Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Avanti citruzo 0 75l

Nalezeno:    19 produktů

Avanti Citruzo 9% 0,75l

Alkoholický nápoj z vína, sycený s příchutí citrusů. 

Avanti Citruzo 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>ostatní alkoholický nápoj</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>voda,cukr, dochucovací báze-cukr, voda, víno (obsahuje OXID SIŘIČITÝ), jablečný koncentrát, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, sladový výtažek (obsahuje JEČNÝ LEPEK), přírodní citrusové aroma, konzervant E200, macerované byliny</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany,Obiloviny obsahující lepek</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>6x0,75l</p><p><strong>PŮV

Avanti Spritz 0.75l

Avanti Spritz je oblíbený vinný nápoj v italském stylu s osvěžující hořko-sladkou chutí zapadajícího slunce. Dobře vychlazený Avanti Spritz nalejte do sklenky, přidejte pár kostek ledu a ozdobte plátkem pomeranče. Nejlépe si tuto úžasnou kombinaci vychutnáte se svými přáteli při horkých letních dnech. Avanti Spritz - chtěj od slunce víc!

Avanti Rosé 0.75l

Avanti rosé okouzlí svojí nádhernou růžovou barvou, květnatou vůní, lehkostí i příjemně perlivou ovocitou chutí.

Avanti Fragola 0.75l

Výrazná jahodová vůně a chuť Avanti nechávají prožít okamžiky ovocné smyslnosti naplněné pocitem svěžesti a dobré nálady.

Avanti Classico 0.75l

Avanti Classico má svěží vůni a harmonickou chuť s příjemným perlením, která z něj dělá výtečného společníka ke společným setkáním s vašimi přáteli.

Avanti Lampone 0.75l

Lahodné Avanti Lampone s příchutí maliny dokonale snoubí lehkost s osvěžením. Díky podmanivé a harmonicky vyvážené chuti přináší radost a uvolnění i do všedního dne.

Avanti Hugo 0.75l

Avanti Hugo je osvěžující jemně perlivý nápoj, vyznačuje se svěží bezinkovou chutí a vůní s nádechem citrusů. Podávejte dobře vychlazený ve sklence s ledem, plátkem limetky a lístkem máty. Výborné pro horké letní dny. Avanti Hugo je osvěžující jemně perlivý nápoj, vyznačuje se svěží bezinkovou chutí a vůní s nádechem citrusů. Podávejte dobře vychlazený ve sklence s ledem, plátkem limetky a lístkem máty. Výborné pro horké letní dny. My Vám tento drink přinášíme rovnou namíchaný. Je to příjemné osvěžené pro horké letní dny s chutí bezu, máty a šťavnaté limety za doprovodu lehkých bublinek.

Avanti Spritz 8% 0,75l

Avanti Spritz je oblíbený vinný nápoj v italském stylu s osvěžující hořko-sladkou chutí zapadajícího slunce. Nejlépe chutná dobře vychlazený ve vinné sklence s ledem a plátkem pomeranče. Avanti Spritz - chtěj od slunce víc!

Avanti Lampone 9% 0,75l

Lahodné malinové Avanti Lampone dokonale snoubí lehkost s osvěžením. Díky podmanivé a harmonicky vyvážené chuti přináší radost a uvolnění i do všedního dne.

Avanti Amarena 9% 0,75l

Alkoholický nápoj z vína, sycený s příchutí višeň. 

Avanti Classico 9% 0,75l

Alkoholický nápoj z vína, sycený. Pro svoji nevšední lehkost, laskavou, harmonickou chuť a květnatou vůni se stává vynikajícím zdrojem uvolnění a dobré nálady.

Avanti Fragola 9% 0,75l

Alkoholický nápoj z vína, sycený s příchutí jahod. 

Avanti Pesca 9% 0,75l

Alkoholický nápoj z vína, sycený s příchutí broskví. 

Avanti Rosé 0,75l

Druh: růžové šumivé víno, Odrůda: Avanti Rosé, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 9