Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Adidas originals festival bag black

Nalezeno:    15 produktů

adidas Adicolor Contempo Festival Bag Black Universal

Seznamte se se svým oblíbeným kouskem letošní festivalové sezóny. A všechny následující sezóny. Tato taška se zapíná na obvodový zip, umožňuje rychlý přístup ke všem potřebným věcem a lze ji nosit přes rameno nebo křížem. Je to na vás. Tento výrobek je částečně vyroben z recyklovaného materiálu pocházejícího z výrobního odpadu, jako je například šrot, a také ze spotřebitelského odpadu z domácností, což snižuje potřebu používat nové suroviny, které mají větší dopad na životní prostředí.

adidas Mini Bag Black 3 l

Nejlepší na výrazném doplňku je, že pomáhá definovat váš styl. A hladce doplní každý outfit. Tento batoh adidas však kromě toho nabízí mnohem víc. Díky lesklému žakárovému materiálu vypadá mimořádně luxusně, a protože má nastavitelná ramínka, lze ji nosit různými způsoby. Vezměte si ji jako tašku nebo si ji hoďte na záda a vyrazte. Tento výrobek je částečně vyroben z recyklovaného materiálu pocházejícího z výrobního odpadu, jako jsou například zbytky, a také ze spotřebitelského odpadu z domácností, což snižuje potřebu používat nové suroviny, které mají větší dopad na životní prostředí.

adidas Waist Bag Black 9 l

Tahle ledvina s tebou půjde kamkoli. Je dostatečně malá, aby se nepletla s vaším oblečením, ale přesto se do ní vejdou všechny vaše nezbytnosti. Má zapínání na zip, dvě přední kapsy na drobnosti a díky nastavitelnému pásku se pohodlně nosí. Tento výrobek obsahuje nejméně 60 % recyklovaných materiálů a je jedním z našich řešení, která pomáhají eliminovat plastový odpad.

adidas Ac Sling Bag Black/ White 4 l

Není nic ležérnějšího, než pohodlná taška přes rameno. Tato taška adidas doladí každý tvůj outfit. Vejde se ti do ní všechno, co budeš potřebovat. Nastavitelný popruh zaručí pohodlné nošení. Kontrastní loga trojlístku jí dodávají sportovní vzhled. Tento model je vyrobený z funkčních recyklovaných materiálů Primegreen.

adidas Mini Airliner Bag Black 10,25 l

Tuto mini tašku si můžete vzít kamkoli s sebou. Je dostatečně malá, aby se nepletla s vaším oblečením, ale přesto se do ní vejdou všechny vaše nezbytnosti. Díky zapínání na zip a dvěma předním kapsám nabízí spoustu prostoru a celoplošný tříbarevný potisk jí dodává autentický vzhled značky adidas. Tento výrobek obsahuje nejméně 60 % recyklovaných materiálů a je jedním z našich řešení, která pomáhají eliminovat plastový odpad.

adidas Adventure Waist Bag Large Black 6 l

Žádné věci v rukou - žádné starosti. V tom spočívá krása této chladničky adidas. Stačí si ho připnout a vyrazit. Do batohu se vejde vše potřebné a ještě více, protože je vybaven praktickými kompresními popruhy pro utažení. A pokud byste si ji raději pověsili na rameno místo k pasu, můžete díky odnímatelnému popruhu. Tento výrobek obsahuje nejméně 60 % recyklovaných materiálů a je jedním z našich řešení, která pomáhají eliminovat plastový odpad.

adidas Rifta Waist Bag Large Black 5 l

Máte nějaký kousek, bez kterého nemůžete vyjít z domu? Co říkáte na tento adidas icebreaker? Pohodlně se do něj vejde veškerá vaše výbava, je kompaktnější než batoh a skvěle doplní váš outfit. Prostě kus, který se jen tak nevidí. Bude se vám líbit. Tento výrobek je částečně vyroben z recyklovaného materiálu z výrobního odpadu, jako je například šrot, a také ze spotřebitelského odpadu z domácností, což snižuje potřebu používat nové suroviny, které mají větší dopad na životní prostředí.

adidas Paradigm Tote Bag Black/ Active Purple Universal

Taška Paradigm Tote se inspirovala archivními modely, ale je vyrobená z moderních recyklovaných materiálů. Dá se složit a schovat do kapsy, takže je ideální na cesty, a přitom je až překvapivě prostorná. Tento model obsahuje funkční recyklovaný materiál Primeblue z příze Parley Ocean Plastic.

adidas Blue Version Duffel Luxe Bag Black 42 l

V této praktické tašce adidas najdete vše, co potřebujete. Je vybaven velkou hlavní přihrádkou a menšími taškami, které si můžete připnout podle potřeby. Můžete ho nosit v ruce, na rameni nebo jako batoh, možností je spousta.