Brankářské chrániče. Další Florbalové brankářské vybavení značky Tempish nakupujte výhodně na lypo.cz. Florbalový suspenzor Tempish TIP je vyjímatelný chránič pro snadnější údržbu. Silikonový - měkkčený okraj chrániče pro větší pohodlí a bezpečnost.