Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aplikacni pistole na pu peny

Nalezeno:    108 produktů

SOUDAL Čistič PU pěny a pistole 500ml

* Kombinovaný čistič pro ošetření aplikační pistole na PU pěny i pro čištění potřísněných ploch pomocí rozprašovače. * Účinně rozpouští všechny typy nevytvrzených polyuretanových pěn. ► CHARAKTERISTIKA PRODUKTU * čisticí kapalina používaná ve spojení s pěnou Soudal a pistolovým aplikátorem se závitovým systémem * obsahuje rozpouštědla * může být používán i k běžným trubičkovým pěnám díky přibalené nasazovací rozprašovací trysce ► PŘÍKLADY POUŽITÍ * čištění pistolového aplikátoru * čištění ostatních částí aplikační pistole * čištění ventilu plechovky s PU pěnou * odstraňování nevytvrzené pěny z ploch, nářadí apod. ► PRACOVNÍ POSTUP * Pracovní postup naleznete v technickém listu...

Čistič PU pěny a pistole 500ml Soudal

Čistič PU pěny a pistole 500ml Soudal Kombinovaný čistič pro ošetření aplikační pistole na PU pěny i pro čištění potřísněných ploch pomocí rozprašovače. Účinně rozpouští všechny typy nevytvrzených polyuretanových pěn. čisticí kapalina používaná ve spojení s pěnou Soudal a pistolovým aplikátorem se závitovým systémem obsahuje rozpouštědla může být používán i k běžným trubičkovým pěnám díky přibalené nasazovací rozprašovací trysce Použití: čištění pistolového aplikátoru čištění ostatních částí aplikační pistole čištění ventilu plechovky s PU pěnou odstraňování nevytvrzené pěny z ploch, nářadí apod. Dokumenty ke stažení: Technický list Bezpečnostní list...

SOUDAL Čistič PU pěny a pistole CLICK 500ml

* Kombinovaný čistič pro ošetření aplikační pistole na PU pěny i čištění potřísněných ploch pomocí rozprašovače. * Účinně rozpouští všechny typy nevytvrzených PU pěn. * Určen pro pistole typu Click&Fix. ► CHARAKTERISTIKA PRODUKTU * čisticí kapalina používaná ve spojení s pěnou Soudal a pistolovým aplikátorem s bajonetovým systémem * obsahuje rozpouštědla * může být používán i k běžným trubičkovým pěnám díky přibalené nasazovací rozprašovací trysce * nasazuje se na pistoli pouhým pootočením o 90° * unikátní bajonetový systém šetří Váš čas při každém „jednoduchém“ vložení a vyjmutí Kombinovaného čističe * PU pěny Click&Fix ► PŘÍKLADY POUŽITÍ * čištění bajonetového pistolového aplikátoru * č...

Aplikační pistole na PUR pěny P300

Pro aplikaci – vypěnění PUR pěny z pistolových dóz. Pomocí regulačního šroubu lze nastavit požadovanou šířku vypěněné pěny – úsporné a efektivní. Technický list:

Aplikační pistole na PUR pěny T400 PTFE

Pro aplikaci – vypěnění PUR pěny z pistolových dóz. Pomocí regulačního šroubu lze nastavit požadovanou šířku vypěněné pěny – úsporné a efektivní. Technický list:

PROTECO Pistole na pu pěny komfort

Pistole na PU pěnu KOMFORT je ideálním pomocníkem pro profesionální aplikaci prakticky všech druhů nízko i vysoko expanzních polyuretanových pěn, které se staly dnes již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Pistole na PU pěnu je určena aplikaci všech druhů nízko i vysoko expanzních polyuretanových pěn, které se staly dnes již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Zásadní výhodou konstrukce této pistole je přesné dávkování pěny.

PROTECO Pistole na pu pěny premium

Pistole na PU pěnu PREMIUM je ideálním pomocníkem pro profesionální aplikaci prakticky všech druhů nízko i vysoko expanzních polyuretanových pěn, které se staly dnes již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Pistole na PU pěnu je určena aplikaci všech druhů nízko i vysoko expanzních polyuretanových pěn, které se staly dnes již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Zásadní výhodou konstrukce této pistole je přesné dávkování pěny.

PROTECO Pistole na pu pěny standard

Pistole na PU pěnu STANDARD je pomocníkem pro profesionální aplikaci prakticky všech druhů polyuretanových pěn, které se staly dnes již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Pistole na PU pěnu STANDARD slouží pro aplikaci prakticky všech druhů druhů nízko i vysoko expanzních polyuretanových pěn, které jsou již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Snadná regulace průtoku pěny.

PROTECO Pistole na pu pěny celokovová

Pistole na PU pěnu celokovová je pomocníkem pro profesionální aplikaci prakticky všech druhů polyuretanových pěn, které se staly dnes již nedílnou součástí moderního stavebnictví. Díky možnosti regulace vytlačované pěny a variability v případném seřízení chodu jehly "na míru" se práce s pistolí na PU pěnu stává požitkem a výsledky precizními.