Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Always wild panska kozena penezenka hneda

Nalezeno:    279 produktů

Always Wild Pánská kožená peněženka šedo hnědá

Pánská kožená peněženka tmavě hnědá se světlým prošíváním. Do peněženky se vejde vše potřebné – platební a jiné karty, doklady i bankovky. Jedna kapsa v peněžence je na zip. Mincovník je s klopou a pevným drukem. Peněženka je z pravé kůže tmavě hnědé a červené barvy a je značky Always Wild. Rozměry peněženky: 12,5 x 9,5 x 2,5 cm Vnitřní uspořádání peněženky: 10x neprůhledná kapsa na karty 2x velká průhledná kapsa na doklady 2x velká kapsa na bankovky 1x velká kapsa na bankovky na zip 1x mincovník

Always Wild Pánská kožená peněženka Jim, hnědá

Pánská kožená černá peněženka ve formátu na výšku pro vaše pohodlné užívání. Po rozevření je zde dostatek místa na peníze i doklady.

Always Wild Pánská kožená peněženka Ton, hnědá

Krásná a praktická peněženka, pro každého muže. Originální zpracování a praktické uložení vašich dokladů a peněz. Krásný dárek, nejen pod stromeček.

Always Wild Kožená pánská hnědá peněženka

Pánská kožená hnědá peněženka je vyrobená z pravé kůže a firfloviny. Peněženká má klasický tvar, ale velmi netradiční zpracování z venku. Uvnitř peněženky je klasické uspořádání. Peněženka má dostatek kapes na karty, bankovky a samozřejmně mincovník. Peněženka je vyrobena z pravé kůže a je značky Always Wild. Rozměry peněženky: 12 x 10 cm Vnitřní uspořádání peněženky: 7x kapsa na karty 1x průhledná kapsa na karty 2x velká průhledná kapsa na doklady 1x skrytá kapsa na zip 1x mincovník 2x kapsa na bankovky

Always Wild Business pánská kožená peněženka hnědá Ivo

Kvalitní kožená peněženka značky Wild je určena pro všechny náročné gentlemany. Elegantní a zároveň moderní design Vás nadchne. Příznivá cena a nóblesní peněženka do které se vlezou všechny Vaše kreditní karty, bankovky, mince i fotka Vaší milované!

Always Wild Kožená pánská peněženka Bean,hnědá

Pánská černá kožená peněženka, ušitá z pevné kůže a zdobená kontrastním prošíváním. Peněženka vám nabídne dostatek prostoru pro vaše peníze i doklady.

Always Wild Zajímavá kožená pánská peněženka Lubo, hnědá

Kožená pánská peněženka, v krásném a nepřehlédnutelném provedení, která se vejde do každé pánské tašky i kapsy.

Always Wild Exkluzivní pánská kožená peněženka Rean, hnědá

Pánská kožená peněženka v hnědém provedení pro pohodlné užívání každý den. Po rozevření nabízí dostatek místa pro vaše peníze i doklady.

Always Wild Exkluzivní pánská kožená peněženka Ilych, hnědá

Moderní a nepřehlédnutelná pánská kožená peněženka. Po rozevření vám nabídne bezpočet možnostní pro uložení vašich dokladů a peněz. Dárek, pro každého muže!

Always Wild Pánská prošívaná kožená peněženka Reg, hnědá

Reg je nepřehlédnutelá módní kožená peněženka, která umí zaujmout na první pohled. Kvalitní zpracování přírodního materiálu je její hlavní doménou a bude vám jistě dlouho sloužit. Uvnitř dostatek místa na vaše doklady, peníze i karty. Zboží je dodáváno v dárkovém balení.

Always Wild Exkluzivní pánská kožená peněženka Vance, hnědá

Krásná pánská peněženka vyrobená z přírodního materiálu s módním prošitím a legem značky na přední straně. Uvnitř je dostatek místa na karty, doklady a peníze.

Always Wild Exkluzivní pánská kožená peněženka Nate, hnědá

Nate je krásná pánská peněženka s velkým logem značky na přední straně, který ihned zaujme vaši pozornost. Skvěle zpracovaný přírodní materiál a praktičnost, je hlavním poutačem tohoto kousku. Uvnitř bezpočet místa na papírové i kovové peníze, doklady či karty.

-->