Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Apple iphone 6 plus

Nalezeno:    7859 produktů

Patona PT3095 - Apple iPhone 6 Plus baterie

akumulátor Li-Pol 2915mAh, 3.82V, pro Apple iPhone 6 Plus

Stylový bílý kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Bílá Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Dámský růžový kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Růžová Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Nový oranžový kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Oranžová Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Stylový černý kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Černá Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Stylový modrý kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Světle modrá Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Nový červený kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. Barva: Červená Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks.

3 barvy: Nový kryt Bumper pro Apple iPhone 6 Plus

...Novinka... Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu Apple. Určeno pro Apple iPhone 6 Plus. 3 Barvy: Zelená Fialová Tmavě modrá Po zakoupení mi prosím napište požadovanou barvu. Děkuji. Design: Bumper Popis: 100% nový a kvalitní silikonový postranní kryt Bumper. Tlačítka jsou z kvalitního kovu a skvěle ladí s krytem a celým designem iPhonu. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Apple iPhone 6 Plus. Materiál: Silikon. V případě koupi více kusů platíte pouze jedno poštovné. Skvělá cena 200 Kč-Ks-Barvu....

Nillkin Nature TPU Pouzdro Transparent pro Apple iPhone 6 Plus/6S Plus

Nillkin Nature TPU Pouzdro pro Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Transparent - Čirý

Mocolo 5D White pro Apple iPhone 6 Plus/6S Plus 8596311030444

Mocolo 5D je vysoce kvalitní a skvěle padnoucí ochranné sklo na displej včetně zahnutých okrajů. Díky adhezivní ploše po celé ploše skla dokonale přilne k displeji při zachování citlivosti a zobrazovacích vlastností displeje. Propustnost světla je až 99% obraz tak zůstane nezkreslený. Sklo je také vybaveno oleofobní vrstvou, která omezuje zanechávání otisků prstů a velmi dobře se čistí. Ochrana displeje je na prvním místě, sklo má tloušťku 0,33m a ochrání tak displej proti poškrábání napríklad v kapse od klíčů nebo při pádu telefonu. Samozřejmostí je tvrdost 9H Vlastnosti: - lepí po celé ploše - tloušťka: 0,33 mm - tvrdost 9H - vysoce odolné proti poškrábání - perfektně padne na di...