Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Auto prislusenstvi

Nalezeno:    1538 produktů

Svítící autodráha 2v1 vlak + auto + 213 ks příslušenství

Sada autodráh obsahuje 2 dráhy. Jedna na rychlovlak a druhá na auto. Obě lze různě kombinovat, nebo sestavit samostatně. Celá sestava je z 213 kusů příslušenství. Celková délka je 602 cm.

Androni Unico Hasičské auto 43 dílků

Tady je to. Dudlu má pro vás zboží s názvem: Androni Unico Hasičské auto 43 dílků za dobrou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Hasičské auto včetně příslušenství a hasičů obsahuje 43 dílků + 2 figurky. Vhodné pro děti od 18 měsíců věku. Vyrobeno v Itálii. Kompatibilní s dalšími stavebnicemi na trhu.

RC auto "5kol"

"5 KOLA STUNT Doba nabíjení:3 min 3 Řídicí vzdálenost: 30M baterie: 4,8V mAh dobíjecí baterie (součástí balení) baterie: 1,5V AAx2 baterie (není součástí dodávky) Příslušenství: USB nabíječka x 1,manuál x 1.

Mini požární auto

RC Mini požární auto se svým dvoukanálovým dálkovým ovládáním pohybuje rychle. Žebřík může být prodloužen až na délku 13 centimetrů. Super moderní balení ve tvaru hasicích přístrojů. Velikost hasičského vozu: Délka: 8 cm Šířka: 3 cm Výška: 4 cm Délka prodlouženého žebříku: 13 cm LED osvětlení (2 přední LED diody) během jízdy 4 stožáry Dvoukanálový dálkový ovladač (vpravo, vlevo, dopředu, dozadu) s integrovaným nabíjecím kabelem Návod Doba provozu: cca. 7 minut Doba nabíjení: cca. 5 minut Dosah dálkového ovládání: přibl. 6-9 m Věk: 8+ Doporučené přísluše...

LENA Auto TRUXX sanitka

Truxx auto sanitka z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem lékařem. Bez příslušenství.

Lena Auto TRUXX sanitka

Truxx auto sanitka z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem lékařem. Bez příslušenství.

Lena Auto TRUXX hasiči

Truxx auto hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem hasičem. Bez příslušenství.

Lena Auto TRUXX policie

Truxx auto policie z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem policistou. Bez příslušenství.

Auto TRUXX koňský transport

Truxx auto koňský transport z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem jezdcem. Bez příslušenství.

Prasátko Peppa "piknikové auto"

Červené sportovní piknikové auto je vhodné pro celou rodinu prasátka Peppy.Autíčko je vyrobené z kvalitního a dobře udržovatelného ABS plastu o rozměrech 26 x 14 x 11 cm.Auto má otevírací dveře, kufr, otáčecí kola, polohovatelné sedačky a piknikové příslušenství.

Handpresso Auto case (48252)

Cestovní pouzdro kufřík pro Auto Hybrid, 2 šálky, hadřík Příslušenství ke kávovarům Handpresso Auto Hybrid a Handpresso Auto ESE je určeno pro snadné uložení přístroje na cestách. Kufřík Handpresso Auto Case poslouží zároveň jako praktický stojánek. Dodává se se dvěma průhlednými nerozbitnými šálky na espresso a textilním ubrouskem s logem firmy. S prostorem pro pody, cukr a lžičky. Pro ještě příjemnější cestování.  Klíčové vlastnosti kufříku Handpresso Auto CaseUrčeno pro uložení cestovního kávovaru Handpresso AutoSe dvěma průhlednými nerozbitnými šálky na espressoKufřík Handpresso Auto Case lze použít jako praktický stojánek při přípr...

Bruder 2191 Nakladač SCHAFFER + příslušenství

Precizně zpracovaný robustní model nakladače Schäffer 2034 s čelním plně funkčním nakládacím ramenem, nástavci pro nakládaní palet a figurkou Bworld. Odnímatelné plně funkční rameno. Možnost zadního připojení příslušenství. Odnímatelná zadní spojka. Vhodné pro hraní uvnitř i venku. Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu. Figurka má kloubové končetiny a ruce...

Kosmetický Kufřík - Auto růžové

Kufřík vyrobený ve formě růžového autíčka je určen malým slečnám, které o sebe rády pečují.Holky najdou v kufříku fén, zrcátko nebo třeba rtěnky.Obsah balení:19 ks příslušenstvíKupte malým parádnicím kosmetický kufřík!Vhodné pro děti od 3 letMateriál: plastPočet dílů: 19Rozměry: 9 x 26 x 21 cm

Intex 28001 Auto Pool Cleaner

Automatický dnový vysavač Auto Pool Cleaner automaticky obrací směr a vysává celé dno bazénu. Hadice vysavače se připojuje na průchodku stěnou bazénu, kterou se vrací voda zpět do bazénu. Pro připojení je nutné mít tento typ průchodek: https://www.marimex.cz/pruchody-stenou-k-bazenu-tampa/ .  automaticky obrací směr a vysává celé dno bazénu hadice 6,5 m se snadno připojí ke stávajícímu vstupu do bazénu požadovaný průtok filtrace: 6 056 - 13 248 l / h čistící výkonnost závisí od průtoku filtračního čerpadla - čím vyšší je průtok, tím lepší je výkon pro nadzemní bazény se vstupním šroubením 38 mm (není vhodné pro bazény Easy Set) nelze ho připojit na bazény Orlando nebo...

LENA Auto TRUXX koňský transport

Truxx auto koňský transport z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem jezdcem. Bez příslušenství.