Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Avilut 3 forte 60 10 kapsli

Nalezeno:    5 produktů

AVILUT 3-forte Recordati 60 kapslí

AVILUT 3-forte určený pro péči o zrak.

Avilut 3-forte Recordati 60 kapslí

Obsahuje lutein a zeaxanthin, jejichž koncentrace v oku klesá s přibývajícím věkem. S omega-3 mastnými kyselinami, vitaminem E a zinkem.

Avilut 3-forte Recordati cps.60

Avilut 3-forte Recordati je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem Vitamínu E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Produkt obsahuje přírodní karotenoidy Lutein a Zeaxanthin, které se kumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka a s přibývajícím věkem jejich koncentrace klesá. Dále obsahuje Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si tělo neumí samo vytvořit, ale pro normální činnost je potřebuje.

Gelactiv 3-Collagen Forte 60+60 kapslí dárkové balení 2019

Kapsle s komplexem extra čistých kolagenů, křemíkem z bambusových výhonků a vitaminem C. Nyní ve vánočním dárkovém balení 1 + 1 zdarma.

Vigor Thermo Mega Forte 100 kapslí

Produkt obsahující komplex látek na podporu spalování tuku na bázi kombinace kofeinu z více zdrojů s dalšími látkami ovlivňujícími metabolismus tuků. Vigor Thermo Mega Forte 100 kapslí Produkt obsahující komplex látek na podporu spalování tuku na bázi kombinace kofeinu z více zdrojů s dalšími látkami ovlivňujícími metabolismus tuků. Doporučené dávkování Užívejte 2 kapsle denně, jednu ráno, jedn...