Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Záložky

Nalezeno:    775 produktů

Podobné fráze:

Mini mark záložky Gardeing

, Druh sortimentu : Papírnictví, Mini mark záložky Gardeing, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

Mini mark záložky Cookery

, Druh sortimentu : Papírnictví, Mini mark záložky Cookery, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

Mini mark záložky Music

, Druh sortimentu : Papírnictví, Mini mark záložky Music, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

Stojan JUMPEE na záložky

Magnetické záložky Funkce této řady záložek spočívá v sepnutí listu papíru magnetickými ploškami. Fotografické motivy těchto jednostranných záložek jsou natištěny na tvrdém laminovaném papíře. Ze zad

Noble Collection Záložky - Viteály

Sada knižních záložek v podobě viteálů Lorda Voldemorta. Je zde Deník Toma Raddla, Prsten Rojvola Gaunta, Zmijozelův medailonek, Pohár Helgy z Mrzimoru, Korunka Roweny z Havraspáru, had Nagini a nakonec jizva Harryho Pottera, který se sám stal jedním z viteálů.

Záložky mini set DELI 11102

Papírové samolepící záložky slouží k písemnému internímu sdělení, pomáhají zdůraznit důležité informace a nahradí zvýrazňovače. Zviditelní každý napsaný vzkaz či poznámku. Záložky dobře drží na každém povrchu a jsou snadno odstranitelné.

Záložky mini set DELI 11202

Papírové samolepící záložky slouží k písemnému internímu sdělení, pomáhají zdůraznit důležité informace a nahradí zvýrazňovače. Zviditelní každý napsaný vzkaz či poznámku. Záložky dobře drží na každém povrchu, jsou popisovatelné a snadno odstranitelné.

Noble Collection Záložky Harry Potter

Balení obsahuje 5 oficiálně licencovaných záložek z filmové série Harry Potter. Záložky mají rozměry cca 24 x 8 x 2 cm, jsou vyrobeny z PVC a součástí je pokovaný symbol.

Záložky pro tatínka k vymalování

Omalovánky a zároveň záložky do knihy pro kluky. Děti si vyberou omalovánku, která se jim nejvíce líbí, vymalují ji a používají ji jako záložku nebo ji darují rodičům jako dárek. Sešit s motivem "pro tatínka" mohou děti použít například jako vlastnoručně vyrobený dárek pro tatínka. Rozměr sešítku je 16 x 6 cm. Počet listů: 24 archů (12 motivů x 2). Vhodné pro děti od 6 let.

Podobné fráze: