Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zednické nářadí

Nalezeno:    24 produktů

Androni Zednické nářadí v síťce

Máš správně zarovnánu zeď u hradu z písku? Pomůže ti k tomu sada plastového nářadí pro zedníky. Tato sada je pro každého malého zedníka. Sada obsahuje: zednickou lžíci hladítko vodováhu Hračka vhodná pro děti od 3 let.

ANDRONI Sada na písek: Zednické nářadí

Máš správně zarovnánu zeď u hradu z písku? Pomůže ti k tomu sada plastového nářadí pro zedníky. Tato sada je pro každého malého zedníka. Sada obsahuje: zednickou lžíci hladítko vodováhu Hračka vhodná pro děti od 3 let.

Kladivo zednické 44mm

Zednické kladivo s ocelovou hlavou s ostrou hranou a s rovnou úderovou plochou 44 mm. Kladivo je opatřeno vytahovákem hřebíků a bukovou násadou.

Kladivo zednické 24 mm

Zednické kladivo s ocelovou hlavou s ostrou hranou a s rovnou úderovou plochou. Buková násada. Šířka 24 mm.

Kladivo Festa zednické 600 g

Druh nářadí: kladiva Kladivo zednické 600g FIBERGLASS 48mm,Šířka špice: 48 mm, Kladivo se sklolaminátovou rukojetí Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.875 Výška (cm): 40.00 Šířka (cm): 22.00 Hloubka (cm): 5.00 EAN: 8590804040682 Záruční doba: 24 měsíců Zednické kladivo 600 g s ergonomickou sklolaminátovou násadou - praktické ruční nářadí pro vaši dílnu.

fanka s rukojetí 160mm

Zednická naběračkarozměr: 160 mmZednická naběračka 160 mm s dřevěnou ručkou a s háčkem na pověšení. Je zednické nářadí používané pro přemisťování stavebních hmot: malta, beton atd.

fanka s rukojetí 215mm

Zednická naběračkarozměr: 215 mmZednická naběračka 215 mm s dřevěnou ručkou a s háčkem na pověšení. Je zednické nářadí používané pro přemisťování stavebních hmot: malta, beton atd.

fanka s tulejí 215mm

Zednická naběračka tulej Zednická naběračka tulej 215 mm na násadu o 30 mm.Je zednické nářadí používané pro přemisťování stavebních hmot: malta, beton atd.Tulej je úchyt pr

fanka s tulejí 180mm

Zednická naběračka tulej Zednická naběračka tulej 180 mm na násadu o 30 mm.Je zednické nářadí používané pro přemisťování stavebních hmot: malta, beton atd.Tulej je úchyt pr

Strojní zařízení - Obor zednické práce - Učebnice pro OU (2. vydání) - Ludmila Kučerová, Oldřich Turek

Součást ucelené řady učebnic, navazuje především na předměty Technologie a Odborný výcvik. Učebnice poskytne žákům základní znalosti o účelu, konstrukci, vlastnostech a použití strojů a zařízení používaných zejména při zednických pracích. Obsahuje čtyři základní bloky učiva: Elektrická zařízení, Dopravní prostředky, stroje pro dopravu a montáž, Speciální stroje a zařízení pro zednické práce a Ruční mechanizované nářadí.

Kladivo FIBERGLASS

Zednické kladivo FIBERGLASS 48 mm, 600 g.

Pěna lepící pistolová Soudabond Easy 750ml Soudal

Pěna lepící pistolová Soudabond Easy 750ml Soudal Rychletuhnoucí a vysoce účinné polyuretanové lepidlo v aerosolovém balení pro aplikace v interiéru i exteriéru. V průběhu nanášení vytváří nízkoexpanzní pěnovou hmotu, která dokonale vyplní veškeré nerovnosti na povrchu lepených částí. Vhodné pro fixování sádrokartonových a cementotřískových desek v systémech suché výstavby, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, včetně kovových plechů na všechny běžné stavební podklady. Ideální pro lepení tepelně izolačních panelů z pěnového i extrudovaného polystyrenu, polyuretanu, minerální vlny, korku, podklady z betonu, kamene, dřeva a kovu. Vhodné pro rychlé lepení pórobetonových tvárnic. Charakteri...

Podobné fráze: