Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ajatin plus roztok 10 1000ml

Nalezeno:    7 produktů

Ajatin PLUS roztok 10% 1000ml

Ajatin PLUS roztok 10% 1000ml Dezinfekční přípravek na ruce, pokožku i předměty a plochy. Likviduje viry, bakterie a nižší houby. Nebarví, nezapáchá a nedráždí pokožku.

Ajatin PLUS roztok 10% 1000ml

Přípravek Ajatin Plus roztok 10% se používá k dezinfekci pokožky, malých ran a odřenin. Dále slouží k plošné dezinfekci různých povrchů a předmětů. Roztok je účinný v boji proti bakteriím, plísním, kvasinkám, nižším houbám, řasám a některým virům.

Ajatin Plus roztok 1% 1000ml

Ajatin Plus roztok 1% 1000ml Dezinfekční přípravek na ruce, pokožku i předměty a plochy. Likviduje některé kmeny virů, bakterie a nižší kvasinkovité houby. Nebarví, nezapáchá a nedráždí pokožku.

Ajatin Plus roztok 1% 1000ml

Přípravek Ajatin Plus roztok 1% je univerzální dezinfekční přípravek k okamžitému použití na čistění a dezinfekci ploch, předmětů. Roztok je účinný v boji proti bakteriím, plísním, kvasinkám, nižším houbám, řasám a některým virům.

Ajatin PLUS roztok 10% 1000 ml

Roztok k přípravě dezinfekčního roztoku určenému k dezinfekci pokožky a plošné dezinfekci povrchů a předmětů.

Ajatin Plus roztok 10% sol 1x1000ml

Přípravek je určen na povrchovou dezinfekci kůže, dezinfekci rukou a také k dezinfekci malých ran a odřenin pro osoby všech věkových skupin.

Prostředek na koberce a potahy Merida TAPENEXT Plus 1 l.

Prostředek pro důkladné čištění kobercových krytin (přírodních i syntetických) extrakční metodou působením povrchově aktivních látek Může být použit i ruční metodou tzv. šamponování. Přípravek je bezbarvý a bezvonný - neobsahuje optické zjasňovače a bělidla. Čištěné povrchy jemně impregnuje. Před použitím je vhodné na skrytém místě vyzkoušet stálost barev. V závislosti na stupni znečištění se doporučuje zředit od 5% do 10% (500 - 1000ml na 10 l vody). Pracovní roztok nanést rozprašovačem nebo...

-->