Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Arwen vecernice

Nalezeno:    5 produktů

Noble Collection Náramek Arwen Večernice

Tento unikátní stříbrný náramek je osázený krystaly Swarowski a zdobí jej přívěsek v podobě klenotu, jenž nosila Arwen Večernice ve světově známém filmu Pán prstenů.

Fantasyobchod Náhrdelník Arwen Večernice - menší

Šperk s kamínky zhotovený s pewteru, jež nosila Arwen zvaná též Večernice, Elrondova dcera. Jedná se o repliku z filmu Pán prstenů, velmi pečlivě zpracovanou, součástí je i jemný řetízek. Velikost šperku je 4,8 x 2,7 cm.

Noble Collection Náhrdelník Arwen Večernice

Postříbřený šperk Evenstar s krystaly Swarowski, jež nosila Arwen zvaná též Večernice, Elrondova dcera. Jedná se o repliku z filmu Pán prstenů, velmi pečlivě zpracovanou (pochází od osvědčeného výrobce filmových replik, firmy Noble Collection). Součástí je i jemný postříbřený řetízek, plátěný pytlík na šperk a krabička. Výška šperku je cca 5 cm. Šperk není určen ke každodennímu nošení na holé kůži - vlivem potu může časem postříbření zoxidovat.

Noble Collection Prsten Arwen Večernice De Luxe

Nádherný prsten de luxe ozdobený krystaly zachycuje šperk Arwen Večernice, hrdinky ze světa Pána prstenů. Detailní zpracování a snaha o zachycení věrné podoby z něj vytvořila unikátní sběratelský kousek. Zároveň se jedná se o věrnou repliku z filmu Pán prstenů (pochází od osvědčeného výrobce filmových replik Noble Collection). Prsten je vyroben z pewteru (slitina cínu, měďi a antimonu) a je galvanicky postříbřen. Odkazy Jak vybrat správnou velikost + tabulka velikostí

Noble Collection Pán prstenů, Návrat krále - Šachové figurky

Sada obsahuje 12 krásných a detailně propracovaných šachových figurek (dva sety po šesti) podle postav z filmu Pán prstenů - Návrat krále. Zaujmou vás svými detaily. Rozšiřte si sbírku o tyto nádherně propracované sběratelské kousky. Sada obsahuje figurky těchto postav: Faramir Eomer Aragorn Arwen Večernice Gandalf bílý Bilbo Pytlík jeskynní troll Odula Pán nazgûlů Denethor Olifant Sauron

Podobné fráze: