Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Antibakterialni filtr

Nalezeno:    23492 produktů

Pěnový antibakteriální filtr 5mic 10

Inovativní antibakteriální kartuše na sedimenty vyrobené z netkaného polypropylenu. Díky nejvyšší kvalitě zpracování zadrží PS-PROTECT pevné nečistoty, jako je rez, písek, bahno a suspendovanou hmotu o průměru pouze 1 mikrometr. Zabraňuje růstu bakterií, včetně cola a staph Prodloužená životnost kazety o 50% Na rozdíl od jiných antibakteriálních látek se neuvolňuje do životního prostředí Neobsahuje nanomateriály ani těžké kovy Zastavuje pevné nečistoty, jako je rez, písek, bahno a suspenze Vykazuje baktericidní aktivitu - potvrzeno v nezávislých studiích v několika různých laboratořích a podle ISO22196 a JIS Z 2801 VÝROBEK JE K DOSTÁNÍ V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH....

WPRO Antibakteriální filtr pro chladničky WP481248048172

1 kus speciálního antibakteriálního filtru v plastovém rámečku vybavený timestripem pro jasnou idikaci nutnosti výměny filtru. Filtr již nikdy nezapomenete vyměnit.Filtr nese označení 2v1 - znamená to že obsahuje antibakteriální a zároveň i protizápachovou vrstvu.

Concept HEPA antibakteriální filtr CA3000 2v1 (42392455)

Filtr do čističky vzduchu Concept CA3000 2v1, HEPA antibakteriální filtr, výměna tohoto filtru se předpokládá zhruba jednou za rok

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi. Keramická náplň filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje rozptylování těchto částic do ovzduší.

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi. Keramická náplň filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje rozptylování těchto částic do ovzduší.

iClebo antibakteriální HEPA filtr Arte

iClebo antibakteriální HEPA filtr Arte (2 ks) Antibakteriální HEPA filtr pro robotický vysavač iClebo Arte. HEPA filtr od firmy Delastar Technolgies USA odfiltruje jemný prach a alergeny. Obsah balení 2 ks. Náhradní HEPA filtr pro robot

Sáčky JOLLY V5 MAX textilní antibakteriální (+ filtr) 4ks

Sáčky do vysavače Jolly V5 MAX a filtr 4+1ks Sáčky a Filtry pro VORWERK Kobold VK200, Org.Gr.FP200 4+1 ks : balíček se skládá ze 4 ks náhradních sáčků do vysavačů VK 200 Kobold (sáčky z netkané textilie, antibakteriální, součástí balení je sáčků je vůně zdarma. Obdržíte ještě filtr Jolly M7 ochranný pro stejný typ vysavače. Sáčky do vysavače Jolly V5 MAX a taktéž můžete použít jako náhradní sáčky a filtr pro modely vysavačů zde uvedené. 4ks Sáčky Jolly V5 MAX do vysavače Vorwerk VK 200 Kobold, Org.Gr. FP 2001 x vůně do vysavače. Vonnou tyčinku (nebo granulky) vložíte nebo vsypete do prachového sáčku vysavače - vždy při jeho výměně. Při vysávání příjemně provoní interiér jemnou vůní z příro...

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi STAR

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi STAR. Keramická náplň filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje rozptylování těchto částic do ovzduší.

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi CUBIC

Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovače vzduchu Airbi CUBIC. Keramická náplň filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje rozptylování těchto částic do ovzduší.

Airbi Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovač vzduchu Airbi CUBIC

Vodní a antibakteriální filtr Airbi Vodní a antibakteriální filtr pro zvlhčovač vzduchu Airbi CUBIC. Balení obsahuje 1 kus.