Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Akvarijni rostliny zive

Nalezeno:    3 produkty

ZooMed osvětlení Tropic Sun 5500K Daylight 36W/1200mm

Žárovka 5500K je ideální pro sladkovodní ryby a živé akvarijní rostliny. Tropic Sun poskytuje plné spektrum barev a denního světla a poskytuje tak umělé sluneční světlo. Vyrobeno v Evropě. Vydrží přes 10000 hodin.

ZÁŘIVKA HAILEA TROPICAL RED TOMMI 18 W

Nepostradatelným doplňkem každého akvária, ve kterém jsou živé akvarijní rostliny, je kvalitní osvětlení. Tím může být například tato zářivka Hailea Tropical red Tommi 18 W s důrazem na červené a modré spektrum pro podporu fotosyntézy. Rozměry: Délka 58,9 cm, průměr 26 mm.

Levenhuk Mikroskop Rainbow 2L Amethyst

Řada Levenhuk Rainbow 2L – pět atraktivních barev, kvalitní skleněná optika, ergonomický design a vynikající sada příslušenství. S mikroskopem Levenhuk Rainbow 2L se studium stane dobrodružstvím! Děti budou moci zkoumat mikrosvět a samy provádět skutečně vzrušující pokusy – a to je daleko zajímavější než pouhé biflování z nezáživných učebnic. Dítě se naučí řadu nových věcí o pokojových rostlinách a jejich struktuře, prozkoumá kočičí chlup a zjistí, jak se liší od lidského vlasu, bude pozorovat různé mikroorganismy žijící v kapce akvarijní vody a provádět řadu dalších vzrušujících činností. Mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L nabízejí zvětšení 40x-400x, které je pro první dětské biologické výzku...