Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Osvětlení exteriéru

Nalezeno:    1069 produktů

Podobné fráze:

Venkovní nástěnné LED osvětlení KIBEA, černé Eglo KIBEA 93254

Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 2X2,5, na které je svítidlo zkonstruováno. V ceně svítidla je i započítán světlený zdroj, který je součástí dodávky svítidla.

Somfy Outdoor Camera – kamera IP do exteriéru (Wi-Fi), šedá

Somfy Outdoor Camera, šedá Venkovní bezpečnostní IP kamera se zabezpečeným připojením. Kamera se nastavuje a ovládá pomocí aplikace Somfy Protect pro Android nebo iOS. Výhody a přednosti: SomfyVision™ - pokročilá detekce pohybu pomocí kombinace analýzy obrazu a infračerveného záření Možnost nastavení oblastí, kde chcete/nechcete pohyb detekovat V případě detekce pohybu dostanete upozornění na váš chytrý mobilní telefon, kamera zapne osvětlení (pouze v případě připojeného světla), spustí nahrávání videa a uloží ho na vzdálené úložistě na dobu jednoho dne. Pomocí mobilní aplikace se můžete podívat na přímý přenos z vašeho domova, případně video přetočit až o 10 vteřin zpět Integrovaný reprodu...

Somfy Outdoor Camera – kamera IP do exteriéru (Wi-Fi), bílá

Somfy Outdoor Camera, bílá Venkovní bezpečnostní IP kamera se zabezpečeným připojením. Kamera se nastavuje a ovládá pomocí aplikace Somfy Protect pro Android nebo iOS. Výhody a přednosti: SomfyVision™ - pokročilá detekce pohybu pomocí kombinace analýzy obrazu a infračerveného záření Možnost nastavení oblastí, kde chcete/nechcete pohyb detekovat V případě detekce pohybu dostanete upozornění na váš chytrý mobilní telefon, kamera zapne osvětlení (pouze v případě připojeného světla), spustí nahrávání videa a uloží ho na vzdálené úložistě na dobu jednoho dne. Pomocí mobilní aplikace se můžete podívat na přímý přenos z vašeho domova, případně video přetočit až o 10 vteřin zpět Integrovaný reprodu...

P 98756 Zápustné svítidlo Profi UpDownlight LED 1W 12V 45mm, IP67, 6500K satin/plast - PAULMANN Prodloužená záruka 5 let

Zápustná svítidla UPDOWNLIGHT v satinovém provedení, to je to pravé osvětlení do každé šatny. Zápustná svítidla se používají také k osvětlení uměleckých děl či jako dekorativní osvětlení exteriéru.

P 93777 Zemní zápustné svítidlo Solar Jupiter LED ušlecht.ocel 1ks - PAULMANN Prodloužená záruka 5 let

Zápustné zemní svítidlo JUPITER se díky vysokému IP krytí používá pro osvětlení exteriéru. Svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, často se využívá k osvětlení chodníků, teras nebo okolí bazénů.

Massive Philips 1627030PN venkovní svítidlo nástěnné + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Toto svítidlo je vhodné použít jako venkovní svítidlo nástěnné

Venkovní nástěnné osvětlení NICO, černé Nowodvorski NICO 9517

Moderní venkovní nástěnné světlo NICO z hliníku a skla z kolekce designového exteriérového osvětlení NOWODVORSKI pro atraktivní a funkční rozsvícení jakéhokoli exteriéru.Patice 2xGU10, max. 10W.Zdroje nejsou součástí balení.

EGLO EG98088 + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou hliník/plast. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 1x10W.

RABALUX RA 8980 + 3 roky záruka ZDARMA!

Plast / Plast dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8W.

NOWODVORSKI NW 9110 + 3 roky záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je hliník. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly.

NOWODVORSKI NW 9111 + 3 roky záruka ZDARMA!

Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál hliník. Toto nástěnné svítidlo lze použít jako běžné osvětlení exteriéru, např u vchodových dveří, nad balkónovými dveřmi nebo i na dřevěném sloupu pergoly. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí.

Venkovní vestavné LED osvětlení LINDA, šedé Kanlux LINDA 04681

Venkovní LED vestavné osvětlení LINDA je svítidlo z kategorie akcentových svítidel. Lze jej namontovat do interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro dekorativní osvětlení schodišť nebo ploch. U těchto svítidel je možnost propojit do série až 5 svítidel. Plastová instalační krabička je součástí balení. Rozsah teploty, pro kterou je produkt určen: -20 až +35 °CStupeň krytí IP65 značí vhodnost použití v exteriéru a zaručuje odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

Venkovní vestavné LED osvětlení LICA, šedé Kanlux LICA 04684

Venkovní LED vestavné osvětlení LICA je svítidlo z kategorie akcentových svítidel. Lze jej namontovat do interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro dekorativní osvětlení schodišť nebo ploch. U těchto svítidel je možnost propojit do série až 5 svítidel. Plastová instalační krabička je součástí balení. Rozsah teploty, pro kterou je produkt určen: -20 až +35 °CStupeň krytí IP65 značí vhodnost použití v exteriéru a zaručuje odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

Venkovní vestavné LED osvětlení DORA, šedé Kanlux DORA 04680

Venkovní LED vestavné osvětlení DORA je svítidlo z kategorie akcentových svítidel. Lze jej namontovat do interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro dekorativní osvětlení schodišť nebo ploch. U těchto svítidel je možnost propojit do série až 5 svítidel. Plastová instalační krabička je součástí balení. Rozsah teploty, pro kterou je produkt určen: -20 až +35 °CStupeň krytí IP65 značí vhodnost použití v exteriéru a zaručuje odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

GREENLUX GXWP025 průmyslové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 2x58W. Svítidlo je možné použít vrámci aplikací s vysokým požadavkem na prachotěsnost a odolávání souvislého proudu vody na svítidlo. Svítidlo do technických, případně výrobních provozu se zvýšenou schopností odolávání v náročnějších podmínkách a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Svítidlo GREENLUX lze osadit světelným zdrojem patice G13. Toto svítidlo je vhodné použít jako průmyslové osvětlení , kuchyně, jídelny, obchodu, kanceláře, pracovny a do restaurace

Podobné fráze:

-->