Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aromaticka svicka

Nalezeno:    320 produktů

Provence Levandule aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní levandule.

Provence Vanilka aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence s vůní vanilky, ve skle. Objem 510g.

Airwick Jablko aromatická svíčka (105g)

Klasická vonná svíčka Airwick s vůní sladkého jablka a teplé skořice. Objem 105 g.

Aromatická svíčka Lavender 623 g

Popis Nejkvalitnější svíčky na světě s nezaměnitelnou vůní levandule provoní váš domov.PopisVlastnosti: doba hoření až 150 hodin, vyrobeno z nejlepších surovin, použity čisté přírodní vonné výtažky, moderní design, rovnoměrně provoněný parafín, potravinová kvalita, knot je ručně narovnán. Svíčka zcela vyhoří. Jak používatSvíčku používejte podle návodu.

Sweet Home Vanilka aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní vanilky. Barva: žlutá. Hmotnost: 220g. Rustikální vonná svíčka Sweet Home s oblíbenou vůní čisté vanilky, sladké, jemné, decentní. Na každou příležitost, zaručený recept na dobrou náladu. Hoření cca. 32 hodin.

Sweet Home Lesní ovoce aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s aroma lesních plodů. Barva: červená. Hmotnost: 220 g. To najlepsie z čerstvého bobulovin sklizených do krásné vonné svíčky Sweet Home, v rustikálním provedení. Úžasná lehkost, pronikavé tóny jahod, višní, borůvek a lesních Malín ve vás vyvolá emotivní vzpomínky na Všechny bezstarostné zážitky z dětství a vykouzlí úsměv na rtech. Hořením cca. 32 hodin nabídka dlouhotrvající a Nezapomenutelná zážitek.

Sweet Home Levandule aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní levandule. Barva: fialová. Hmotnost: 220 g. Vůně léta a Provence, v krásném balení vonné svíčky Sweet Home s nádechem rustikálnosti. Přírodní vůně levandule povzbudí vaše smysly. Exkluzivní nádech podpoří její dlouhotrvající hoření cca. 32 hodin.

Sweet Home Skořice aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní skořice. Barva: hnědá. Hmotnost: 220g. Přírodní vůně skořice s jemně pikantním nádechem anýzu, ideální kombinace na dlouhé podzimní a zimní večery. Krásné balení rustikální svíčky Sweet Home vytvoří tu pravou romantickou domácí atmosféru. Hoření až cca. 32 hodin.

Sweet Home Levandule aromatická svíčka (400g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní levandule. Barva: fialová. Hmotnost: 400g. Vůně léta, Provensálská a květů v krásném balení vonné svíčky Sweet Home s nádechem rustikálnosti. Přírodní vůně levandule povzbudí vaše smysly. Exkluzivní nádech podpoří její dlouhotrvající hoření cca. 60 hodin.

Sweet Home Lesní ovoce aromatická svíčka (400g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home Lesní ovoce. Barva: červená. Hmotnost: 400 g. To nejlepší z čerstvého bobulovin sklizených do krásné vonné svíčky Sweet Home v rustikálním provedení. Úžasná lehkost, pronikavé tóny jahod, višní, borůvek a lesních malin ve vás vyvolá emotivní vzpomínky na všechny bezstarostné zážitky z dětství a vykouzlí úsměv na rtech. Hoření cca. 60 hodin nabízí dlouhotrvající a nezapomenutelný zážitek.

Provence Jablko a skořice aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní jablka a skořice.

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Autumn Night 104 g

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Autumn Night 104 g.

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Black Coconut 104 g

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Black Coconut 104 g.

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Cuban Mojito 104 g

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Cuban Mojito 104 g.

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Viva Havana 104 g

Yankee Candle Aromatická svíčka Classic malý Viva Havana 104 g.