Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Osvětlení exteriéru

Nalezeno:    888 produktů

Podobné fráze:

venkovní nástěnná lampa Ideal Lux Clio AP1 146607 1x60W E27 - komplexní osvětlení exterieru

Stojan lampy je z litého lehkého hliníku, s povrchovou úpravou práškovou barvou. Difuzér je z průhledného akrylátu, uvnitř pískovaný. Elegantní doplněk Vaší zahrady nebo chodníku.

venkovní nástěnná lampa Ideal Lux Clio AP1 146621 1x60W E27 - komplexní osvětlení exterieru

Stojan lampy je z litého lehkého hliníku, s povrchovou úpravou práškovou barvou. Difuzér je z průhledného akrylátu, uvnitř pískovaný. Elegantní doplněk Vaší zahrady nebo chodníku.

Venkovní nástěnné LED osvětlení KIBEA, černé Eglo KIBEA 93254

Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 2X2,5, na které je svítidlo zkonstruováno. V ceně svítidla je i započítán světlený zdroj, který je součástí dodávky svítidla.

Venkovní nástěnné LED osvětlení TABO-LED, stříbrné Eglo TABO-LED 93364

Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 2X2,5, na které je svítidlo zkonstruováno. I výsledná cena odpovídá použitému materiálu, kterým je nerezová ocel. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí LED. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Protože je světelný zdroj součástí svítidla, není potřeba jej přímo pro tento produkt dokupovat.

Somfy Outdoor Camera – kamera IP do exteriéru (Wi-Fi), šedá

Somfy Outdoor Camera, šedá Venkovní bezpečnostní IP kamera se zabezpečeným připojením. Kamera se nastavuje a ovládá pomocí aplikace Somfy Protect pro Android nebo iOS. Výhody a přednosti: SomfyVision™ - pokročilá detekce pohybu pomocí kombinace analýzy obrazu a infračerveného záření Možnost nastavení oblastí, kde chcete/nechcete pohyb detekovat V případě detekce pohybu dostanete upozornění na váš chytrý mobilní telefon, kamera zapne osvětlení (pouze v případě připojeného světla), spustí nahrávání videa a uloží ho na vzdálené úložistě na dobu jednoho dne. Pomocí mobilní aplikace se můžete podívat na přímý přenos z vašeho domova, případně video přetočit až o 10 vteřin zpět Integrovaný reprodu...

Somfy Outdoor Camera – kamera IP do exteriéru (Wi-Fi), bílá

Somfy Outdoor Camera, bílá Venkovní bezpečnostní IP kamera se zabezpečeným připojením. Kamera se nastavuje a ovládá pomocí aplikace Somfy Protect pro Android nebo iOS. Výhody a přednosti: SomfyVision™ - pokročilá detekce pohybu pomocí kombinace analýzy obrazu a infračerveného záření Možnost nastavení oblastí, kde chcete/nechcete pohyb detekovat V případě detekce pohybu dostanete upozornění na váš chytrý mobilní telefon, kamera zapne osvětlení (pouze v případě připojeného světla), spustí nahrávání videa a uloží ho na vzdálené úložistě na dobu jednoho dne. Pomocí mobilní aplikace se můžete podívat na přímý přenos z vašeho domova, případně video přetočit až o 10 vteřin zpět Integrovaný reprodu...

P 98756 Zápustné svítidlo Profi UpDownlight LED 1W 12V 45mm, IP67, 6500K satin/plast - PAULMANN Prodloužená záruka 5 let

Zápustná svítidla UPDOWNLIGHT v satinovém provedení, to je to pravé osvětlení do každé šatny. Zápustná svítidla se používají také k osvětlení uměleckých děl či jako dekorativní osvětlení exteriéru.

Svítidlo GU10 35W, Damija FOREST 50 D grafit

Stojanové svítidlo na zahradu FOREST, paticí GU10 a max. příkonem žárovky 35 W. Svítidlo v krytí IP54 je vhodné pro osvětlení exteriéru.

P 93777 Zemní zápustné svítidlo Solar Jupiter LED ušlecht.ocel 1ks - PAULMANN Prodloužená záruka 5 let

Zápustné zemní svítidlo JUPITER se díky vysokému IP krytí používá pro osvětlení exteriéru. Svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, často se využívá k osvětlení chodníků, teras nebo okolí bazénů.

Philips Nástěnné LED svítidlo Grass s čidlem 17322/93/16

Nástěnné svítidlo Grass s čidlem až na 10 metrů lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly.

Svítidlo GU10 35W, Damija FOREST S C grafit, čidlo pohybu

Nástěnné svítidlo s čidlem pohybu FOREST, paticí GU10 a max. příkonem žárovky 35 W. Svítidlo v krytí IP44 je vhodné pro osvětlení exteriéru. Rozsah čidla pohybu 90° a dosah 7 m.

Massive Philips 1627030PN venkovní svítidlo nástěnné + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Toto svítidlo je vhodné použít jako venkovní svítidlo nástěnné

Philips Nástěnné LED svítidlo Yarrow 17297/30/16

Nástěnné svítidlo Yarrow značky Philips je vybaveno spolehlivým LED zdrojem. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly.

Venkovní nástěnné osvětlení NICO, černé Nowodvorski NICO 9517

Moderní venkovní nástěnné světlo NICO z hliníku a skla z kolekce designového exteriérového osvětlení NOWODVORSKI pro atraktivní a funkční rozsvícení jakéhokoli exteriéru.Patice 2xGU10, max. 10W.Zdroje nejsou součástí balení.

Brilliant nástěnná lampa

Venkovní nástěnná lampa GAP v moderním originálním provedení je vyrobena z kovu s povrchovou úpravou v antracitové barvě. Světelný tok procházející mléčnými výplněmi je šířen do všech stran, lampa tak vytváří kvalitní prostorové osvětlení exteriéru.

Podobné fráze: