Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konferenční židle

Nalezeno:    1869 produktů

Konferenční židle - RI

Jednoduchá stohovatelná konferenční židle

Konferenční židle - RI

Stohovatelná celodřevěná konferenční židle

Konferenční židle - RI

Stohovatelná celodřevěná konferenční židle

Konferenční židle - RI

Stohovatelná celodřevěná konferenční židle

Konferenční židle Rumba

Konferenční židle Rumba je vhodná do konferenčních místností, kanceláří a jídelen. Sedadlo i opěradlo je čalouněno do eko-kůže nebo látky dle výběru. Kostra židle má tvar pérovky a je chromovaná. Součástí židle jsou i područky.

Konferenční židle ARCA

Konferenční židle zaujme svým minimalistickým designem. Sedák je čalouněný, přední i zadní část opěráku je čalouněná. Zajímavostí je volba kombinace dvou barev čalounění. Kostru tvoří kovové ližiny. Židle je dodávána s područkami nebo bez područek.

Konferenční židle Styl

Jednoduchá čalouněná konferenční židle Styl. Židle má čalouněný sedák i opěrák dle zvolené látky a odstínu. Kostra je kovová a je možné ji zakoupit v nástřiku hliník, černá nebo chrom. Opěrák židle má zezadu černý plastový kryt. Díky své jednoduchosti se židle hodí do jakéhokoliv interiéru.

Konferenční židle VIOLA

Stohovatelná konferenční židle VIOLA má překližkový sedák a opěrák a stabilní kovovou kostru, která je doplněna o integrovanou spojku do řad . Překližka může být mořená do odstínu z nabídky výrobce. Kostra židle je čtyřnohá v provedení nástřik šedá nebo chrom . Židle najde uplatnění přede

Konferenční židle MIA

Konferenční židle MIA s čalouněným sedákem a plastovým opěrákem má čtyřnohou kostru ve třech variantách povrchové úpravy. Čalounění sedáku lze zvolit z široké nabídky barevného provedení. Barva plastového opěráku je vždy černá . Židle je stohovatelná až do patnácti kusů. Produkt může být dopln

Konferenční židle TRINITY

Elegantní konferenční židle TRINITY zaujme síťovaným opěrákem v černé síťovině a prostorným čalouněným sedákem. Produkt má kovovou kostru v provedení černá nebo chrom a může být variantně bez područek nebo s područkami, které jsou opatřeny plastovými krytkami. Židle je stohovatelná a je komfortní.