Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Airoh sv 55 s

Nalezeno:    7094 produktů

Obálka na peníze sv 55-010 W

Dárková obálka na peníze. Uvnitř je kartička bez textu na kterou můžete napsat věnování. Obálka je balena v plastovém sáčku se závěsem. Rozměr: 18x8,5 cm Zakupte produkt Obálka na peníze sv 55-010 W z kategorie Dárky | Obálky na peníze | Svatební od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 29 Kč.

Obálka na peníze sv 55-033 W

Dárková obálka na peníze. Uvnitř je kartička bez textu na kterou můžete napsat věnování. Obálka je balena v plastovém sáčku se závěsem.Rozměr: 18x8,5 cm Zakupte produkt Obálka na peníze sv 55-033 W z kategorie Dárky | Obálky na peníze | Svatební od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 28 Kč.

Obálka na peníze sv 55-013 W

Dárková obálka na peníze. Uvnitř je kartička bez textu na kterou můžete napsat věnování. Obálka je balena v plastovém sáčku se závěsem. Rozměr: 18x8,5 cm Zakupte produkt Obálka na peníze sv 55-013 W z kategorie Dárky | Obálky na peníze | Svatební od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 29 Kč.

Obálka na peníze sv 55-035 W

Dárková obálka na peníze. Uvnitř je kartička bez textu na kterou můžete napsat věnování. Obálka je balena v plastovém sáčku se závěsem. Rozměr: 18x8,5 cm Zakupte produkt Obálka na peníze sv 55-035 W z kategorie Dárky | Obálky na peníze | Srdečné od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 29 Kč.

NANKANG 215/55 R 18 SV-2 99H XL

NANKANG SV-2 byla vyvinuta s využitím moderních výrobních technologií a inovativních materiálů. Dezénové drážky ve tvaru V a čtyři podélné drážky dobře odvádí vodu. Dostatek pevných lamel ve středové části zvyšuje počet ostrých hra, v ramenní oblasti jsou pevné bloky pro lepší stabilitu. Moderní směs s přidáním oxidu křemičitého je odolná vůči nízkým teplotám. To vše dává pneumatice velmi dobré jízdní vlastnosti, zkracuje brzdnou dráhu na suché i mokré vozovce a přispívá lepší ovladatelnosti v zatáčkách na zledovatělé silnici. V zájmu životního prostředí nebylo použito při výrobě toxických polycyklických aromatických uhlovodíků. Směs také přispívá ke snížení valivého odporu, spotřeby paliva...