Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Okna

Nalezeno:    20863 produktů

Podobné fráze:

barevna okna    •  cistic okna    •  drevena okna    •  francouzska okna    •  francouzske okna    •  leifheit okna    •  leifheit vysavac na okna mop na okna    •  okna 120x90    •  okna 60x90    •  okna 80x50    • 

Okna -

Edice Fragmenty přináší soubor fotografických publikací přibližujících architekturu Pražského hradu v jednotlivých detailech. Každá kniha z této řady nabízí neobvyklé pohledy do známých i běžně nedostupných částí hradního areálu. Okna - od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Okna

Edice Fragmenty přináší soubor fotografických publikací přibližujících architekturu Pražského hradu v jednotlivých detailech. Každá kniha z této řady nabízí neobvyklé pohledy do známých i běžně nedostupných částí hradního areálu.

Okna

Edice Fragmenty přináší soubor fotografických publikací přibližujících architekturu Pražského hradu v jednotlivých detailech. Každá kniha z této řady nabízí neobvyklé pohledy do známých i běžně nedostupných částí hradního areálu.

Okna

Edice Fragmenty přináší soubor fotografických publikací přibližujících architekturu Pražského hradu v jednotlivých detailech. Každá kniha z této řady nabízí neobvyklé pohledy do známých i běžně nedost

Okná

Jazyk: slovenský Žánr: román, světová literatura Autor: Leif Panduro

Okna

Edice Fragmenty přináší soubor fotografických publikací přibližujících architekturu Pražského hradu v jednotlivých detailech.

Moderní okna

Nevíte, jaká okna vybrat do vašeho nového domu? Budete vyměňovat okna ve starším domě nebo bytě? Pak je tato kniha určena právě vám. Autoři v knize poradí, zda vybrat okna plastová nebo dřevěná, co musejí splňovat a co ohlídat při jejich dodávce a montáži. Poradí také s ekonomickou návratností jednotlivých typů oken. Dozvíte se také, jakých nejčastějších chyb se dopouštějí montážní firmy a jakých chyb se musíte vyvarovat vy při uzavírání smlouvy.

Leifheit Vysavač na okna + mop na okna

Vysavač na okna Leifheit Window Cleaner s elektrickým odsáváním vody a senzorem pro maximální výdrž baterie. Dodávaný s mopem na okna Leifheit s náhradou z mikrovlákna s vysokým stupněm savosti.

Zajištění okna 1ks

Zajištění okna 1ks Umožní bezpečné větrání nastavením šířky mezery v okně.

Záclona na okna

Záclona na okna vás ochrání před horkem, chladem i světlem. S extra silnými přísavkami. Sandná instalace. Ze 100% polyesteru. Měří 59x92 cm.

Záclona na okna

Záclona na okna vás ochrání před horkem, chladem i světlem. S extra silnými přísavkami. Sandná instalace. Ze 100% polyesteru. Měří 59x114 cm.

Záclona na okna

Záclona na okna vás ochrání před horkem, chladem i světlem. S extra silnými přísavkami. Sandná instalace. Ze 100% polyesteru. Měří 94x114 cm.

Okná - Adela Motyková

V roku 2003 sme vydali prvý titul edície Dobrá rada nad zlato - Chystáte sa vymeniť okná? Verili sme, že bude veľmi užitočná pre širokú verejnosť. Výsledok sa dostavil: za necelé 4 roky sa celý náklad 5 000 ks rozobral. Teraz sme vydali ten istý titul, ale s výrazne inovovaným obsahom. Za 4 roky totiž výrobcovia okien premietli do okenných konštrukcií viaceré významné inovované prvky, ktoré spoľalivejšie zabezpečujú funkčné vlastnosti okien. Dopyt po oknách vyvolaný nebývalým rozsahom novostavieb pritiahol na trh nových výrobcov, ale najmä sa zvýšili výrobné kapacity výrobcov. Vzniklá konku Okná - Adela Motyková od authora Adela Motyková a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus....

Mop na okna

Díky tomuto praktickému prostředku na čištění oken máte vše hezky v ruce. Okna stačí nastříkat, vyčistit a otřít. Naplňte nádržku dle libosti čistícím prostředkem, stikněte páčku,abyste nastříkali prostředek na okno a otřete nečistoty potahem z mikrovlákna a poté osušte stěrkou. Rozměry 27x25x8cm. Termoplast a polyester.

Obraz - Detail okna

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován detail okna na staré budově. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.