Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Avaira toric 6 cocek

Nalezeno:    134 produktů

Avaira Toric (6 čoček)

Kontaktní čočky Avaira Toric poskytují pohodlí, zdraví a skvělé vidění i pro nositele s astigmatismem.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Avaira Vitality Toric jsou nástupci původních Avaira Toric. Slouží pro korekci astigmatismu a nositele potěší vylepšeným designem, obsahem vody 55 % a propustností kyslíku na úrovni 90 Dk/t. Balení obsahuje 6 kusů kontaktních čoček.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Avaira Vitality Toric jsou měsíční torické kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelu. Zde v balení 6 kusů. CooperVision čočky uvedl jako vylepšenou alternativu za čočky Avaira Toric.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky k perfektní korekci astigmatismu vybavené UV filtrem 1. třídy.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Kontaktní čočky z příjemného silikon-hydrogelového materiálu s výbornou optikou ke korekci astigmatismu.

Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Silikon-hydrogelové kontaktní čočky s vyváženým obsahem vody pro výbornou korekci astigmatismu.

Avaira Vitality Toric (6 čoček) Avaira Měsíční čočky torické silikon-hydrogelové

Měsíční kontaktní čočky Avaira Vitality Toric od společnosti CooperVision představují ideální řešení ke korekci astigmatismu splňující nároky na ostrost vidění a náročný životní styl. Kromě jednoduché manipulace, výborné kvality vidění a vysoké propustnosti pro kyslík nabízí čočky Avaira Vitality Toric také vyšší obsah vody a špičkový UV filtr 1. třídy. Klíčové vlastnosti čoček Avaira Vitality Toric: Jedinečný design Optimised Toric Lens Geometry™ se vyznačuje rychlou a přesnou stabilizací kontaktní čočky na oku s minimálním vychylováním v průběhu používání. Hladká a plynulá stabilizační oblast se stará o zvýšené pohodlí při mrkání díky minimální interakci s víčky a velká torická op...

Avaira (6 čoček)

Kontaktní čočky Avaira jsou přirozeně smáčivé čtrnáctidenní silikon hydrogelové kontaktní čočky.

Clariti Toric (6 čoček)

Clariti Toric korigují astigmatismus. 6 kusů měsíčních čoček z prodyšného silikon-hydrogelu, který zajistí pohodlné nošení.

PureVision Toric (6 čoček)

Kontaktní čočky PURE VISION Toric jsou novou variantou známých sférických kontaktních čoček PURE VISION. Pure Vision Toric představují velmi vhodné řešení pro nositele s vyšším stupněm astigmatismu. Jsou zárukou vysokého pohodlí a ostrého vidění. Pure Vision se obecně vyznačují dobrou centrací a vysokou propustností pro kyslík. Balení kontaktních čoček PureVision obsahuje 6 ks = 3 páry, z nichž každý je na dobu 30 dní.

PureVision Toric (6 čoček)

Torické silikon hydrogelové kontaktní čočky PureVision Toric na měsíc navržené společností Bausch and Lomb ke korekci astigmatismu (i vyšších hodnot) jsou vhodné i na spaní - balení obsahuje 6 čoček.

Biofinity Toric (6 čoček)

Biofinity Toric jsou torické kontinuální kontaktní čočky pro kvalitní korekci astigmatismu vyrobené společností Cooper Vision. Biofinity Toric jsou vyrobeny jedinečnou technologií, která v materiálu propojuje skvělé vlastnosti pro pohodlné i zdravé nošení zároveň. Biofinity Toric vynikají přirozenou vlhkostí čočky a materiálem udržujícím vodu uvnitř čočky. Velmi jemný povrch čočky Biofinity Toric a vysoká pružnost zajišťují oku to nejpohodlnější usazení čočky na rohovku. Vysoká propustnost pro kyslík kontaktních čoček Biofinity Toric umožňuje nepřetržité nošení čočky (po konzultaci s očnám lékařem).

Proclear Toric (6 čoček)

Proclear Toric jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky patentované technologii PC nabízí celodenní pohodlí a vynikající kvalitu vidění. Svým specifickým materiálovým složením jsou tyto kontaktní čočky velmi vhodné pro uživatele trpící syndromem suchého oka. Čočky Proclear Toric udrží ve srovnání s jinými měkkými čočkami až třikrát více vody. Tuto vlastnost zvláště ocení nositelé, kteří mají potíže právě se suchostí nebo pokud tráví mnoho času před obrazovkou počítače nebo v klimatizovaných podmínkách. Balení obsahuje 6 ks čoček.

SofLens Toric (6 čoček)

Kontaktní čočky SofLens Toric jsou velmi jemné kontaktní čočky pro korekci vyšších hodnot astigmatismu. Kontaktní čočky SofLens Toric jsou určené pro denní nošení s periodou výměny 30 dnů. SofLens Toric zaručují vysokou ostrost vidění a díky tenkým okrajům přinášejí nositeli komfortní pocit po celý den. Kontaktní čočky SofLens 66 Toric jsou baleny po 6-ti ks v krabičce. Kontaktní čočky SofLens Toric vyrábí společnost Bausch and Lomb.

SofLens Toric (6 čoček)

Měsíční torické kontaktní čočky SofLens Toric, dříve známé jako Soflens 66 Toric, navržené společností Bausch and Lomb ke korekci vysokých hodnot astigmatismu - v balení po 6 kusech.