Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

A3 rezacka papiru

Nalezeno:    94 produktů

Řezačka Ideal 1071

Druh řezačky:Páková; Formát:A3 / A2 ležatoŠpičková páková řezačka s kompletní výbavou a délkou řezu až71 cm. Odměr vpravo i vlevo od místa řezu. Kvalitní nůž Solingen,bezpečnostní kryt z nerozbitného Lexanu. Možnost aretace pravého dorazu.Řezačka je vybavena mechanismem pro přesný odměr odřezávaného materiáluv rozsahu 1–10 mm, který spočívá v tom, že při pohybu nože dolů seautomaticky odklápí dorazová hrana a uvolňuje místo noži. Tloušťkařezu: 40 listů papíru 70g/m2. Přítlak stohu: ruční lis. Rozměry v x šx h: 520×570×980 mm. Hmotnost: 23 kg.

Řezačka KW 448 Office

Páková řezačka na papír pro formát A3 (do 448 mm délky řezu) vhodná pro použití v kanceláři. Provedení s pevnou celokovovou základnou a posuvným dorazem. Je vybavena bezpečnostním krytem nože z odolného plastu, možností aretovat nůž ve spodní poloze. Základna řezačky má kovový úchop pro snadnou manipulaci. Max. tloušťka řezu 20 listů 80g papíru, ruční přítlak. Rozměry kovové základové desky 480×330 mm. Na desce jsou naznačeny formáty A3-A6. Rozměry: 360×535×445 mm, hmotnost: 4,9 kg.

Řezačka KW eco 46

Kolečková řezačka s pevnou kovovou základnou určena pro řezání papíru do formátu A3. Maximální tloušťka řezu 0,7 mm. Rotační nůž z nerezové tvrzené oceli. K dipozici náhradní řezná hlava. Délka řezu: 46 cm. Přítlak stohu: automatický. Rozměry pracovní desky: 21× 43,5 cm. Hmotnost: 1,55 kg.

Řezačka Fellowes Proton A4

Druh řezačky:Rotační; Formát:A4 / A3 ležatoŘezačka papíru s kovovou základnou, velice atraktivní design. Kapacitařezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm tj. formát A4.Řezání probíhá tlakem oproti gumovému pásku. Pásek lze dokoupit jakopřislušenstní (spotřební materiál). Rotační řezné kolečko lze poopotřebení dokoupit v sadě 2 ks. Řezačka Fellowes Proton je určena proširoké spektrum uživatelů v kanceláři nebo domácí kanceláři. Jevhodná pro menší zatížení.

Řezačka KW-triO 448

Páková řezačka na papír KW-triO 448 Office pro formát A3 (do 448 mm délky řezu) je vhodná pro použití v kanceláři . Řezačka má provedení s pevnou celokovovou základnou a posuvným dorazem . Je vybavená bezpečnostním krytem nože z odolného plastu a nůž je možné aretovat ve spodní poloze. Základna řezačky je vybavena kovovým úchopem pro snadnou manipulaci. Na desce řezačky jsou naznačeny formáty A3 až A6 . Parametry: Maximální tloušťka řezu: 20 listů (80 g papíru) Ruční přítlak Rozměry kovové základové desky: 480 x 330 mm Hmotnost: 4,9 kg

Řezačka Fellowes Neutron A4

Druh řezačky:Rotační; Formát:A4 / A3 ležatoŘezačka papíru s plastovou základnou, velice atraktivní designv kombinaci černá žlutá. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru.Délka řezu 320 mm tj. formát A4. Řezání probíhá tlakem oproti gumovémupásku. Pásek lze dokoupit jako příslušenství (spotřební materiál).Rotační řezné kolečko lze po opotřebení dokoupit v sadě 2 ks.Řezačka Fellowes Neutron je určena pro široké spektrum uživatelův kanceláři nebo domácí kanceláři. Je vhodná pro menšípříležitostné zatížení.

Řezačka KW eco 33

Druh řezačky:Rotační; Formát:A4 / A3 ležatoKolečková řezačka s pevnou kovovou základnou určena pro řezánípapíru do formátu A4. Maximální tloušťka řezu 0,7 mm. Rotační nůžz nerezové tvrzené oceli. K dipozici jako náhradní díl - náhradní řezná hlava. Délka řezu:33 cm. Přítlak stohu: automatický. Rozměry pracovní desky: 21× 33 cm.Hmotnost: 1,22 kg.

Řezačka KW 315 laser

Druh řezačky:Páková; Formát:A4 / A3 ležatoPáková řezačka s naznačením místa řezu laserem. Délka řezu 315 mm(A4 formát). Vhodná pro domácí kancelář nebo příležitostné použítív kanceláři. Max. tloušťka řezu 8 listů 80g papíru, ruční přítlak.Rozměry kovové základové desky 320×175 mm. Plastový bezpečnostní krytnože. Na desce jsou naznačený formáty A4-A5. Laser třídy 2. Dodávánobez baterií AAA. (malé tužkové 2ks).

