Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Apod touch

Nalezeno:    127 produktů

Podobné fráze:

Medisana ViFit touch

Pokud chcete monitorovat vaše sportovní aktivity je dotykový chytrý náramek Medisana ViFit Run právě pro vás. Tento krokoměr měří přes den Vaše aktivity, zaznamenává počet kroků, vzdálenost, spotřebu kalorií, tepovou frekvenci, celkový čas, kdy jste byli fyzicky aktivní stejně tak i procento aktivity, které jste splnili dle Vašeho cíle. Tím se stává tento fitness náramek ideálním pomocníkem pro sportovce. Na noc pak postačí aktivovat režim spánku a ViFit měří délku a kvalitu spánku, stejně tak jako noční fyzickou aktivitu. Medisana ViFit Run Vám umožní nastavit si upozornění např. léky či jinou činnost, na kterou nesmíte zapomenout. Velkou výhodou je, že Vás upozorní, když Vám někdo volá ...

Rukavice LEKI Urban mf touch 640870301

Rukavice LEKI Urban mf touch 640870301 Power Stretch Fleece. Padne jako druhá kůže a má pohodlný střih. Dlaň a vnitřní strany prstů lze použít pro dotykovou obrazovku, abyste svůj Smartphone apod. mohli používat bez svlékání rukavic. Pružný materiál umožňuje přenášet rukavice v kapse kabátu nebo batůžku. Řada Unisex Konstrukce Basic Fit Comfort Fit Stupeň zateplení Basic Features mf touch Material Power Stretch Fleece (93% Polyester, 7% Elastane) Dlaň Conductive Fleece (92% Polyester, 8% Elastane) Délka/velikost 7.0 - 11.0 Rukavice » Běžkařské » Rukavice LEKI Urban mf touch 640870301

Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder 180 pt

Magnetické plastové pouzdro na extra silné karty (zejména patch, pad apod.) do tloušťky cca 5 mm. Poskytuje maximální, dlouhodobou ochranu. Doporučujeme pro vzácnější karty va Vaší sbírce. Doporučujeme ochránit karty před světlem. Zakupte produkt Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder 180 pt z kategorie KLUBY NHL od výrobce Ultra PRO za cenu 79,00 Kč.

Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder 360 pt

Magnetické plastové pouzdro na extrémně silné karty (zejména patch, pad, stick apod.) do tloušťky cca 9,5 mm. Poskytuje maximální, dlouhodobou ochranu. Doporučujeme pro vzácnější karty va Vaší sbírce. Doporučujeme ochránit karty před světlem. Zakupte produkt Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder 360 pt z kategorie Produkty NHL | Hokejové karty od výrobce Ultra PRO za cenu 109,00 Kč.

Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 35 pt

Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 35 pt Magnetické plastové pouzdro ROOKIE na slabší (řadové, insertní, paralelní, podepsané apod) karty do tloušťky 1,00 mm. Poskytuje maximální, dlouhodobou ochranu. Doporučujeme pro vzácnější karty va Vaší sbírce. Doporučujeme ochránit karty před světlem!. Zakupte produkt Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 35 pt z kategorie Produkty NHL | Hokejové karty od výrobce Ultra PRO za cenu 79,00 Kč.

Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 180 pt

Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 180 pt Magnetické plastové pouzdro na extra silné karty (zejména patch, pad apod.) do tloušťky cca 5 mm. Poskytuje maximální, dlouhodobou ochranu. Doporučujeme pro vzácnější karty va Vaší sbírce. Doporučujeme ochránit karty před světlem!. Zakupte produkt Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 180 pt z kategorie Produkty NHL | Hokejové karty od výrobce Ultra PRO za cenu 85,00 Kč.

Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie Black 35 pt

Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie 35 pt Magnetické plastové pouzdro ROOKIE na slabší (řadové, insertní, paralelní, podepsané apod) karty do tloušťky 1,00 mm. Poskytuje maximální, dlouhodobou ochranu. Doporučujeme pro vzácnější karty va Vaší sbírce. Doporučujeme ochránit karty před světlem!. Zakupte produkt Ultra PRO Magnetické pouzdro UP One Touch Holder Rookie Black 35 pt z kategorie Produkty NHL | Hokejové karty od výrobce Ultra PRO za cenu 79,00 Kč.

