Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Autobaterie pro ford mondeo

Nalezeno:    1156 produktů

Osvětlení SPZ pro Ford Mondeo

Včetně žárovky, cena za 1 ks. Pro:Mondeo 2000 - 2007 Od: 02-10-2000 Do: 19-03-2007 4D / 5D a COMBI

Alternátor Ford Mondeo

KAUCE: 2 420 Kč Při nákupu výměnných (AT) náhradních dílů se zákazník řídí dealerskými podmínkami pro akceptaci vratných dílů. Důležitým předpokladem jsou použité náhradní díly vhodné pro opravu. Opotřebované náhradní díly nesmějí vykazovat vlastnosti , které jsou uvedeny níže v přehledu. Výměnné náhradní díly lze vrátit pouze do 60 dní od vystavení faktury silně znečištěný díl mechanické poškození d&iac...

Sada pro snížení podvozku Ford Mondeo

Sada Eibach pro snížení výšky vozidla pro pohodlnou jízdu za normálních   podmínek i pro dynamickou a ostrou sportovní jízdu, sníží vozidlo o 30   mm. Pro vozidla 4 dveřový sedan vyrobená od  7/8/2000 do 19/3/2007  

Sada pro snížení podvozku Ford Mondeo

Sada Eibach pro snížení výšky vozidla pro pohodlnou jízdu za normálních    podmínek i pro dynamickou a ostrou sportovní jízdu, sníží vozidlo o 30    mm. Pro vozidla Kombi vyrobená od  7/8/2000 do 19/3/007 se vznětovým motorem a mechanickou převodovkou. NEZBYTNÉ! PŘI OBJEDNÁVCE ZADÁVEJTE VIN VAŠEHO VOZU!

Sada pro snížení podvozku Ford Mondeo

Sada Eibach pro snížení výšky vozidla pro pohodlnou jízdu za normálních podmínek i pro dynamickou a ostrou sportovní jízdu. Sada sníží vozidlo o 30 mm. NEZBYTNÉ! PŘI OBJEDNÁVCE ZADÁVEJTE VIN VAŠEHO VOZU!

Sada pro snížení podvozku Ford Mondeo

Sada Eibach pro snížení výšky vozidla pro pohodlnou jízdu za normálních   podmínek i pro dynamickou a ostrou sportovní jízdu, sníží vozidlo o 30   mm. Pro vozidla Kombi vyrobená od  7/8/2000 do 19/3/007 s  4válcovým  benzínovým motorem a mechanickou převodovkou. NEZBYTNÉ! PŘI OBJEDNÁVCE ZADÁVEJTE VIN VAŠEHO VOZU!

Sada pro snížení podvozku Ford Mondeo

Sada Eibach pro snížení výšky vozidla pro pohodlnou jízdu za normálních podmínek i pro dynamickou a ostrou sportovní jízdu. Sada sníží vozidlo o 30 mm.  NEZBYTNÉ! PŘI OBJEDNÁVCE ZADÁVEJTE VIN VAŠEHO VOZU!

Termostat pro Ford Mondeo Duratec HE

 NEZBYTNÉ!!! PŘI OBJEDNÁVCE UVÁDĚJTE VIN VAŠEHO VOZU!

Sada stěračů Ford Mondeo

Sada předních bezramínkových stěračů pro Ford Mondeo  Bezramínkové stěrače nabízejí perfektní přítlak k čelnímu sklu, je to díky své průžné konstrukci. Obrovskou výhodou těchto stěračů je, že nedochází v mínusových teplotách  k zamrzání čepů, jako u běžných stěračů.  

Sada stěračů Ford Mondeo

Sada předních bezramínkových stěračů pro Ford Mondeo  Bezramínkové stěrače nabízejí perfektní přítlak k čelnímu sklu, je to díky své průžné konstrukci. Obrovskou výhodou těchto stěračů je, že nedochází v mínusových teplotách  k zamrzání čepů, jako u běžných stěračů. Délka: 650 + 475 mm

Autobaterie Ford 12V 68Ah 750A

Originální bezúdržbová autobaterie Ford. Autobaterie je plně nabita a připravena k použití. Akumulátor pro velké zatízení

Rámeček navigace Ford Mondeo

Rámeček pro mlhová světla - sada 2 kusů, pro sadu doplňků karosérie. Pro vozidla vyrobená od 23/6/2003.

Zadní spoiler Ford Mondeo

Zadní spoiler opatřený základním nátěrem, je třeba nalakovat v odstínu karosérie. Pro 4/5 dvéřová vozidla (ne pro ST220) vyrobená od 2/10/2000 do 19/3/2007. NEZBYTNÉ!!! PŘI OBJEDNÁVCE ZADÁVEJTE VIN VAŠEHO VOZU!

Zadní nárazník Ford Mondeo

Zadní RS nárazník s integrovaným deflektorem opatřeným základním nátěrem s jednou koncovkou výfuku, bez parkovacího asistenta. Pro vozidla vyrobená od 7/5/2007.