Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Astrologie vztahu e kniha

Nalezeno:    662 produktů

Astrologie vztahů - Michael R. Meyer

Je váš partner tým pravým? Nemôžete vystáť svojho šéfa? Privádzajú vás vaši rodičia k šialenstvu? Zdá sa vám, že ste niekým manipulovaný? Na tieto a mnoho ďalších otázok je určená táto kniha. Synastri

Astrologie vztahů. Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě - Gary Goldschneider e-kniha

Žijte podle hvězd – a vaše vztahy budou zářit! Všimli jste si, že váš kolega ve znamení Střelce má pro ostatní vždy vlídné slovo a úsměv na tváři? Na jeho pomoc se můžete spolehnout, ale problémy řeší raději instinktivně sám než jako týmový hráč. Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatná v organizování společenského života rodiny, ale hospodaření s penězi se jí často vymyká z rukou a rodinu může přivést až na pokraj krachu. A co hvězdy říkají o vašich vztazích?

Křesťanská astrologie - Lilly William [E-kniha]

Kniha: Křesťanská astrologie; Autor: Lilly William; Rozsáhlá příručka tradiční západní astrologie od anglického lékaře a astrologa W. Lillyho ze 17. století. ...

Sluneční astrologie - František Kruml e-kniha

Tato kniha se zabývá sluneční astrologií, oblíbenou formou lidového veštění, která je známá také jako "astrologie slunečních znamení". Jde o zjednodušenou formu tradiční západoevropské astrologie.

Astrologie vztahů (978-80-264-2408-6)

Elektronická kniha - autor Gary Goldschneider, 344 stran Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě. Žijte podle hvězd – a vaše vztahy budou zářit!Všimli jste si, že váš kolega ve znamení Střelce má pro ostatní vždy vlídné slovo a úsměv na tváři? Na jeho pomoc se můžete spolehnout, ale problémy řeší raději instinktivně sám než jako týmový hráč. Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatná v organizování společenského života rodiny, ale hospodaření s penězi se jí často vymyká z rukou a rodinu může přivést až na pokraj krachu. A co hvězdy říkají o vašich vztazích?

Křesťanská astrologie - William Lilly e-kniha

Významné dílo proslulého anglického astrologa Williama Lilla (1602–1681), který se nejvíce proslavil předpověďmi požárů Londýna a osudy anglických králů i šlechticů.

Znamení vztahů - Linda Goodmanová e-kniha

Nezbytná pomůcka pro všechny, kterým záleží na lidech kolem sebe, kdo chtějí prožít smysluplný trvalý vztah nebo věrné přátelství bez konfliktů a hádek.

Budování vztahů se zákazníky - Vratislav Kozák - e-kniha

eBook:,Kniha se s využitím případových studií zabývá aktuálními otázkami CRM managementu. Lze ji doporučit jak studentům managementu nebo marketingu, tak i lidem z praxe.

Úvod do studia mezinárodních vztahů - Smolík Josef [E-kniha]

Kniha: Úvod do studia mezinárodních vztahů; Autor: Smolík Josef; Jednotlivé kapitoly se věnují výuce mezinárodních vztahů v ČR, klíčovým aktérům světové politiky, teorii mezinárodních vztahů, vývoji mezinárodní politiky od novověku po počátek 21. století, národním zájmům a jejich prosazování, různým ...

Úvod do studia mezinárodních vztahů - Josef Smolík e-kniha

Publikace Josefa Smolíka „Úvod do studia mezinárodních vztahů“ je vhodným studijním podkladem pro výuku této problematiky. Souhrnně pojaté zpracování tématu navíc umožňuje vhled do dané oblasti i zájemcům z řad širší veřejnosti.

Astrologie vztahů v praxi: Astrologická partnerská psychologie (80-7336-324-0)

Kniha – autor Brigitte Hamannová, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Které psychické vzory vedou k tomu, že se lidé cítí přitahováni jeden ke druhému nebo že spolu mají problémy? Na tuto otázku hledá odpověď astroložka a psycholožka B. Hamannová a konfrontuje na základě svých zkušeností poznatky hlubinné psychologie s astrologickou symbolikou. Na pozadí horoskopů známých osobností detailně pojednává o roli Venuše v otázkách vztahů, o ose ascendent/descendent nebo o významech 7., 8. a 9. domu. Astrologická partnerská psychologie tak otevřenému čtenáři poskytuje hlubší pochopení mezilidských konfliktů i možnosti jejich řešení. Autorka podrobně informuje o použitých technikách ...

Vlk - Pes - Člověk. Příběh tisíciletého vztahu - Kurt Kotrschal e-kniha

Jak se ze zlého, samotářského, ale nesmírně fascinujícího vlka, který se od nepaměti objevuje v mýtech a pohádkách, stal nejlepší přítel člověka? Proč kulturní vývoj lidstva ve všech epochách svorně doprovázeli zrovna vlci a psi?

Budování vztahů se zákazníky -- CRM v teorii a praxi [E-kniha]

Kniha: Budování vztahů se zákazníky -- CRM v teorii a praxi; Autor: Kozák Vratislav; Kniha se s využitím případových studií zabývá aktuálními otázkami CRM managementu. Lze ji doporučit jak studentům managementu nebo marketingu, tak i lidem z praxe. (CRM v teorii a praxi)

Kabalistická astrologie

Tato kniha vychází jako 20. svazek edice Bibliotheca Horev. Srozumitelným způsobem shrnuje esoterní nauku o 72 andělech hermetického nebe ve vztahu k člověku.

Pro tohle jste se narodili - Astrologie pro úplné sebepřijetí - Nicholas Chani e-kniha

Týdenní horoskop, který najdete v novinách a časopisech, je jen drobenkou na koláči astrologie.