Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Avaira toric 6 cocek

Nalezeno:    71 produktů

Avaira Toric (6 čoček)

Kontaktní čočky Avaira Toric poskytují pohodlí, zdraví a skvělé vidění i pro nositele s astigmatismem.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Avaira Vitality Toric jsou nástupci původních Avaira Toric. Slouží pro korekci astigmatismu a nositele potěší vylepšeným designem, obsahem vody 55 % a propustností kyslíku na úrovni 90 Dk/t. Balení obsahuje 6 kusů kontaktních čoček.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Avaira Vitality Toric jsou měsíční torické kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelu. Zde v balení 6 kusů. CooperVision čočky uvedl jako vylepšenou alternativu za čočky Avaira Toric.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky s vyváženým obsahem vody pro výbornou korekci astigmatismu.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky k perfektní korekci astigmatismu vybavené UV filtrem 1. třídy.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Kontaktní čočky z příjemného silikon-hydrogelového materiálu s výbornou optikou ke korekci astigmatismu.

Avaira Vitality Toric (6 čoček) Avaira Měsíční čočky torické silikon-hydrogelové

Měsíční kontaktní čočky Avaira Vitality Toric od společnosti CooperVision představují ideální řešení ke korekci astigmatismu splňující nároky na ostrost vidění a náročný životní styl. Kromě jednoduché manipulace, výborné kvality vidění a vysoké propustnosti pro kyslík nabízí čočky Avaira Vitality Toric také vyšší obsah vody a špičkový UV filtr 1. třídy. Klíčové vlastnosti čoček Avaira Vitality Toric: Jedinečný design Optimised Toric Lens Geometry™ se vyznačuje rychlou a přesnou stabilizací kontaktní čočky na oku s minimálním vychylováním v průběhu používání. Hladká a plynulá stabilizační oblast se stará o zvýšené pohodlí při mrkání díky minimální interakci s víčky a velká torická op...

Avaira (6 čoček)

Kontaktní čočky Avaira jsou přirozeně smáčivé čtrnáctidenní silikon hydrogelové kontaktní čočky.

Avaira Vitality (6 čoček)

Avaira Vitality jsou měsíční silikon-hydrogelové čočky třetí generace. Vyznačují se přirozenou smáčivostí a vysokým obsahem vody. Avaira Vitality jsou dostupné v balení 6 čoček.

Avaira Vitality (6 čoček)

Kontaktní čočky Avaira Vitality jsou následující verzí čoček Avaira. Oblíbené silikon-hydrogelové čočky nyní s vylepšenými vlastnostmi.

Avaira Vitality (6 čoček)

Avaira Vitality jsou další generací kontaktních čoček Avaira. Měsíční silikon-hydrogelové čočky s vyváženou kombinací vody a vysoké propustnosti kyslíku.

Avaira Vitality (6 čoček)

Avaira Vitality jsou navazující verzí kontaktních čoček Avaira a jedná se o měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky s výbornými vlastnostmi.

Avaira Vitality (6 čoček)

Avaira Vitality jsou silikon-hydrogelové čočky s měsíční dobou výměny. Materiál třetí generace silikon-hydrogelu zaručuje pohodlné nošení díky vysokému obsahu vody a skvělé smáčivosti. Balení obsahuje 6 čoček.

Clariti Toric (6 čoček)

Clariti Toric korigují astigmatismus. 6 kusů měsíčních čoček z prodyšného silikon-hydrogelu, který zajistí pohodlné nošení.

-->