Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Adventni kalendar playmobil

Nalezeno:    34 produktů

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PLAYMOBIL

Na objednání : Adventní kalendář playmobil Dovoz Německo

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PLAYMOBIL

Na objednání : Adventní kalendář playmobil Dovoz Německo

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PLAYMOBIL

Na objednání : Adventní kalendář playmobil Dovoz Německo

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PLAYMOBIL

Na objednání : Adventní kalendář playmobil 70777 Dovoz Německo

Playmobil Adventní kalendář Playmobil 9263 Top Agents

Adventní kalendář Playmobil 9263 Top Agents Vánoční kalendář, který pomůže dětem v překonávání dlouhých dnů do Štědrého dne. V kalendáři na ně čeká 24 překvapení. Každý den otevřou jedno okénko a naleznou v něm 1 z 24 dárečků.

Playmobil Adventní kalendář Playmobil 9486 Zásah hasičů

Adventní kalendář Playmobil 9486 Zásah hasičů Vánoční kalendář, který pomůže dětem v překonávání dlouhých dnů do Štědrého dne. V kalendáři na ně čeká 24 překvapení. Každý den otevřou jedno okénko a naleznou v něm 1 z 24 dárečků.

Playmobil Adventní kalendář Playmobil 9391 Vánoce v lese 1.2.3

Adventní kalendář Playmobil 9391 Vánoce v lese 1.2.3 Vánoční kalendář, který pomůže dětem v překonávání dlouhých dnů do Štědrého dne. V kalendáři na ně čeká 24 překvapení. Každý den otevřou jedno okénko a naleznou v něm 1 z 24 dárečků.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ NOVELMORE playmobil 70778 70778

ADVENTNÍ KALENDÁŘ "NOVELMORE - DARIOVA DÍLNA" Dílna vynálezce Daria Da Vanci a jeho vynálezy - létající stroj a nové zbraně. Nákresy nových vynálezů jsou zamčeny v trezoru, ale Burnhamští nájezdn...

ADVENTNÍ KALENDÁŘ MOŘSKÉ PANNY playmobil 70777 70777

ADVENTNÍ KALENDÁŘ "ZÁBAVA VE VODĚ - MOŘSKÉ PANNY" Ponořte se do kouzelného světa mořských panen a sbírejte s nimi perly ze dna moře. Mořská panna v kočáře taženém mořskými koníky.

PLAYMOBIL Adventní kalendář "Farma"

Seznam se se zvířátky, která žijí na statku. Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na štědrý den. Seznam se se zvířátky, která žijí na statku. Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na štědrý den. Balení obsahuje figurky a další příslušenství. Stavebnici doplňuje papírové pozadí.

Playmobil 70188 Adventní kalendář Vánoce

Adventní kalendář od Playmobilu zkrátí čekání dětem na Ježíška. Sada má 24 okýnek a v každém se skrývá nějaké překvapení.......seznam součástek viz fotografie druhé strany stavebnice

PLAYMOBIL® Adventní kalendář 9486 Hasiči

Na vozovku vytekly hořlavé kapaliny a vznítily se. Na místo již přijíždí hasiči, aby požár uhasili. Hasičská čtyřkolka s navijákem pomáhá odstranit paletu s výbušným obsahem. Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na štědrý den. Balení obsahuje 2 figurky a další příslušenství. Stavebnici doplňuje papírové pozadí. Stavebnice je kompletní po 24 dnech . CHRISTMAS - Vánoce - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vý...

Plamobil adventní kalendář 9263

Adventní kalendář od Playmobilu, určený pro děti od 4 let. 24 okýnek plných zvířátek a koníků. Krásný dárek na mikuláše, který určitě mnohem potěší. DOVOZ NĚMECKO. Cena 499,- kč AKCE !

Playmobil Playmobil 70260 Adventní kalendář "Heidin zimní svět"

Playmobil 70260 Adventní kalendář "Heidin zimní svět" Vánoční kalendář, který obsahuje 24 překvapení, zkrátí dětem čekání na Vánoce. Každý den adventu na děti čeká jedno malé překvapení. Zima na horách s holčičkou Heidi a jejími přáteli a spoustou zvířátek. Zimní dioráma se svahem pro sáňkování. Materiál: plast Věk: 4+