Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zvonkohry

Nalezeno:    46 produktů

BOOMWHACKERS ML1G

Malletky - určeny pro Boomwhackers nebo zvonkohry Chroma-Note, pár

Autronic Zvonkohra ZV701031

Originální zvonkohra v kombinaci dřeva a kovu krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky kovovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.Rozměry zvonkohry jsou: 20x5x101cm  

Autronic Zvonkohra ZV818210

Originální zvonkohra v kombinaci dřeva a kovu krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky kovovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.Rozměry zvonkohry jsou: 87 cmChraňte před přímým deštěm, sněhem a mrazem.  

Autronic Zvonkohra ZV818234

Originální bambusová zvonkohra krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky bambusovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.Rozměry zvonkohry jsou: 77,5 cmChraňte před přímým deštěm, sněhem a mrazem.  

Svíčka - pyramid 70/14 Antique žlutá 50 ks BOLSIUS 105009465014

Svíčky PYRAMID v barevném provedení žlutá antik jsou určeny nejen pro vánoční zvonkohry, ale i na běžné použití při dekoracích všeho druhu.

Zvonkohra

Orientální zvonkohra v kombinaci dřeva a kovu, krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky kovovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.

Kovová zvonkohra, 115 cm

Pořiďte si domů tuto zajímavou dekorací zvonkohry, která se ve větru rozezní jemnými tóny. Můžete si jí zavěsit jak do interiéru, tak do pergol i na terasy.

Bambusová zvonkohra, 77,5 cm

Pořiďte si domů tuto zajímavou dekorací zvonkohry, která se ve větru rozezní jemnými tóny. Můžete si jí zavěsit jak do interiéru, tak do pergol i na terasy.

Autronic Zvonkohra ZV701024

Originální zvonkohra v kombinaci dřeva a kovu krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky kovovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.Rozměry zvonkohry jsou: 9x9x115 cmChraňte před přímým deštěm, sněhem a mrazem.  

Autronic Zvonkohra ZV818258

Originální zvonkohra v kombinaci dřeva a kovu krásně prozvoní tiché a prázdné chvíle něžnými tóny. Díky kovovým částem je zvuk této zvonkohry opravdu jedinečný.Rozměry zvonkohry jsou: 72,5 cmChraňte před přímým deštěm, sněhem a mrazem.

Zvonkohra - polotovar zvonící tyčinky 6x78 mm (5 ks)

Duté kovové tyčinky využijete na výrobu zvonkohry či lapačů snů. Nádherně jemně zvoní, v horní části mají průvlek na zavěšení na provázek. Jejich povrch je spirálovitě ozdobený vroubkovaným reliéfem, když je vítr rozpohybuje, začnou se poutavě blýskat.

Kovová zvonkohra Slunce, 120 cm

Pořiďte si domů tuto zajímavou dekorací zvonkohry s malými sluníčky, která se ve větru rozezní jemnými tóny. Můžete si jí zavěsit jak do interiéru, tak do pergol i na terasy.

Jingle Jungle - Duet for Glockenspiel and Guitar - Libor Kubánek

Další příspěvek k rozšíření komorních skladeb s méně obvyklými nástrojovými kombinacemi je právě toto pětivěté dueto zvonkohry a kytary. Každá z pěti vět má odlišný charakter, jak svou rytmickou formo

Jingle Jungle - Duet for Glockenspiel and Guitar - Libor Kubánek

Další příspěvek k rozšíření komorních skladeb s méně obvyklými nástrojovými kombinacemi je právě toto pětivěté dueto zvonkohry a kytary. Každá z pěti vět má odlišný charakter, jak svou rytmickou formou, tak i stylovou náplní.

Dřevěná zvonkohra Ryba, 72,5 cm

Pořiďte si domů tuto zajímavou dekorací zvonkohry ve tvaru ryby, která se ve větru rozezní jemnými tóny. Můžete si jí zavěsit jak do interiéru, tak do pergol i na terasy.