Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ame talire do mikrovlnne trouby

Nalezeno:    1283 produktů

WPro Sada do mikrovlnné trouby DFL 201 (484000008853)

Nádobí do mikrovlné trouby pro mikrovlnné trouby 2v1, obsahuje plastový kryt na talíř a rozmrazovací talíř, průměr 27 cm Nabízíme vám tuto praktickou sadu do mikrovlnné trouby od značky Wpro. Tato sada se skládá z rozmrazovacího talíře 2v1 o průměru 27 cm, kdy jedná strana pomůže dokonale rozmrazit jídlo a druhá s nelepivou deskou se skvěle hodí pro opakovaný ohřev. Další součástí sady je plastový kryt na talíř se čtyřmi větracími otvory, ergonomickým tvarem s průměrem 26,5 cm. Plastový kryt udrží vaši mikrovlnnou troubu v čistotě a vaše jídlo déle teplé.  Klíčové vlastnosti sady do mikrovlnné trouby Wpro DFL 201Kvalitní příslušenství do mikrovlnné trouby DFL 2...

Talíře sada 12dílná

6ks talíř plytký 25cm, 6ks talíř dezertní 18cm,vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí

Mělké talíře 23 cm

Sada 12 ks jednorázových ekologických, kompostovatelných talířů. Lze je dát do tříděného odpadu. Lze je použít do mražáku i do mikrovlnné trouby (do maximální teploty 100 st.C). Vyrobené z cukrového vlákna, které je získané z rostlin s rychlým růstem. Ekologická a šetrné, chránící pralesy. Odpovídají směrnici EN13432. Průměr 23 cm.

Hluboké talíře 19 cm

Sada 12 ks jednorázových ekologických, kompostovatelných talířů. Lze je dát do tříděného odpadu. Lze je použít do mražáku i do mikrovlnné trouby (do maximální teploty 100 st.C). Vyrobené z cukrového vlákna, které je získané z rostlin s rychlým růstem. Ekologická a šetrné, chránící pralesy. Odpovídají směrnici EN13432. Průměr 19 cm.

Dezertní talíře 18 cm

Sada 12 ks jednorázových ekologických, kompostovatelných talířů. Lze je dát do tříděného odpadu. Lze je použít do mražáku i do mikrovlnné trouby (do maximální teploty 100 st.C). Vyrobené z cukrového vlákna, které je získané z rostlin s rychlým růstem. Ekologická a šetrné, chránící pralesy. Odpovídají směrnici EN13432. Průměr 18 cm.

Talíře Primavera 18 ks

Sada 18 ks talířů složená ze: 6 ks mělkých talířů průměr 26,5 cm, 6 ks hlubokých talířů průměr 20,2 cm, 6 ks dezertních talířů průměr 19 cm. Mělké a dezertní talíře jsou porcelánové, zdobené lučním kvítím a vážkami. Hluboké talíře jsou jednobarevné, z keramiky. Vhodné do mikrovlnné trouby a lze umývat v myčce na nádobí.

Talíře Summer 3 ks

Sada 3 ks talířů s barevným vzorem přinese na stůl letní atmosféru. Z velmi odolného materiálu, který je vhodný ke každodennímu intenzivnímu používání. Skvěle se hodí na piknik nebo pro děti. V různých letních vzorech. Nehodí se do mikrovlnné trouby nebo myčky na nádobí. Z melaminu. Průměr 20 cm.

Talíře Summer 3 ks

Sada 3 ks talířů s barevným vzorem přinese na stůl letní atmosféru. Z velmi odolného materiálu, který je vhodný ke každodennímu intenzivnímu používání. Skvěle se hodí na piknik nebo pro děti. V různých letních vzorech. Nehodí se do mikrovlnné trouby nebo myčky na nádobí. Z melaminu. Průměr 28 cm.

Dezertní talíře Levandule, 4 ks

Talíře s dekorem levandule, motýlů a růží přinášejí na váš stůl nádech Provence. Každý talíř je zdobený jiným dekorem. Vyrobené z porcelánu New Bone China. hodné do myčky a mikrovlnné trouby. Rozměry: Ø 20 cm

Talíře Summer Time 4 ks

Sada 4 ks talířů s barevným vzorem přinese na stůl letní atmosféru. Z velmi odolného materiálu, který je vhodný ke každodennímu intenzivnímu používání. Skvěle se hodí na piknik nebo pro děti. V různých letních vzorech. Nehodí se do mikrovlnné trouby nebo myčky na nádobí. Z melaminu. Průměr 20 cm.

Talíře Summer Time 4 ks

Sada 4 ks talířů s barevným vzorem přinese na stůl letní atmosféru. Z velmi odolného materiálu, který je vhodný ke každodennímu intenzivnímu používání. Skvěle se hodí na piknik nebo pro děti. V různých letních vzorech. Nehodí se do mikrovlnné trouby nebo myčky na nádobí. Z melaminu. Průměr 28 cm.

Talíře plastové mělké 23 cm ( 100 ks)

Z polypropylenu – vhodný do mikrovlnné trouby.

Dva dárkové smaltované talíře - mořský svět

Máte rádi trochu exotiky a milujete moře a oceány? Motiv mořských plodů je krásný a pro někoho může být opravdu srdeční záležitostí. Vychutnejte si tento pocit při pohledu na talíř s motivem mořských plodů. Podávejte své kulinářské výtvory na těchto dvou smaltovaných talířích, z nichž každý hraje úžasnými barvami podmořského světa. Dávno odzvonilo obyčejným a nezajímavým designům kuchyňského nádobí, proto je nyní čas na něco originálního a jedinečného. Talíře jsou použitelné uvnitř v kuchyni i venku na zahradě. Materiál: smalt Nevhodné do myčky nádobí Nevhodné do mikrovlnné trouby 2x Talíř s mořskými plody...

Dva dárkové smaltované talíře - mořský svět

Máte rádi trochu exotiky a milujete moře a oceány? Motiv mořských plodů je krásný a pro někoho může být opravdu srdeční záležitostí. Vychutnejte si tento pocit při pohledu na talíř s motivem mořských plodů. Podávejte své kulinářské výtvory na těchto dvou smaltovaných talířích, z nichž každý hraje úžasnými barvami podmořského světa. Dávno odzvonilo obyčejným a nezajímavým designům kuchyňského nádobí, proto je nyní čas na něco originálního a jedinečného. Talíře jsou použitelné uvnitř v kuchyni i venku na zahradě. Detailní popis Materiál: smalt Nevhodné do myčky nádobí Nevhodné do mikrovlnné trouby Obsah balení 2x Talíř s mořskými plody...