Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Antibakterialni filtr

Nalezeno:    35207 produktů

Antibakteriální filtr pro chladničky Whirlpool ANTIBAF

Vše o produktu antibakteriální filtr do ledničky • vhodný do chladniček Whirlpool • aktivní složka Microban • čistí vzduch od pachů a bakterií • rozměry 7 × 3 × 13 cm • expirační proužek Whirlpool A...

WPRO Antibakteriální filtr pro chladničky WP481248048172

1 kus speciálního antibakteriálního filtru v plastovém rámečku vybavený timestripem pro jasnou idikaci nutnosti výměny filtru. Filtr již nikdy nezapomenete vyměnit.Filtr nese označení 2v1 - znamená to že obsahuje antibakteriální a zároveň i protizápachovou vrstvu.

USTM Pěnový antibakteriální filtr 5mic 10

Inovativní antibakteriální kartuše na sedimenty vyrobené z netkaného polypropylenu. Díky nejvyšší kvalitě zpracování zadrží PS-PROTECT pevné nečistoty, jako je rez, písek, bahno a suspendovanou hmotu o průměru pouze 1 mikrometr. Zabraňuje růstu bakterií, včetně cola a staph Prodloužená životnost kazety o 50% Na rozdíl od jiných antibakteriálních látek se neuvolňuje do životního prostředí Neobsahuje nanomateriály ani těžké kovy Zastavuje pevné nečistoty, jako je rez, písek, bahno a suspenze Vykazuje baktericidní aktivitu - potvrzeno v nezávislých studiích v několika různých laboratořích a podle ISO22196 a JIS Z 2801 VÝROBEK JE K DOSTÁNÍ V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH....

Antibakteriální filtr BSS pro Airbi Maximum

BSS (Bio Silver Stone) je přírodní materiál, který zabíjí a likviduje různé druhy bakterií a virů uvnitř nádoby na vodu (likvidace bakterií přes 99,9%). Účinnou látkou filtru jsou nanočástice stříbra. Tento filtr je určen k použití uvnitř diskového zvlhčovače AIRBI MAXIMUM. Tento filtr má životnost cca. 12 měsíců (záleží na vytížení zvlhčovače).

iClebo antibakteriální HEPA filtr Arte

iClebo antibakteriální HEPA filtr Arte (2 ks) Antibakteriální HEPA filtr pro robotický vysavač iClebo Arte. HEPA filtr od firmy Delastar Technolgies USA odfiltruje jemný prach a alergeny. Obsah balení 2 ks. Náhradní HEPA filtr pro robot

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi. Filtr snižuje množství minerálních látek ve vodě a brání množení bakterií. Technické parametry Rozměry 70 x 70 x 97 mm Hmotnost 0,15 kg Jaká je životnost vodního filtru? Životnost vodního filtru je zhruba 12 měsíců při běžném používání a středně tvrdé vodě. Pokud používáte přístroj častěji nebo máte tvrdou vodu, životnost filtru může být kratší.

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovač vzduchu Airbi STAR

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi STAR. Filtr pomáhá z vody odstraňovat vodní kámen a potlačit množení bakterií. Technické parametry Rozměry Rozměry 74 x 74 x 92 mm Hmotnost 0,05 kg Jaká je životnost vodního filtru? Životnost vodního filtru je zhruba 12 měsíců při běžném používání a středně tvrdé vodě. Pokud používáte přístroj častěji nebo máte tvrdou vodu, životnost filtru může být kratší.

Náhradní vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovač vzduchu Cubic

1 ks, Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovač vzduchu Cubic. Doba životnosti filtru je minimálně 1 rok při průměrném provozu.

Airbi SPRING BI3113 antibakteriální + HEPA filtr

Náhradní kombinovaný filtr (antibakteriální + HEPA) pro čističku vzduchu Airbi SPRING. Antibakteriální filtr: je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie. Filtr likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Taktéž zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy. HEPA filtr: má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,1 mikronů s účinností více jak 99.9%, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.