Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Osvětlení exteriéru

Nalezeno:    1008 produktů

Podobné fráze:

Fiamma Markýzové LED osvětleni Fiamma Sada LED osvětlení 2,5m

Praktické LED osvětlení, které lze jednoduše nasunout do drážky ve spodní části markýzy F 45. Praktické LED osvětlení pro použití v exteriéru. LED páska se dává do drážky, která se nachází v dolní části markýzy F45 S/L. Skládá se z LED pásku s kabelem pro připojení na 12 V a čtyř dalších pásků, které zapadnou do markýzové drážky. Není zapotřebí odinstalovat před jízdou. Standardně dodávané v délce 2,5 m, volitelné je prodloužení o 0,5 m. Parametry: napětí: 12 V LED: ano délka: 2,5 m / prodloužení 0,5 m světelný tok: 1400 lm spotřeba energie: 12 W váha: 60 g

Somfy Outdoor Camera – kamera IP do exteriéru (Wi-Fi), šedá

Somfy Outdoor Camera, šedá Venkovní bezpečnostní IP kamera se zabezpečeným připojením. Kamera se nastavuje a ovládá pomocí aplikace Somfy Protect pro Android nebo iOS. Výhody a přednosti: SomfyVision™ - pokročilá detekce pohybu pomocí kombinace analýzy obrazu a infračerveného záření Možnost nastavení oblastí, kde chcete/nechcete pohyb detekovat V případě detekce pohybu dostanete upozornění na váš chytrý mobilní telefon, kamera zapne osvětlení (pouze v případě připojeného světla), spustí nahrávání videa a uloží ho na vzdálené úložistě na dobu jednoho dne. Pomocí mobilní aplikace se můžete podívat na přímý přenos z vašeho domova, případně video přetočit až o 10 vteřin zpět Integrovaný reprodu...

Somfy Outdoor Camera – kamera IP do exteriéru (Wi-Fi), bílá

Somfy Outdoor Camera, bílá Venkovní bezpečnostní IP kamera se zabezpečeným připojením. Kamera se nastavuje a ovládá pomocí aplikace Somfy Protect pro Android nebo iOS. Výhody a přednosti: SomfyVision™ - pokročilá detekce pohybu pomocí kombinace analýzy obrazu a infračerveného záření Možnost nastavení oblastí, kde chcete/nechcete pohyb detekovat V případě detekce pohybu dostanete upozornění na váš chytrý mobilní telefon, kamera zapne osvětlení (pouze v případě připojeného světla), spustí nahrávání videa a uloží ho na vzdálené úložistě na dobu jednoho dne. Pomocí mobilní aplikace se můžete podívat na přímý přenos z vašeho domova, případně video přetočit až o 10 vteřin zpět Integrovaný reprodu...

Svítidlo GU10 35W, Damija FOREST 50 D grafit

Stojanové svítidlo na zahradu FOREST, paticí GU10 a max. příkonem žárovky 35 W. Svítidlo v krytí IP54 je vhodné pro osvětlení exteriéru.

Philips Sloupkové LED svítidlo Arbour 16462/93/16

Pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří.

Philips Nástěnné LED svítidlo Grass s čidlem 17322/93/16

Nástěnné svítidlo Grass s čidlem až na 10 metrů lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly.

Svítidlo GU10 35W, Damija FOREST S C grafit, čidlo pohybu

Nástěnné svítidlo s čidlem pohybu FOREST, paticí GU10 a max. příkonem žárovky 35 W. Svítidlo v krytí IP44 je vhodné pro osvětlení exteriéru. Rozsah čidla pohybu 90° a dosah 7 m.

Philips Nástěnné LED svítidlo Yarrow 17297/30/16

Nástěnné svítidlo Yarrow značky Philips je vybaveno spolehlivým LED zdrojem. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly.

Philips Nástěnné LED svítidlo Python s čidlem 17324/47/16

Nerezové svítidlo s určením na stěnu je vybaveno čidlem až na 10 metrů, lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly.

M.A.T. osvětlení 5 žárovek, 3LED (386030)

Vánoční osvětlení Osvětlení M.A.T. navodí dokonalou atmosféru Vánoc. Vybaveno je 3 LED světly, která fungují pomocí dvou tužkových baterií AA. Je určeno pro použití v interiéru, ve kterém záleží pouze na vás, kam osvětlení umístíte. Stejně tak ho ovšem můžete pověsit do exteriéru, a to na krytou terasu, balkon či pergolu. Na provázcích o délce 30, 40, 50, 60 a 70 cm visí celkem 5 žárovek. Vánoční osvětlení M.A.T. vykouzlí jedinečnou atmosféru. Klíčové vlastnosti osvětlení M.A.T. 5 žárovek, 3 LEDVánoční osvětlení v podobě žárovekVybaveno 3 LED světlyProvoz na 2 ks baterií AAM.A.T. osvětlení lze použít v interiéru i exteriéru Délka:30, 40, 50, 60 a 70 cm...

Venkovní nástěnné osvětlení NICO, černé Nowodvorski NICO 9517

Moderní venkovní nástěnné světlo NICO z hliníku a skla z kolekce designového exteriérového osvětlení NOWODVORSKI pro atraktivní a funkční rozsvícení jakéhokoli exteriéru.Patice 2xGU10, max. 10W.Zdroje nejsou součástí balení.

PAULMANN P 94314 venkovní svítidlo nástěnné + 5 let záruka ZDARMA!

ocel je většinovým materiálem tohoto svítidla. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Paulmann P 943.14, Toto svítidlo je vhodné použít jako venkovní svítidlo nástěnné

Venkovní vestavné LED osvětlení LINDA, šedé Kanlux LINDA 04681

Venkovní LED vestavné osvětlení LINDA je svítidlo z kategorie akcentových svítidel. Lze jej namontovat do interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro dekorativní osvětlení schodišť nebo ploch. U těchto svítidel je možnost propojit do série až 5 svítidel. Plastová instalační krabička je součástí balení. Rozsah teploty, pro kterou je produkt určen: -20 až +35 °CStupeň krytí IP65 značí vhodnost použití v exteriéru a zaručuje odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

Venkovní vestavné LED osvětlení LICA, šedé Kanlux LICA 04684

Venkovní LED vestavné osvětlení LICA je svítidlo z kategorie akcentových svítidel. Lze jej namontovat do interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro dekorativní osvětlení schodišť nebo ploch. U těchto svítidel je možnost propojit do série až 5 svítidel. Plastová instalační krabička je součástí balení. Rozsah teploty, pro kterou je produkt určen: -20 až +35 °CStupeň krytí IP65 značí vhodnost použití v exteriéru a zaručuje odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

Venkovní vestavné LED osvětlení DORA, šedé Kanlux DORA 04680

Venkovní LED vestavné osvětlení DORA je svítidlo z kategorie akcentových svítidel. Lze jej namontovat do interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro dekorativní osvětlení schodišť nebo ploch. U těchto svítidel je možnost propojit do série až 5 svítidel. Plastová instalační krabička je součástí balení. Rozsah teploty, pro kterou je produkt určen: -20 až +35 °CStupeň krytí IP65 značí vhodnost použití v exteriéru a zaručuje odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

Podobné fráze:

-->