Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Auta na ovladani drift

Nalezeno:    2239 produktů

Teddies Auto RC drift žluté 40cm, 27MHz

Žluté auto na dálkové ovládání v měřítku 1:10. Auto je vyrobeno z plastu a je velké 40 cm. Dálkové ovládání funguje na frekvenci 27 MHz. Auto je „plně kontrolovatelné“ a má funkci driftování. • Plastové RC auto v designu Chevrolet Camaro. • Plně kontrolovatelné (jezdí: dopředu, dozadu a do stran). • Součástí balení je i dobíjecí pack baterií (do auta). • Frekvence dálkového ovládání 27 MHz. • Velikost balení: 56×20×24 cm. • Vhodné pro děti od 3 let.

NINEBOT BY SEGWAY EPLUSW, segway drift

Vysoce kvalitní osobní transportér Ninebot by Segway E+ s vysokým držadlem v bílém provedení se používá k pokrytí krátkých vzdáleností (do 10 km) v běžných silničních podmínkách. Toto inovativní řešení na krátké vzdálenosti je určeno k vyplnění mezery mezi chůzí a řízením vozidla. Má elegantní a jednoduchý vzhled, snadno se řídí, pohyb je rychlejší a lehčí jako chůze a snadno se přenáší a ukládá. Obrazovka displeje s automatickým nastavením jasu zobrazuje důležité údaje a je dobře čitelná i při osvětlení slunečním světlem. Celé zařízení má hmotnost 20 kg a snadno se zapadá do kufru auta. Dálkové ovládání přes Bluetooth a aktualizace firmwaru je pomocí aplikace Ninebot by Segway. Osvětlovací...

NINEBOT BY SEGWAY EPLUSB, segway drift

Vysoce kvalitní osobní transportér Ninebot by Segway E+ s vysokým držadlem v černém provedení se používá k pokrytí krátkých vzdáleností (do 10 km) v běžných silničních podmínkách. Toto inovativní řešení na krátké vzdálenosti je určeno k vyplnění mezery mezi chůzí a řízením vozidla. Má elegantní a jednoduchý vzhled, snadno se řídí, pohyb je rychlejší a lehčí jako chůze a snadno se přenáší a ukládá. Obrazovka displeje s automatickým nastavením jasu zobrazuje důležité údaje a je dobře čitelná i při osvětlení slunečním světlem. Celé zařízení má hmotnost 20 kg a snadno se zapadá do kufru auta. Dálkové ovládání přes Bluetooth a aktualizace firmwaru je pomocí aplikace Ninebot by Segway. Osvětlovac...

Bayby digitální bezdrátová videochůvička do auta

<strong>Digitální bezdrátová videochůvička do domu i do auta.</strong> <br /> <br />Videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. <br />Spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort. <br />LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5") s držákem a s přísavkou perfektně se přichytí na čelní sklo a obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br /> - bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz, <br />- ednosměrná komunikace, <...

RC model auta Tamiya Drift Spec Chassis, 1:10, elektrický, 4WD (4x4), stavebnice

Vezměte na vědomí, že žádné modely benzínových vozidel nejsou určeny pro použití s palivem E10! Tankujte směs 1:25 (olej / benzín Super nebo Super Plus).

Teddies Auto RC drift žluté 40cm, 27MHz

Žluté auto na dálkové ovládání v měřítku 1:10. Auto je vyrobeno z plastu a je velké 40 cm. Dálkové ovládání funguje na frekvenci 27 MHz. Auto je „plně kontrolovatelné“ a má funkci driftování.

Bezpečnostní stíněné pouzdro na dálkové ovládání od auta Secutek OT65

Ochranné pouzdro na dálkové ovládání od auta s elektronickým startovacím a zamykacím systémem, který umožňuje bezklíčkové otevírání a startování auta.

Fleg Autojeřáb na dálkové ovládání, 2 auta v 1

Fleg Autojeřáb na dálkové ovládání, 2 auta v 1 Konstrukční stavebnice

Fleg Míchačka na dálkové ovládání, 2 auta v 1

Fleg Míchačka na dálkové ovládání, 2 auta v 1 Konstrukční stavebnice

Buddy Toys RC Drift car 16.710

Driftovací autíčko na dálkové ovládání v měříku 1:18, rychlost až 20 km/h, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 m, výměnné driftovací gumy, vhodné pro děti od 6 let. RC Drift car. Autíčko na dálkové ovládání v měříku 1:18. Velikost 29 x 12 x 8 cm. Náhon na všechna 4 kola. Rychlost až 18 km/h. Výměnná driftovací kola. Pistolový ovladač, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 m. Může jezdit víc autíček najednou. Vhodné pro děti od 6 let. Baterie: Autíčko: 6x AA (není součástí balení). Ovladač: 2x AA (není součástí balení).

Buddy Toys RC Drift car 16.711

Driftovací autíčko na dálkové ovládání v měříku 1:18, rychlost až 20 km/h, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 m, výměnné driftovací gumy, vhodné pro děti od 6 let. RC Drift car. Autíčko na dálkové ovládání v měříku 1:18. Velikost 29 x 12 x 8 cm.. Náhon na všechna 4 kola. Rychlost až 18 km/h. Výměnná driftovací kola. Pistolový ovladač, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 m. Může jezdit víc autíček najednou. Vhodné pro děti od 6 let. Baterie: Autíčko: 6x AA (není součástí balení). Ovladač: 2x AA )není součástí balení).

Buddy Toys RC Drift car 16.711

Driftovací autíčko na dálkové ovládání v měříku 1:18, rychlost až 20 km/h, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 m, výměnné driftovací gumy, vhodné pro děti od 6 let.

Buddy Toys RC Drift car 16.710

Driftovací autíčko na dálkové ovládání v měříku 1:18, rychlost až 20 km/h, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 m, výměnné driftovací gumy, vhodné pro děti od 6 let.

Jeep na dálkové ovládání

Jeep na dálkové ovládání. Pohyb do všech směrů, světlo, 4 kanál. Rozměr auta je 14cm. Napájení ovladače na 2 AA baterie (nejsou součástí), napájení auta na 2 AA baterie (nejsou součástí). Rozměry balení cca 15,5 x 12 x 10 cm. Věk 6+

Jeep na dálkové ovládání

Jeep na dálkové ovládání. Pohyb do všech směrů, světlo, 4 kanál. Napájení auta na 2 AA baterie (nejsou součástí) a ovladače na 2 AA baterie (nejsou součástí). Rozměr auta cca 14 x 8 cm. Rozměry balení cca 16 x 12 x 10 cm. Věk 6+.