Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Apli lepidlo s houbickou 70 ml

Nalezeno:    6 produktů

Apli lepidlo s houbičkou 70 ml

<p>Univerzální lepidlo na vodní bázi v praktickém balení.</p>

Apli lepidlo s houbičkou 70 ml

Univerzální lepidlo na vodní bázi v praktickém balení.

Lepidlo na puzzle 70ml (na 4000 dílků)

Tekuté lepidlo na vodní bázi s aplikátorem trvale slepí poskládáné puzzle. Nanáší se přímo na obrázek pěnovou houbičkou, která je umístěna pod uzávěrem. Lepidlo vystačí orientačně na 1,5m?, což odpovídá 4000 dílků. Objem 70 ml.

Trefl Lepidlo na puzzle v tubě (1 ks)

Tekuté lepidlo na vodní bázi s aplikátorem trvale slepí poskládáné puzzle. Nanáší se přímo na obrázek pěnovou houbičkou, která je umístěna pod uzávěrem. Lepidlo vystačí orientačně na 1,5m?, což odpovídá 4000 dílků. Objem 70 ml.Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Trefl Lepidlo na puzzle v tubě 9ks v boxu

Tekuté lepidlo na vodní bázi s aplikátorem trvale slepí poskládáné puzzle. Nanáší se přímo na obrázek pěnovou houbičkou, která je umístěna pod uzávěrem. Lepidlo vystačí orientačně na 1,5m?, což odpovídá 4000 dílků. Objem 70 ml.Material: LepidlaPro holky / kluky: pro holky i klukyOd věku: Roky 12

TREFL Lepidlo na puzzle 70ml (na 4000 dílků)

Tekuté lepidlo na vodní bázi s aplikátorem trvale slepí až 4 poskládáné tisícidílkové puzzle. Nanáší se přímo na obrázek pěnovou houbičkou, která je umístěna pod uzávěrem (uzávěr je nutné sejmout, nikoliv odšroubovat). Lepidlo vystačí orientačně na 1,5m?, což odpovídá 4000 dílků. Objem 70 ml. Návod k použití: Položte puzzle na rovný a pevný povrch. Přitiskněte houbičku na horní (obrázkovou) stranu složeného puzzle a aniž byste ji zvedali, rovnoměrně nanášejte lepidlo na celou plochu. Aplikátor po použití opláchněte vodou a puzzle nechte zaschnout.