Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Adapter pro studiove blesky

Nalezeno:    205 produktů

Dálkové ovládání pro studiové blesky 4studio F série

<div style="text-align: justify;"> Dálkové ovládání pro studiové blesky 4studio F série (F-250 / F-400 / F-600 a F-800) s&nbsp;dosahem až 50m. Tímto ovládáním lze samostatně ovládat až osm studiových blesků. Ovládání umožňuje nastavit výkon blesku, výkon pilotní žárovky, vypnout či zapnout IR diodu či spustit testovací záblesk.</div>

Radiové odpalování pro studiové blesky AC-04A 4studio

<div style="text-align: justify;"> Sada radiového vysílače a přijímače pro studiové blesky (synchronizační konektor 6,35mm nebo redukce na 3,5mm). Díky této sadě lze pohodlně synchronizovat fotoaparát s&nbsp;téměř jakýmkoliv studiovým bleskem. Tyto radiové odpalovače lze snadno spárovat s&nbsp;dalšími čtyř-kanálovými přijímači 4studio (PT-04EN, AC-04S, DC-04) a synchronizovat tak i více různorodých blesků najednou.</div>

Radiové odpalování pro studiové blesky 4studio DC-2.4B

Sada radiového šestnácti-kanálového vysílače a přijímače DC-2.4B pro studiové blesky. Sada je přímo kompatibilní s integrovanými přijímači v blescích 4studio n flash 480A a 680A. Přijímač je napájen tužkovými bateriemi a skvěle se hodí pro bateriové blesky, generátory a mobilní studia.

Radiové odpalování pro studiové blesky DC-04A 4studio - použitý

Sada radiového vysílače a přijímače pro studiové blesky (synchronizační konektor 6,35mm nebo redukce na 3,5mm). Přijímač je napájen tužkovými bateriemi a skvěle se hodí pro generátory a mobilní studia.

Radiové odpalování pro studiové blesky DC-02B 4studio - použitý

Sada radiového vysílače a přijímače pro studiové blesky (synchronizační konektor 3,5mm). Přijímač je napájen tužkovými bateriemi a skvěle se hodí pro generátory a mobilní studia. Díky této sadě lze pohodlně synchronizovat fotoaparát s téměř jakýmkoliv studiovým bleskem.

KAISER Flash Trig 16 set radiového ovládání pro studiové blesky

Kompatibilní s mnoha zrcadlovkami a CSC. Vysílač se standardním držákem pro horní sáňky a středovým kontaktem a přídavným konektorem pro synchronizaci. Nízká spotřeba energie, dlouhá doba provozu. Test funkce blesku.

METZ Mecastudio Trolley T-75, přepravní kufr pro studiové blesky METZ

METZ Mecastudio Trolley T-75, přepravní kufr pro studiové blesky METZ

Napájecí adaptér AC26 pro blesky GODOX AD600Pro

Napájecí zdroj Godox AC26 je určený pro bateriové blesky Godox AD600Pro. Zdroj nahradí baterii blesku a umožní jeho plné napájení z el. sítě. Pokud používáte blesky AD600Pro i v ateliéru, jistě tuto možnost oceníte. Zdroj pasuje přímo do patice pro baterii na blesku AD600Pro.

Napájecí AC adaptér pro blesky GODOX AD600Pro

Napájecí zdroj pro bateriové blesky Godox AD600Pro umožní napájet zdroj ze el. sítě. Můžete se tak rozhodnout, jestli budete blesk napájet přiloženou baterií nebo rovnou ze sítě pomocí tohoto zdroje. Zdroj váží 0,55Kg a jeho výstupní výkon je 204W.

Napájecí AC adaptér AC400 pro blesky GODOX AD400Pro

Napájecí zdroj / adaptér pro bateriové blesky Godox AD400Pro. Zdroj Godox AC400 je možné vyměnit za baterii blesku a napájet tak blesk přímo z el. sítě. Tuto variantu oceníte převážně při fotografování v ateliéru a interiérech s přístupem k el. síti.

Napájecí AC adaptér AC400 pro blesky GODOX AD400Pro

Napájecí zdroj / adaptér pro bateriové blesky Godox AD400Pro. Zdroj Godox AC400 je možné vyměnit za baterii blesku a napájet tak blesk přímo z el. sítě. Tuto variantu oceníte převážně při fotografování v ateliéru a interiérech s přístupem k el. síti.

Napájecí AC adaptér pro blesky GODOX AD600B a AD600BM

Napájecí zdroj / adaptér pro bateriové blesky Godox AD600B a AD600BM. Zdroj Godox AD-AC je možné vyměnit za baterii blesku a napájet tak blesk přímo z el. sítě. Tuto variantu oceníte převážně při fotografování v ateliéru a interiérech s přístupem k el. síti.

Napájecí AC adaptér pro blesky GODOX AD600B a AD600BM

Výměnný napájecí zdroj Godox AD-AC pro bateriové blesky Godox AD600B a AD600BM umožní blesky pohodlně nabíjet přímo z el. sítě. Jednoduše jej vyměníte za baterii a připojíte k síti.

Výbojka 680Ws (pro bateriové blesky n flash 680A)

<div style="text-align: justify;"> Výbojka s&nbsp;výkonem 680Ws určená pro studiové blesky n flash 680A. Výbojka je uživatelsky výměnná.&nbsp; Ke každé výbojce od nás dostanete speciální rukavici určenou pro výměnu výbojky.</div>

-->