Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Odpadkové koše

Nalezeno:    1008 produktů

Popelník pro odpadkové koše

Popelník pro venkovní odpadkové koše lze snadno přišroubovat na nádobu materiál pozinkovaná ocel

KARTELL odpadkové koše Waste Basket

Designér: UFFICIO TECNICO Design: 1965 Výrobce: KARTELL (Itálie) Kategorie: ODPADKOVÉ KOŠE Materiál: plast Rozměry: 25 x 38 (průměr x výška v cm) Dostupnost: 2 - 4 týdny PDF : KARTELLWASTE BASKET

ESSEY Designové odpadkové koše Bin Bin

Designové koše Bin Bin se inspirovaly tvarem pomuchlaného papíru, který návrhář John Brauer použil během zkušebních návrhů, a dávají jasně najevo svůj účel prostřednictvím krásného vzhledu. Na tento koš, který má bezmála vlastní osobnost, se budete spoléhat nejen v případě skladování odpadků, ale i když se budete chtít na něčem pokochat pohledem. Brauerova designová značka Essey prodává tento hravý kousek v bílé, černé, červené či šedé variantě.

ESSEY Designové odpadkové koše MIni Bin Bin

Designové koše Mini Bin Bin se inspirovaly tvarem pomuchlaného papíru, který návrhář John Brauer použil během zkušebních návrhů, a dávají jasně najevo svůj účel prostřednictvím krásného vzhledu. Na tento koš, který má bezmála vlastní osobnost, se budete spoléhat nejen v případě skladování odpadků, ale i když se budete chtít na něčem pokochat pohledem. Brauerova designová značka Essey prodává tento hravý kousek v bílé, černé, červené či šedé variantě.

Wesco designové odpadkové koše Kickmaster (33 l)

Designový odpadkový koš Kickmaster 33l od firmy Wesco.