Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Auto stavebni stroje

Nalezeno:    62 produktů

Auto stavební stroje

Model stavebního stroje ve žluté barvě (1:64) jezdí na volný chod. Nelze vybrat druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.

Auto stavební stroje

Model stavebního stroje ve žluté barvě 164 jezdí na volný chod Nelze vybrat druh dodáváme dle skladové dostupnosti Schovej hračku do kapsy a vemzmi si ji kam jen budeš chtít Tenhle parádní kousek ti nesmí nikde chybět Nelze vybrat druh dodáváme dle skladové dostupnosti

RAPPA Auto stavební stroje

Na Dudlu.cz jste nalezli Auto stavební stroje za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu - Auto stavební stroje Model stavebního stroje ve žluté barvě (1:64) jezdí na volný chod. Nelze vybrat druh, dodáváme dle skladové dostupnosti. Schovej hračku do kapsy a vemzmi si ji kam jen budeš chtít! Tenhle parádní kousek ti nesmí nikde chybět! Nelze vybrat druh, dodáváme dle skladové dostupnosti....

Auto - Stavební stroje set

Sada stavebních strojů na setrvačník. Velikost strojů 10 až 21 cm. Set obsahuje 4 stavební stroje - buldozery a bagry, sklápeč a značky.

Auto - Stavební stroje set

Sada stavebních strojů na setrvačník. Velikost strojů 10 až 21 cm.

Auto stavební stroje 17 cm

Auto stavební stroje. Velikost 17 cm. Stroje mají pohyblivá ramena a lžíce. Pohon na setrvačník. 2 varianty - bagr, buldozer. Display box 10 ks.

Auto stavební stroje kov 8 cm

Auto stavební stroje. Velikost 8 cm. Vyrobeno z kovu. Volná kola. Display box 36 ks. 6 variant - sklápěč, buldozer, bagr, domíchávač, válec, vozík.

Auto set stavební stroje 8 cm 8 ks

Stavební stroje 8 ks. Velikost 8 cm. Na zpětné natažení.

Auto set stavební stroje 8 cm 8 ks

Vydej se na stavbu a vybírej si stroj, přesně podle své potřeby. Jako správný stavbyvedoucí můžeš rozhodovat o pohybu každého auta.

Autíčko pro nejmenší stavební stroje

Plastové auto – stavební stroje je vhodné pro nejmenší děti od 12m+. 4 různých modely, odolné a bezpečné, ergonomický design, měkká kolečka, bezšroubové provedení.

Autíčko pro nejmenší stavební stroje - Pixy

<p>Plastové auto – stavební stroje je vhodné pro nejmenší děti od 12m+. 4 různých modely, odolné a bezpečné, ergonomický design, měkká kolečka, bezšroubové provedení. Velikost auta 11×18×11 cm.</p>

Pilsan Autíčko pro nejmenší stavební stroje

Plastové auto – stavební stroje je vhodné pro nejmenší děti od 12m+. 4 různých modely, odolné a bezpečné, ergonomický design, měkká kolečka, bezšroubové provedení. Velikost auta 11×18×11 cm.Uvedená cena je za 1 kus hračky. POZOR, VÍCE DRUHŮ! Vidíte fotku zboží, kde je zobrazeno více variant či barev? Konkrétní barvu či variantu této hračky bohužel není možné zvolit. Zboží je prodáváno jako náhodný kus dle aktuálních skladových kapacit. Uvedený ilustrační obrázek nemusí zobrazovat všechny varianty produktu.

Stavební stroje na písek

Plastová autíčka a stavební stroje na písek i na zahradu. Tyto skvělé stavebí stroje ti pomohu s každou stavbou. Nalož náklaďák plný písku a odvez ho na stavbu, nebo si vybagruj pořádnou díru a udělej si třeba bazén. Výběr ze 4 druhů stavebních strojů: Nákladní auto, bagr, dva druhy nakladačů. Kvalitní a bezpečný plast. Velikost auta je 25 cm.

Dudlu Stavební stroje kov

Na Dudlu.cz jste vypátrali Stavební stroje kov za skvělou cenu. A teď pár zajímavostí, které by vám němeli uniknout. Z každé objednávky darujeme 20 % ze zisku na nadaci Radost dětem. Garantujeme dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000 Kč a ke každé objednávce nad 1 000 Kč dáváme malý dárek zdarma. Chcete o nás vědět víc? A teď už něco k samotnému produktu - Stavební stroje kov Kovové stavební auto o rozměru cca 8 x 4 x 3 cm. Rozměr balení cca 15 x 10,5 x 3,5 cm. Věk 3+

Stavební stroje 2ks plast na volný chod v síťce 13x17x28cm 12m+

Stavební stroje potěší každého malého stavaře. Sada obsahuje auto nakladač a auto s korbou. Stavební stroje doplní sbírku každého malého chlapce a stanou se tak perfekním dárkem. Autíčka jsou velikost