Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zubní kartáčky

Nalezeno:    2398 produktů

Zubní kartáčky Curanatura Health - 12ks

Zubní kartáčky Curanatura Health - 12ks - Kompletní sada 12ks bambusových kartáčků v recyklovaném kartonovém balení za zvýhodněnou cenu 83Kč! Přírodní neimpregnovaný bambus - ručně leštěný bez třísek či nerovností. Neuvolňuje žádné chemikálie - certifikován komorou dentistů včetně všech přísných norem a požadavků na ústní hygienu. Vyrobeno z přírodního volně rostoucího bambusu - jedná se o obnovitelný přírodní zdroj (Eco-friendly product).

Zubní kartáčky Curanatura Bamboo - 12ks

Zubní kartáčky Curanatura Bamboo - 12ks - Kompletní sada 12ks bambusových kartáčků s extra soft štětinkami v recyklovaném kartonovém balení za zvýhodněnou cenu 83Kč za kus! Přírodní neimpregnovaný bambus - ručně leštěný bez třísek či nerovností. Neuvolňuje žádné chemikálie - certifikován komorou dentistů včetně všech přísných norem a požadavků na ústní hygienu. Vyrobeno z přírodního volně rostoucího bambusu - jedná se o obnovitelný přírodní zdroj (Eco-friendly product).

Zubní kartáčky Curanatura Carbon - 12ks

Zubní kartáčky Curanatura Carbon - 12ks - Sada 12ks bambusových zubních kartáčků Curanatura Carbon, s měkkými (soft) štětinkami z uhlíkových vláken. Vyrobeno z bambusu. Zabaleno v 100% recyklovaném obalu. Přírodní neimpregnovaný bambus - ručně leštěný bez třísek či nerovností. Neuvolňuje žádné chemikálie - certifikován komorou dentistů včetně všech přísných norem a požadavků na ústní hygienu. Vyrobeno z přírodního volně rostoucího bambusu - jedná se o obnovitelný přírodní zdroj (Eco-friendly product).

Držák na zubní kartáčky - Sova

Máte rádi doma pořádek a vše na svém místě tak, jak má být? V tom případě jistě oceníte tento originální držák na kartáčky. Už žádné poházené kartáčky na umyvadle jako výsledek lenosti ostatních členů domácnosti.

Akrylový stojan na zubní kartáčky

Plně funkční a zároveň stále hravé výrobky této značky jsou navrhované tak, aby udělaly naše životy jednodušší.

Sowash Zubní kartáčky - hard 2ks

Rozšiřuje možnosti použití klasické dentální sprchy.

Kelímek na zubní kartáčky Brasil

Koupelna jako z prvotřídního wellness hotelu? S koupelnovými doplňky značky Wenko žádný problém. S nimi si budete i při obyčejné koupeli připadat jako nejváženější host prezidentského apartmá. - Materiál: TPE - Rozměry: 7,3x7,3x10,3 cm (d x š x v)

Bambusové pouzdro na zubní kartáčky Curanatura

Bambusové pouzdro na zubní kartáčky Curanatura - Bambusové pouzdro, tuba pro zubní kartáčky Curanatura Bamboo i Health. Vyrobeno pouze z bambusu, bez chemických látek, plastů, barviv.

Nástěnná sklenička na zubní kartáčky Areo

Nástěnná sklenička na zubní kartáčky z kolekce Areo z nerezové oceli. Ve variantách produktu si zvolíte provedení mat nebo lesk. Díky svému jednoduchému designu se sklenička na zubní kartáčky hodí do každé moderní koupelny. Výše uvedená cena je za provedení matná ocel. Rozměry: - šířka 7 cm - hloubka 11,5 cm - výška 11,5 cm Nástěnná sklenička na zubní kartáčky je součástí kolekce Areo.

Bambusové pouzdro na zubní kartáčky Mobake

Bambusové pouzdro na zubní kartáčky Mobake - Ochrýní váš zubní kartáček při cestování. Pouzdro z bambusu je 100% rozložitelné, neobsahuje žádná lepidla ani jiné škodlivé látky.

TimeLife Držák na zubní kartáčky, bambus

Bambusový kelímek vhodný zejména jako držák na zubní kartáčky a je vyrobený v přírodním a jednoduchém designu, díky čemuž bude pěkným a funkčním doplňkem i ve vaší koupelně. 100% přírodní materiál.

Držák na zubní kartáčky s časovačem

Snažíte se děti naučit jak dlouho si správně čistit zuby, ale stále se Vám to nedaří? Máme pro Vás motivaci, kterou děti jistě uvírají. Je to tento krásný držák na zubní kartáčky s časovačem, který má tvar roztomilého zoubku. Zoubek drží v ruce přesýpací hodiny, které Vám přesně odpočítají čas, jak dlouho si máte čistit zuby. Věřte, že tento držák Vaše děti naučí, jak na to. Čištění zubů již nebude pro děti utrpením, ale zábavou. Držák na zubní kartáčky s časovačem je originální dárek pro děti. Rozměr: 6 x 6 x 13,5 cm Rozměr balení: 14 x 7 x 8,5 cm Materiál: plast