Řezačka Fellowes Electron A4

Druh řezačky:Rotační; Formát:A4 / A3 ležatoŘezačka s výměnnými pracovními nástroji. Vedle základního rovnéhořezu je k dispozici rýhovací kolečko, řez ve tvaru vlnky a přerušovaný(perforační) řez pro snadné odtrhávání papíru. Místo řezu jenaznačeno LED svítivou diodou. Řezné nástroje jsou uloženyv bezpečnostních kazetách a jejich výměna je velice snadná. Kapacitařezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm tj. formát A4.Řezání nebo rýhování probíhá tlakem oproti gumovému pásku. Pásek lzedokoupit jako příslušenství (spotřební materiál). Rovněž nástroje lzepo opotřebení dokoupit a to buď jako 2 ks řezných koleček pro rovný řez

Doerr S-Line A4 kotoučová řezačka

Druh řezačky:Rotační; Formát:A4 / A3 ležatoKotoučová řezačka na papír A4, maximální délka řezu 32cm, pracovní plocha 32x16 cm s rozměrovým potiskem, pro maximálně 10 listů papíru s gramáží 80g, posuvná hlava s výměnným řezným kotoučem, robustní konstrukce, rozměry 440x195 cm, hmotnost 890g.

Páková řezačka IDEAL 1046 - 460 mm

- Pohodlná a bezpečná kancelářská řezačka, která řeže až do formátu A3. - Vybaveno kvalitní čepelí chráněnou průhledným plastovým krytem, ​​automatickým upínáním řezaného materiálu a pákou EASY LIFT, usnadňující snadné vyjmutí papíru zpod přítlačné lišty. - Délka řezu: 460 mm - Maximální počet listů k řezání: 30* testy byly provedeny na papíře: 70 g/m² - Bezpečnostní kryt: Ano - Vyznačení formátu na desce: Ano - Rozměry pracovního stolu (š x h): 356 x 510 mm - Měřicí stupnice: mm - Váhy: • čistá hmotnost: 7,5 kg • Celková hmotnost: 8 kg - Rozměry: výška: 385 mm • šířka: 390 mm • hloubka: 700 mm...

AVELI PLUS A3 (XRT-00241)

Laminátor A3 až A7, pro fólie max. 2×125 mikronů, šířka štěrbiny 330mm, rychlost 300mm/min, doba ohřevu 7min, laminování za tepla a za studena Moderní laminátor bílé barvy AVELI PLUS A3 s kotoučovou řezačkou a zaoblovačem rohů je velmi praktickým pomocníkem ve vaší kanceláři či v domácnosti. Slouží k prodloužení životnosti materiálů, které chrání před poškozením, vodou a nečistotami. S jeho pomocí vytvoříte  výukové pomůcky, cedule, vizitky a mnoho dalšího. Zvládne zpracovat dokumenty do formátu A3. Slouží k laminování za tepla i za studena, je vybaven indikátorem nahřátí, které trvá 3 - 5 minut. Laminace probíhá rychlostí 250 mm/min. Praktický laminátor je vhodný pro la...

Custom pokladní tiskárna QX3, řezačka, LAN, černá, zdroj

  Custom 911FF010100533 pokladní tiskárna QX3, řezačka, LAN, černá, zdroj Q3X je ideálním řešením pro ty zákazníky, kteří hledají nejnovější úrovně výkonu v moderním designovém produktu. Termální hlava poskytuje vynikající kvalitu grafického tisku a nižší spotřebu. Řezačka byla navržena tak, aby optimalizovala výkonnost produktu, a to jak z hlediska účinnosti, tak spolehlivosti, a splňuje nejnáročnější provozní požadavky. Jeho elegantní design, vyvinutý tak, aby dokonale odpovídal jakémukoli prostředí, je kombinován s vysokým technologickým obsahem. Tiskne na 80 mm široký termální papír s předním výstupem na lístky.

Laminátor s integrovanou řezačkou ARTA HQ 336 A3

Praktický kancelářský laminátor pro laminování dokumentů v menší kanceláři nebo pro domácí použití jednoduchá obsluha a skladnost výhodou nahřátí stroje do pracovní teploty za 15 minuty ušetří čas možná laminace i za studena rychlost laminace 400 mmmin funkce Release zabrání uvíznutí dokumentu mezi válci ve spodní části laminátoru integrována jednoduchá řezačka na občasné oříznutí papíru i zalaminovaného dokumentu u A3 modelu navíc zaoblovač rohů rychlost laminace 400 mm min pro folie do 125 mic

KW-Trio eco 46

Kolečková řezačka s pevnou kovovou základnou určena pro řezání papíru do formátu A3. Maximální tloušťka řezu 0,7 mm. Rotační nůž z nerezové tvrzené oceli. K dipozici náhradní řezná hlava. Délka řezu: 46 cm. Přítlak stohu: automatický. Rozměry pracovní desky: 21× 43,5 cm. Hmotnost: 1,55 kg