Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Automaticka pracka na 4kg pradla

Nalezeno:    240 produktů

Automatická pračka Red Clean

Automatická pračka se zvuky bude skutečnou zábavou pro všechny děti, které rády pomáhají svým rodičům s domácími pracemi. Vzhled pračky je téměř totožný se skutečnou pračkou klasické velikosti. Pračka má bílý ovládací panel se čtyřmi tlačítky. Tlačítka mají funkce automatické praní, plnění vody, odstřeďování a sušení prádla. Každý cyklus je doprovázen jednotlivým zvukem a zvýrazněným světelným efektem na panelu. Nechybí samozřejmě ani zásuvka na prací prášek. Buben pračky má šedý rám a trojúhelníkové tlačítko pro otvírání bubnu. Průhledná dvířka bubnu umožní dětem sledovat točící se buben. Vhodné od 3 let....

Beko automatická pračka WTE9744N + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická pračka v energetické třídě A s kapacitou prádla 9 kg a 16 programy. Beko WTE9744N nabízí systém sprchování prádla AquaTech, SteamCure pro usnadnění žehlení a hygienické praní a program čištění bubnu pomocí vysoké teploty.

LG automatická pračka F4WV909P2E + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická pračka v energetické třídě A a bílém provedení s náplní 9 kg prádla a 14 programy. LG F4WV909P2E disponuje Inverter Direct Drive motorem, inteligentním systémem praní AI DD, parním praním Steam a možností přidání prádla během praní.

LG automatická pračka F49V6VB1W + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická pračka v energetické třídě B a bílém provedení s náplní 9 kg prádla a 14 programy. LG F49V6VB1W disponuje Inverter Direct Drive motorem, inteligentním systémem praní AI DD, parním praním Steam a možností přidání prádla během praní.

LG automatická pračka FA94V5UVW0 + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická pračka v energetické třídě A a bílém provedení s náplní 9 kg prádla a 14 programy. LG FA94V5UVW0 disponuje Inverter Direct Drive motorem, inteligentním systémem praní AI DD, parním praním Steam a možností přidání prádla během praní.

Beko automatická pračka WTV8744CSXW0 + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická pračka v energetické třídě C s kapacitou 8 kg prádla při praní a 14 programy. Beko WTV8744CSXW0 disponuje technologií ovládání pračky pomocí chytrého telefonu přes aplikaci HomeWhiz a funkcí SteamCure pro využití páry.

LG - Pračka automatická F94J8FH2W; F94J8FH2W

Pračka se sušičkou LG F94J8FH2W Pračka a sušička v jednom Pračka se sušičkou od LG je produkt spojující naše špičkové technologie v oblasti domácích spotřebičů. Šetří místo u vás doma a vytváří více prostoru pro vaši rodinu. Díky pračce se sušičkou od LG nemusíte kupovat samostatnou sušičku, ale zároveň dosáhnete zářivě čistého a suchého prádla. ÚSPORA VODY nebo ÚSPORA ČASU díky technologii Eco Hybrid Technologie Eco Hybrid s energetickou třídou A šetří vodu, nebo zkracuje cyklus sušení*. Můžete volit mezi Eko režimem, nebo normálním režimem. Režim Eko nepoužívá k chlazení při sušení žádnou vodu. Normální reži...

Bosch automatická pračka WAN28162BY + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická pračka s asynchronním motorem v energetické třídě D s přehledným LED displejem. Bosch WAN28162BY pojme až 7 kg prádla a disponuje extrémně efektivním a tichým motorem EcoSilence Drive s dlouhou životností a technologií SpeedPerfect pro dokonale čisté prádlo s ušetřením až 65 % času.

Pračka se sušičkou Electrolux EWW1685W, A, 8/4kg

Pračka se sušičkou Výkonná pračka se sušičkou Electrolux pojme až 8 kg prádla na praní a sušit můžete až 4 kg prádla najednou. Využít můžete parní program, který odstraní veškeré pachy a zajistí, že nebude prádlo tak pomačkané. Nemusíte pak trávit zbytečně dlouhý čas s žehlením. Šetrné programy Systém DualCare automaticky upraví programy podle typu tkaniny a hmotnosti náplně. Péče o prádlo díky tomu probíhá při nejvhodnější teplotě a s optimalizovaným pohybem bubnu. Praní s následným sušením v rámci...

LG automatická parní pračka FB94AIDDUWT + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická parní pračka v energetické třídě B a bílém provedení s náplní 9 kg prádla a 14 programy. LG FB94AIDDUWT disponuje Inverter Direct Drive motorem, inteligentním systémem praní AI DD, parním praním Steam a možností přidání prádla během praní.

LG automatická slim pračka F2S7V3HYTW + 10 let záruka na motor

Předem plněná slim automatická parní pračka v energetické třídě D a bílém provedení s náplní 7 kg prádla a 14 programy. LG F2S7V3HYTW disponuje Inverter Direct Drive motorem, inteligentním systémem praní AI DD, parním praním Steam a možností přidání prádla během praní.

LG automatická SLIM pračka F28V5GY1W + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická SLIM pračka v energetické třídě C a bílém provedení s náplní 8,5 kg prádla a 14 programy. LG F28V5GY1W disponuje Inverter Direct Drive motorem, inteligentním systémem praní AI DD, parním praním Steam a možností přidání prádla během praní.

LG automatická parní pračka F69V10VW2W + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická parní pračka v energetické třídě A a bílém provedení s náplní 9 kg prádla, 14 programy a možností stažení dalších. LG F69V10VW2W disponuje Inverter Direct Drive motorem, optimální volbou pracích pohybů AI DD a parní péčí Steam+.

LG automatická parní pračka F610V10RW2W + 10 let záruka na motor

Předem plněná automatická parní pračka v energetické třídě A a bílém provedení s náplní 10,5 kg prádla, 14 programy a možností stažení dalších. LG F610V10RW2W disponuje Inverter Direct Drive motorem, optimální volbou pracích pohybů AI DD a parní péčí Steam+.

LG slim automatická pračka F72J5HY3WE + 10 let záruka na motor

Předem plněná Slim automatická pračka v energetické třídě D a bílém provedení s náplní 7 kg prádla, velkým LED displejem a 14 programy. LG F72J5HY3WE disponuje Inverter Direct Drive motorem, optimální volbou pracích pohybů AI DD a parním praním Steam.