Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Babolat na raketu

Nalezeno:    20 produktů

Batoh na rakety Babolat Classic Club USA

Batoh na rakety Babolat Classic Club USA poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Classic Club France

Batoh na rakety Babolat Classic Club France poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Classic Club Argentina

Batoh na rakety Babolat Classic Club Argentina poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Expandable Backpack Black 2020

Černý batoh na rakety Babolat Expandable poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlné nošení zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Classic Club Great Britain

Batoh na rakety Babolat Classic Club Great Britain poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Classic Club Backpack Yellow 2020

Žluto-černý batoh na rakety Babolat Classic Club poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Classic Club Backpack Blue 2020

Modro-černý batoh na rakety Babolat Classic Club poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Classic Club Backpack Pink 2020

Růžovo-černý batoh na rakety Babolat Classic Club poskytne prostor pro jednu raketu a základní sadu oblečení. Pohodlí zajistí polstrované popruhy.

Batoh na rakety Babolat Junior Club Backpack Red 2020

Dětský červený batoh na rakety Babolat Junior Club nabízí prostor pro jednu raketu a základní tréninkové vybavení. Zajímavý vzhled bude děti bavit.

Batoh na rakety Babolat Junior Club Backpack Purple 2020

Dětský fialový batoh na rakety Babolat Junior Club nabízí prostor pro jednu raketu a základní tréninkové vybavení. Zajímavý vzhled bude dívky bavit.

Batoh na rakety Babolat Junior Club Backpack Blue 2020

Dětský modrý batoh na rakety Babolat Junior Club nabízí prostor pro jednu raketu a základní tréninkové vybavení. Zajímavý vzhled bude děti bavit.

Babolat Ballfighter 19 juniorská tenisová raketa - G00

Dětská raketa Babolat Ballfighter 19 je vhodná pro začínající hráče s výškou postavy 90 - 105 cm. Lehká aluminiová konstrukce umožňuje snadnou hratelnost rakety. Raketa využívá dva prvky pro výuku: Learning tool 01 - memo grip - učí dítě držet raketu na konci rukojeti; Learning tool 02 - right attitude - učí držet raketu ve správné poloze. Součástí rakety je i obal s popruhem pro pohodlné nošení. Pro kvalitní trénink použijte i tréninkové míčky Red. Parametry: - délka: 19 in / 483 mm - hmotnost: 175 g - velikost hlavy: 81 in2 / 520 cm2 - grip: 0000 - vzor výpletu: 16 x 18

Babolat B Fly 19 juniorská tenisová raketa - G00

Dětská raketa Babolat B Fly 19 je vhodná pro začínající hráčky s výškou postavy 90 - 105 cm. Lehká aluminiová konstrukce umožňuje snadnou hratelnost rakety. Raketa využívá dva prvky pro výuku: Learning tool 01 - memo grip - učí dítě držet raketu na konci rukojeti; Learning tool 02 - right attitude - učí držet raketu ve správné poloze. Součástí rakety je i obal s popruhem pro pohodlné nošení. Pro kvalitní trénink použijte i tréninkové míčky Red. Parametry: - délka: 19 in / 483 mm - hmotnost: 175 g - velikost hlavy: 81 in2 / 520 cm2 - grip: 0000 - vzor výpletu: 16 x 18

Babolat B Fly 25 juniorská tenisová raketa - G00

Dětská raketa Babolat B Fly 25 je vhodná pro začínající hráčky s výškou postavy 130 - 140 cm. Lehká aluminiová konstrukce umožňuje snadnou hratelnost rakety. Raketa využívá dva prvky pro výuku: Learning tool 01 - memo grip - učí dítě držet raketu na konci rukojeti; Learning tool 02 - right attitude - učí držet raketu ve správné poloze. Součástí rakety je i obal s popruhem pro pohodlné nošení. Pro kvalitní trénink použijte i tréninkové míčky Orange. Parametry: - délka: 25 in / 635 mm - hmotnost: 220 g - velikost hlavy: 106 in2 / 685 cm2 - grip: 00 - vzor výpletu: 16 x 19

Babolat RPM Hurricane tenisový výplet 200 m - 1,25

Tenisový výplet RPM Hurricane značky Babolat je vyrobený z co-polyesterového monovlákno. Tato tenisová struna klade důraz především na maximální spin, kontrolu a dlouhou trvanlivost. Je tak vhodný pro pravidelné a výkonnostní hráče, kteří hledají opravdu kvalitní výplet pro svou raketu. Tenisový výplet RPM Hurricane je ve žluté barvě a proto se hodí obzvlášť pro řady raket Babolat Pure Aero. Průměr 1,20/18 – maximální napětí 28 kg/62 lbs; průměr 1,25/17 – maximální napětí 28 kg/62 lbs; průměr 1,30/16 – maximální napětí 30 kg/66 lbs. délka: 200 m struktura struny: monofil použití výpletu: rotace země původu: Francie...