Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aranzovaci hmota

Nalezeno:    72 produktů

Aranžovací hmota válec

Válec aranžovací hmota Zelená aranžovací hmota FLOREX válec - pro účelné řezání. Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. Ø 8 cm. délka 55cm.  

Aranžovací hmota šedá

Šedá aranžovací hmota Šedá aranžovací hmota FLOREX na suché květiny. Nepostradatelný pomocník při aranžování. Cihla 23x11x7,7 cm.

Aranžovací hmota váleček

Váleček aranžovací hmota Zelená aranžovací hmota Florex váleček nařezaný. Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. Vhodná velikost pro misku JUNIOR. Ø 8cm. výška 6cm.

Aranžovací hmota věnec

Aranžovací hmota věnec 25 cm Zelená aranžovací hmota "FLOREX". Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množstí vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb.

Aranžovací hmota 23x11x8cm

Upevňující hmota pro zastrčení květin o rozměrech 23x11x8cm.

Aranžovací hmota Plastyko

Podložka s rukojetí Držák pro smuteční vazbu. Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. Plastyko- velikost celé cihly (plocha pro vypichování  18x12x7,5cm, + 11cm držadlo)  ...

Aranžovací hmota auto corso

Auto Corso mini Auto Corso s plastovou mřížkou a podložkou+přísavka . Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. Pod přísavkou je nutné kapotu vozu odmastit, poté přiložíme přísavku a vytáhneme kolíčky.

Florex - aranžovací hmota - samostatně balená

Aranžovací hmota vysoké kvality pro živé rostliny.

Oasis - aranžovací hmota - samostatně balená

Aranžovací hmota vysoké kvality pro suché a umělé květiny.

Oasis - aranžovací hmota - samostatně balená

\nPopis:Aranžovací hmota vysoké kvality pro suché a umělé květiny samostatně balená. Rozměr: \n\ndélka: 22,5 cm \nšířka: 11 cm \nvýška: 7,5 cm \n Barva:šedá\n

OASIS®Classic cihla - aranžovací hmota

Délka 23 cm Šířka 11 cm Výška 7,7 cm Obsah balení 1 ks Barva zelená . Popis balení Profesionální, universální aranžovací hmota pro všestranné použití. Je vhodná pro tenčí stonky květin. V kvalitě MAXlife. .

Aranžovací hmota Florex v rámečku

Aranžovací hmota Florex je skvělým pomocníkem k tvoření květinových dekorací. Je určená převážně pro živé květiny, protože dobře zadržuje vodu. Hmota je umístěná v plastové mřížce krychlového tvaru, na dvou protilehlých stranách má očka, kterými se dá provést provázek a můžete ji tak umístit na auto, na stůl nebo ji zavěsit do prostoru. Florex ponoříte do vody a necháte nasát. Poté do něj můžete vpichovat květy a další dekorační předměty.

Aranžovací hmota Florex 20x10x7,7cm

  Zelená aranžovací hmota "FLOREX". Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. Cihla 20x10x7,7 cm.  

Aranžovací hmota v misce obdélník

Hmota v plastové misce Zelená aranžovací hmota "FLOREX". Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. ...

Aranžovací hmota auto corso žabka

Auto Corso žabka Auto Corso s plastovou mřížkou a podložkou+přísavka . Nejpoužívanější hmota vysoké kvality. Absorbuje dostatečné množství vody k udržení čerstvosti vypichovaných květinových vazeb. Pod přísavkou je nutné kapotu vozu odmastit, poté přiložíme přísavku.