Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Adaptery na kocarek xlander

Nalezeno:    1482 produktů

Adaptéry X-Lander na kočárek X-Cite

Adaptér X-lander slouží k připevnění autosedačky na podvozek kočárku X-lander X-Cite. Připojíte k němu autosedačky X-lander, Maxi-Cosi, Cybex, Joie, Nunna, Besafe.

Adaptéry X-Lander na kočárek X-Run

Adaptér X-lander slouží k připevnění autosedačky na podvozek kočárku X-lander X-Run. Díky adaptérům připojíte autosedačky typu X-lander, Maxi-Cosi, Cybex, Joie, Nunna, Besafe

Adaptéry X-Lander na kočárek X-Move a X-Pulse

Adaptér X-lander slouží k připevnění autosedačky na podvozek kočárku. Připojíte k nim autosedačky X-lander, Maxi-Cosi, Cybex, Joie, Nunna, Besafe a další.

Adaptéry X-Lander X-Pulse na hlubokou korbu

Adaptér slouží k připojení hluboké korby na rám kočárku X-Lander X-Pulse. Adaptéry je nutné dokoupit pouze v případě, že pořizujete sportovní kočárek a hlubokou korbu zvlášť.

Adaptéry X-Lander X-Run na hlubokou korbu

Adaptér slouží k připojení hluboké korby na rám kočárku X-Lander X-Run. Adaptéry je nutné dokoupit pouze v případě, že pořizujete sportovní kočárek a hlubokou korbu zvlášť.

Adaptéry X-Lander X-Cite na hlubokou korbu

Adaptér slouží k připojení hluboké korby na rám kočárku X-lander X-Cite. Adaptéry je nutné dokoupit pouze v případě, že si pořizujete sportovní kočárek a hlubokou korbičku zvlášť.

NOORDI Adaptéry na kočárek

Adaptéry umožňují připevnit k podvozku kočárku Noordi autosedačku Maxi-Cosi 0-13 kg.

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Run

Ochraňte vašeho mrňouska před nepříznivým počasím pomocí pláštěnky na kočárek X-lander X-Run. Je skladná a jednoduše se na kočárek instaluje.

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Move

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Move skvěle ochrání vaše děťátko před nepříznivými vlivy počasí. Je lehká, skladná a snadno se nasazuje na kočárek.

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Double

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Double skvěle ochrání vaše děťátko před nepříznivými vlivy počasí. Je lehká, skladná a snadno se nasazuje na kočárek.

Potah na kočárek X-Lander XA 2010

Potah na kočárek X-Lander XA 2010 barva Rocky včetně boudy a nánožníku.

Potah na kočárek X-Lander XA 2017

Potah na kočárek X-Lander XA 2017 barva Carbon Black včetně boudy a nánožníku.

Potah na kočárek X-Lander XA 2017

Potah na kočárek X-Lander XA 2017 barva Stone Grey včetně boudy a nánožníku.

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Pulse

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Pulse ochrání vaše děťátko před nepříznivým počasím. Snadno se instaluje a je vyrobená z bezpečného materiálu.

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Cite

Pláštěnka na kočárek X-lander X-Cite ochrání vaše děťátko před srážkami i nepříjemným větrem. Je dobře skladná, pohodlně se instaluje a navíc neobsahuje ftaláty.