Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Avilut 3 forte diskuse

Nalezeno:    5 produktů

Avilut 3-forte Recordati cps.60

Avilut 3-forte Recordati cps.60 AVILUT® 3-forte RECORDATI obsahuje rybí olej s obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). Tyto kyseliny (DHA a EPA) jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka.

AVILUT 3-forte Recordati 60 kapslí

AVILUT 3-forte určený pro péči o zrak.

Avilut 3-forte Recordati cps.60

Avilut 3-forte Recordati je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem Vitamínu E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Produkt obsahuje přírodní karotenoidy Lutein a Zeaxanthin, které se kumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka a s přibývajícím věkem jejich koncentrace klesá. Dále obsahuje Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si tělo neumí samo vytvořit, ale pro normální činnost je potřebuje.

AVILUT® 3-forte Recordati cps. 60 (3518637)

Doplněk stravy pro péči o Váš zrak – obsahuje zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku. Doplněk stravy pro péči o Váš zrak. Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku. SloženíAktivní látky: Omega-3 (nenasycené mastné kyseliny, s obsahem 36% EPA, 24% DHA) 350 mg, vitamin E (?-TE) 20,1 mg, zinek 20 mg, lutein 15 mg, měď 1 mg, zeaxanthin 0,15 mg.

-->