Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Odpadkové koše

Nalezeno:    848 produktů

KARTELL odpadkové koše Waste Basket

Designér: UFFICIO TECNICO Design: 1965 Výrobce: KARTELL (Itálie) Kategorie: ODPADKOVÉ KOŠE Materiál: plast Rozměry: 25 x 38 (průměr x výška v cm) Dostupnost: 2 - 4 týdny PDF : KARTELLWASTE BASKET

Wesco designové odpadkové koše Superboy

Designový odpadkový koš Superboy od firmy Wesco.

Wesco designové odpadkové koše Spaceboy

Designový odpadkový koš Spaceboy od firmy Wesco.

Wesco odpadkové koše Pushboy 22 litrů

Wesco designové odpadkové koše Push Boy 22 litrů

Podklad pod odpadkové koše 60 cm

Podklad pod odpadkové koše, vhodný do zásuvek 60 cm. Podkladová základna má boční úchyty, které lze upravit na velikost skříňky. Z technoplastu. Šířka 48,6-53,6 a hloubka 41,4-48,2 cm.

Podklad pod odpadkové koše 80 cm

Podklad pod odpadkové koše, vhodný do zásuvek 60 cm. Podkladová základna má boční úchyty, které lze upravit na velikost skříňky. Z technoplastu. Šířka 65-73,6 cm a hloubka 41,4-48,2 cm.

Podklad pod odpadkové koše 90 cm

Podklad pod odpadkové koše, vhodný do zásuvek 60 cm. Podkladová základna má boční úchyty, které lze upravit na velikost skříňky. Z technoplastu. Šířka 76,8-83,6 a hloubka 41,4-48,2 cm.

ESSEY Designové odpadkové koše Bin Bin

Designové koše Bin Bin se inspirovaly tvarem pomuchlaného papíru, který návrhář John Brauer použil během zkušebních návrhů, a dávají jasně najevo svůj účel prostřednictvím krásného vzhledu. Na tento koš, který má bezmála vlastní osobnost, se budete spoléhat nejen v případě skladování odpadků, ale i když se budete chtít na něčem pokochat pohledem. Brauerova designová značka Essey prodává tento hravý kousek v bílé, černé, červené či šedé variantě.

Wesco designové odpadkové koše Baseboy 8l

Designový odpadkový koě Baseboy 8l od firmy Wesco.

Wesco designové odpadkové koše Baseboy 15l

Designový odpadkový koš Baseboy 15l od firmy Wesco.