STANLEY 1-70-316 kufr na nářadí s přezkou 19'' One Touch

* 19" box na nářadí s přezkou One Hand Operation * U zásuvky s organizerem jsou použita kuličková ložiska * Velmi odolná konstrukce boxu * Ergonomická rukojeť pro pohodlné přenášení boxu * Výjimatelná vnitřní přihrádka pro ukládání malých předmětů * "V" žlábek ve víku pro založení latí, trubek apod. při řezání * Integrované očko na visací zámek pro možnost uzamčení boxu

LAKMA (ČR) PERLUX AIR FRESHENER TOUCH OF PURITY Osvěžovač vzduchu - vonný sáček 1ks

Více než 30 dní výjimečné vůně díky vonným perličkám z parfémovaného granulátu v luxusním sáčku, který můžete zavěsit do prostoru a nechat se unášet příjemnou atmosférou vůně Touch of purity - dotek čistoty. Vhodné jako vůně do domácností, botníků, skříní, kanceláří, aut, apod. Balení obsahuje 1ks x 13,5g granulátu.   Použití: Sáček včetně perliček vyndejte z igelitového obalu a zavěste na místo, které chcete provonět.  ...

LAKMA (ČR) PERLUX AIR FRESHENER TOUCH OF PURITY Osvěžovač vzduchu - vonný sáček 1ks

Více než 30 dní výjimečné vůně díky vonným perličkám z parfémovaného granulátu v luxusním sáčku, který můžete zavěsit do prostoru a nechat se unášet příjemnou atmosférou vůně Touch of purity - dotek čistoty. Vhodné jako vůně do domácností, botníků, skříní, kanceláří, aut, apod. Balení obsahuje 1ks x 13,5g granulátu.   Použití: Sáček včetně perliček vyndejte z igelitového obalu a zavěste na místo, které chcete provonět.   Cena pro zákazníky s VIP účtem:

Deluxe (Německo) DELUXE FLUSSIGSEIFE Tekuté mýdlo - kanystr 5L Tekuté mýdlo 5L DELUXE: MAGIC TOUCH (růžová)

Velké balení kvalitního německého tekutého mýdla je vhodné pro doplňování do zásobníků mýdla nejen ve velkých domácnostech, ale také v provozech s velkou spotřebou mýdla, jako jsou školky, školy, hotely, restaurace, nemocnice apod. Jemné složení mýdla s glycerinem pokožku důkladně čistí, dodává pokožce příjemnou svěží vůni a šetrně o ni pečuje. Velké ekonomické balení v kanystru s uchem pro snadný přenos obsahuje 5L.   Varianty...

Sharks Vortex 1667 2 AA Svítilna LED

Praktická svítilna na klasické baterie, příznivá cena, široké využítí v rybařství, myslivosti, cyklistice, outdoorových aktivitách apod.Specifikace:kvalitní pogumování & broušený ocelový povrchotřesu & voděodolnýSoft Touch vypínač2x AA baterie (nejsou součástí)rozměry: 160 x 45 / 30 mmhmotnost: 306 g

Xiaomi OEM Carry Bag for Mi Electric Scooter obal na koloběžku

Tato taška pro Xiaomi Carry Bag (OEM) je určena pro pohodlnější přenášení nebo šetrnější uskladňování koloběžek Xiaomi Mi Electric Scooter 2/3/Pro/Pro2/1S/Essential, ale i řady dalších koloběžek s podobnými rozměry, jako například od výrobců Ninebot by Segway, Vivax, Blue Touch, Sencor apod.

Xiaomi OEM Carry Bag for Mi Electric Scooter obal na koloběžku

Tato taška pro Xiaomi Carry Bag (OEM) je určena pro pohodlnější přenášení nebo šetrnější uskladňování koloběžek Xiaomi Mi Electric Scooter 2/3/Pro/Pro2/1S/Essential, ale i řady dalších koloběžek s podobnými rozměry, jako například od výrobců Ninebot by Segway, Vivax, Blue Touch, Sencor apod.

Můj velký sešit Montessori - Angličtina 3 až 6 let - Barusseau Lydie

K tomu, aby si vaše dítě snáze osvojilo angličtinu, vám v tomto pracovním sešitu nabízíme karty se slovní zásobou. Aktivity a karty jsou s těmito tématy: rodina, oblečení, tělo, jídlo apod. Každá karta má na jedné straně obrázek a na druhé straně slovo v angličtině s českým překladem. Tyto karty využijete především na stránkách s ukazováním. Dítě se bude učit slovíčka pomocí "lekce ve třech krocích": "Listen and touch", "Touch and say" a "What is it?". Vaše dítě pak veškerou nabytou slovní zásobu zúročí při nejrůznějších hrách, říkadlech a písničkách. Ke knize patří též audio soubory ke stažení.

Podobné fráze: