Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Andelska kridla

Nalezeno:    732 produktů

Andělská křídla

Andělská křídla. Cenu a popis naleznete na fotce. V případě zájmu stačí napsat jaké křídla a kolik balení.

Andělská křídla

Malá andělská křídla se díky glitrům efektně třpytí. Můžete s nimi ozdobit dekorační věnce, krabičky, svícny, postavičky i zabalené dárečky.

Andělská křídla

Křídla Rozměr 10,5 x 18 x 3,5 mm, otvor: 1,5 mm,

Andělská křídla

Křídla Rozměr 10,5 x 18 x 3,5 mm, otvor: 1,5 mm,

Bílá andělská křídla

Malá andělská křídla péřová. Rozměry 50x45cm

Andělská křídla zlatá

Andělská křídla zlatá Cena za 1 ks hračky.

Andělská křídla 47x47cm

Krásná andělská křídla pro malé andílky. Křídla s peřím pro dokonalý andělský outfit.

Lehátko - Andělská křídla

\nJe nafukovací lehátko z velmi odolného materiálu v neobvyklém originálním designovém provedení.\n Nafukovačka vypadá úplně jako andělská křídla, a představuje proto fantastický doplněk do vašeho baz

Vizitkář Andělská křídla

Andělská křídla pro vaše malé andílky, nebo ďáblíky, kteří se jako andílci tváří. Nejlépe se budou vyjímat na zadní straně dětského trička nebo bodýčka. . Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek.

Popelník Andělská křídla

Andělská křídla pro vaše malé andílky, nebo ďáblíky, kteří se jako andílci tváří. Nejlépe se budou vyjímat na zadní straně dětského trička nebo bodýčka. . Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk.

Penál Andělská křídla

Andělská křídla pro vaše malé andílky, nebo ďáblíky, kteří se jako andílci tváří. Nejlépe se budou vyjímat na zadní straně dětského trička nebo bodýčka. . ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm

Zrcátko Andělská křídla

Andělská křídla pro vaše malé andílky, nebo ďáblíky, kteří se jako andílci tváří. Nejlépe se budou vyjímat na zadní straně dětského trička nebo bodýčka. . Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm.

Náhrdelník ANDĚLSKÁ KŘÍDLA

Náhrdelník ANDĚLSKÁ KŘÍDLA zdobené Slzičky Swarovski Elements ve velikosti 10mm. Křídla jsou vykládaná malinkými kamínky Swarovski Elements. Náhrdelník je dlouhý 41cm a je opatřený prodlužovacím řetízkem 6cm. Celková délka tedy může být až 47cm. Délka středového andělského dílku je 4,7cm. Bižuterní provedení s rhodiovanou povrchovou úpravou.

Podkolenky Andělská křídla

Andělská křídla pro vaše malé andílky, nebo ďáblíky, kteří se jako andílci tváří. Nejlépe se budou vyjímat na zadní straně dětského trička nebo bodýčka. . Materiál ze 100 % polyesteru, velice příjemný hebký a pružný, pratelný do 40 °C, celková výška podkolenky je 45 cm

Šerpa Andělská křídla

Andělská křídla pro vaše malé andílky, nebo ďáblíky, kteří se jako andílci tváří. Nejlépe se budou vyjímat na zadní straně dětského trička nebo bodýčka. . Taftová šerpa s možností vlastního potisku o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe.