Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aromaticka svicka

Nalezeno:    114 produktů

Airwick Jablko aromatická svíčka (105g)

Klasická vonná svíčka Airwick s vůní sladkého jablka a teplé skořice. Objem 105 g.

Provence Levandule aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní levandule.

Provence Vanilka aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence s vůní vanilky, ve skle. Objem 510g.

Sweet Home Vanilka aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní vanilky. Barva: žlutá. Hmotnost: 220g. Rustikální vonná svíčka Sweet Home s oblíbenou vůní čisté vanilky, sladké, jemné, decentní. Na každou příležitost, zaručený recept na dobrou náladu. Hoření cca. 32 hodin.

Sweet Home Levandule aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní levandule. Barva: fialová. Hmotnost: 220 g. Vůně léta a Provence, v krásném balení vonné svíčky Sweet Home s nádechem rustikálnosti. Přírodní vůně levandule povzbudí vaše smysly. Exkluzivní nádech podpoří její dlouhotrvající hoření cca. 32 hodin.

Sweet Home Lesní ovoce aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s aroma lesních plodů. Barva: červená. Hmotnost: 220 g. To najlepsie z čerstvého bobulovin sklizených do krásné vonné svíčky Sweet Home, v rustikálním provedení. Úžasná lehkost, pronikavé tóny jahod, višní, borůvek a lesních Malín ve vás vyvolá emotivní vzpomínky na Všechny bezstarostné zážitky z dětství a vykouzlí úsměv na rtech. Hořením cca. 32 hodin nabídka dlouhotrvající a Nezapomenutelná zážitek.

Sweet Home Skořice aromatická svíčka (220g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní skořice. Barva: hnědá. Hmotnost: 220g. Přírodní vůně skořice s jemně pikantním nádechem anýzu, ideální kombinace na dlouhé podzimní a zimní večery. Krásné balení rustikální svíčky Sweet Home vytvoří tu pravou romantickou domácí atmosféru. Hoření až cca. 32 hodin.

Sweet Home Levandule aromatická svíčka (400g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home s vůní levandule. Barva: fialová. Hmotnost: 400g. Vůně léta, Provensálská a květů v krásném balení vonné svíčky Sweet Home s nádechem rustikálnosti. Přírodní vůně levandule povzbudí vaše smysly. Exkluzivní nádech podpoří její dlouhotrvající hoření cca. 60 hodin.

Sweet Home Lesní ovoce aromatická svíčka (400g)

Aromatická vonná svíčka Sweet Home Lesní ovoce. Barva: červená. Hmotnost: 400 g. To nejlepší z čerstvého bobulovin sklizených do krásné vonné svíčky Sweet Home v rustikálním provedení. Úžasná lehkost, pronikavé tóny jahod, višní, borůvek a lesních malin ve vás vyvolá emotivní vzpomínky na všechny bezstarostné zážitky z dětství a vykouzlí úsměv na rtech. Hoření cca. 60 hodin nabízí dlouhotrvající a nezapomenutelný zážitek.

Airwick Vanilkový lusk aromatická svíčka (30g)

Vonná svíčka Airwick se sladkou vůní vanilkových koláčů. Objem 30 g.

Airwick Lesní plody aromatická svíčka (30g)

Vonná svíčka Airwick s vůní lesních plodů, která vám připomene procházku letním lesem. Objem 30 g.

Airwick lesní plody aromatická svíčka (105g)

Klasická vonní svíčka Airwick s vůní lesních plodů a koření. Objem 105 g.

Provence Jablko a skořice aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní jablka a skořice.

Provence Vánoční koření aromatická svíčka ve skle (510g)

Aromatická svíčka Provence ve skle, s vůní vánočního koření. Objem 510g.

Kolouch Import Aromatická svíčka se skleněným poklopem 17x13cm Barva: zlatá

Tato aromatická svíčka je stylovou možností jak provonět Váš domov a navíc navodit příjemnou relaxační či romantickou atmosféru při světle plápolající svíčky. Svíčku můžete nechat volně stát na stole, poličce nebo skříňce, kde bude hezkým dekoračním prvkem. Svíčka má originální vzhled díky dóze barvy. Svíčka je znovu uzavíratelná díky pěknému skleněnému poklopu s nápisy. Udělejte touto svíčkou malou radost také Vaším blízkým. Barva stříbrná, měděná, zlatá. Rozměry 17x13cm.