Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ajatin plus

Nalezeno:    5 produktů

Ajatin PLUS roztok 10% 1000ml

Ajatin PLUS roztok 10% 1000ml Dezinfekční přípravek na ruce, pokožku i předměty a plochy. Likviduje viry, bakterie a nižší houby. Nebarví, nezapáchá a nedráždí pokožku.

Ajatin PLUS roztok 10% 1000ml

Přípravek Ajatin Plus roztok 10% se používá k dezinfekci pokožky, malých ran a odřenin. Dále slouží k plošné dezinfekci různých povrchů a předmětů. Roztok je účinný v boji proti bakteriím, plísním, kvasinkám, nižším houbám, řasám a některým virům.

Ajatin Plus roztok 1% 1000 ml

Univerzální dezinfekční přípravek k okamžitému použití na čištění a dezinfekci ploch, předmětů. Pro ordinace, soicální zařízení, zdravotnictví a pod.

Ajatin PLUS roztok 10% 1000 ml

Roztok k přípravě dezinfekčního roztoku určenému k dezinfekci pokožky a plošné dezinfekci povrchů a předmětů.

Profarma - Produkt Dezinfekce s rozprašovačem 1 l - AJATIN PLUS roztok 1 %

Přípravek Ajatin Plus roztok 1% se používá k dezinfekci pokožky, malých ran a odřenin. Dále slouží k plošné dezinfekci různých povrchů a předmětů. Roztok je účinný v boji proti bakteriím, plísním, kvasinkám, nižším houbám, řasám a některým virům. Mechanickým rozprašovačem aplikujte roztok ve vzdálenosti 10 cm na pokožku. Není vhodné kombinovat Ajatin se silně oxidujícími látkami (peroxid vodíku) a mýdly, které ruší dezinfekční účinky.