Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pleny

Nalezeno:    4847 produktů

Podobné fráze:

bambo pleny    •  bambusove pleny    •  bavlnene pleny    •  dada pleny    •  detske pleny    •  dobre pleny    •  flanelove pleny    •  gaga s pleny bambusove vkladaci pleny 5ks    •  hartmann pleny    •  huggies pleny    • 

GaGa's pleny Bambusové separační pleny 100ks

Bambusové separační pleny - 100 ks Bambusové separační pleny slouží ochraně látkové pleny před hlavním znečištěním. Po použití se jednoduše vyhodí a není třeba tolik pečovat o použitou plenu. Jsou velmi jemné k pokožce miminka, nebělené i neparfémované.

GaGa's pleny Bambusové pleny Premium QUALITY

Bambusové pleny Premium QUALITY Látkové pleny nejvyšší kvality v trendy barvách. Certifikované přírodní materiály v BIO kvalitě jsou vhodné pro citlivou pokožku miminka.

GaGa's pleny Bambusové vkládací pleny 5ks

Bambusové vkládací pleny (5 ks) Bambusová "vkládačka" je vyrobena z vysoce savého bambusového materiálu v kombinaci s mikrovláknem. Savé jádro je vhodné do svrchních kalhotek nebo jako doplněk k jiným systémům. Dotyková vrstva je z antibakteriálního bambusového froté .

GaGa's pleny Nepromokavý pytel na pleny Lesní

Nepromokavý pytel na pleny Lesní Nepromokavý pytel je praktický díky dvěma odděleným kapsám z nepropustného materiálu. Můžete v něm tak bez obav přenášet vlhké plavky, pleny, kosmetiku, oblečení apod.

LIBŠTÁTSKÉ PLENY Pleny 80x80cm 10ks bez potisku

LIBŠTÁTSKÉ PLENY Pleny bez potisku 80x80 cm 10 ks Libštátská výrobna v současnosti disponuje nejmodernější technikou a stanovuje nejvyšší nároky na výběr surovin. Vzhledem k použité výrobní technologii a pečlivě zvolenému materiálu se pleny nežehlí. Údržbou plen stačí strávit průměrně hodinu týdně. Čas promarněný prací tak můžete věnovat svým nejmenším. Plenka je vyrobena ze 100% bavlny. Zhotovena v bílém provedení bez potisku. Rozměr 80x80 cm. Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost, měkkost. Pleny jsou tak příjemnější na dotyk a opticky plnější (plenka je vlastně dvouvrstvá). Další nepostradatelnou výhodou jsou 2 vyt...

LIBŠTÁTSKÉ PLENY Pleny 70x70cm 10ks bez potisku

LIBŠTÁTSKÉ PLENY Pleny bez potisku 70x70 cm 10ks Libštátská výrobna v současnosti disponuje nejmodernější technikou a stanovuje nejvyšší nároky na výběr surovin. Vzhledem k použité výrobní technologii a pečlivě zvolenému materiálu se pleny nežehlí. Údržbou plen stačí strávit průměrně hodinu týdně. Čas promarněný prací tak můžete věnovat svým nejmenším. Plenka je vyrobena ze 100% bavlny. Zhotovena v bílém provedení bez potisku. Rozměr 70x70 cm. Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost, měkkost. Pleny jsou tak příjemnější na dotyk a opticky plnější (plenka je vlastně dvouvrstvá). Další nepostradatelnou výhodou jsou 2 vytká...

GaGa's pleny Bambusové uhlíkové vkládací pleny 5ks

Bambusové uhlíkové vkládací pleny (5 ks) Uhlíková bambusová "vkládačka" je vyrobena z vysoce savého tmavého bambusového materiálu v kombinaci s mikrovláknem. Navozuje pocit sucha. Savé jádro je vhodné do svrchních kalhotek nebo jako doplněk k jiným systémům.

LIBŠTÁTSKÉ PLENY Pleny 70x70cm 5ks s potiskem

Gramáž : 120 g/m2, balení : 5 Ks Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost, měkkost. Pleny jsou tak příjemnější na dotyk a opticky plnější (plenka je vlastně dvouvrstvá). Další nepostradatelnou výhodou jsou 2 vytkávané pevné kraje které aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zaručují zvýšenou mechanickou odolnost celé plenky při používání. Odolnost vůči sterilizaci vyvářkou nebo žehlením je samozřejmostí. Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/...

GaGa's pleny Nepromokavý pytel na pleny Barevné kočky

Nepromokavý pytel na pleny Barevné kočky Nepromokavý pytel je praktický díky dvěma odděleným kapsám z nepropustného materiálu. Můžete v něm tak bez obav přenášet vlhké plavky, pleny, kosmetiku, oblečení apod.

GaGa's pleny Bambusové vkládací pleny - extra savé 5ks

Bambusové vkládací pleny - extra savé (5 ks) Bambusová vkládací plena - extra savá je vyrobena z vysoce savého bambusového materiálu, který je antibakteriální. Plena je velmi tenká. Savé jádro je vhodné do svrchních kalhotek nebo jako doplněk k jiným systémům.

Látkové pleny, Leafs

Látkové pleny, leafs / lístky Kvalitní látkové pleny T-tomi s moderním barevným potiskem vyrobené z vysokogramážní bavlny spojené s jemným flanelem jsou určeny nejen jako klasické dětské pleny, ale i jako podkladové pleny do kočárků a postýlek, na přebalovací podložku a jiné všestranné využití.

Látkové pleny, Sea

Látkové pleny, sea / moře Kvalitní látkové pleny T-tomi s moderním barevným potiskem vyrobené z vysokogramážní bavlny spojené s jemným flanelem jsou určeny nejen jako klasické dětské pleny, ale i jako podkladové pleny do kočárků a postýlek, na přebalovací podložku a jiné všestranné využití.

GaGa's pleny Slintáček Včelky

Slintáček Včelky Dětský slintáček je ze dvou vrstev jemného materiálu, který slouží k ochraně miminka od jeho slintání a udržení oděvu v suchu. Využít jej můžete také jako šátek na krk. Slintáček lze zapnout na cvoček do dvou pozic.

GaGa's pleny Slintáček Lišky

Slintáček Lišky Dětský slintáček je ze dvou vrstev jemného materiálu, který slouží k ochraně miminka od jeho slintání a udržení oděvu v suchu. Využít jej můžete také jako šátek na krk. Slintáček lze zapnout na cvoček do dvou pozic.

LIBŠTÁTSKÉ PLENY Žínka Bílá

V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat miminko co nejjemnější, nepórovitou tkaninou. To Vám zaručí 100% bavlněná žínka. Lze ji vyvářet, je rychleschnoucí a stále měkká. Žínky používejte alespoň dvě. Jednu na obličej, druhou na tělo.

Podobné fráze:

jednorazove pleny    •  latkove pleny    •  libstatske pleny    •  nappy pleny    •  neprodysne pleny    •  pampers pleny    •  pleny huggies    •  pleny kikko    •  pleny latkove    •  pleny maxi    •  pleny newborn    •  pleny pampers    •  pleny pants    •  pleny xkko    •  tetra pleny    •