Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Babyliss pro curling iron 2275tte

Nalezeno:    9 produktů

BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE kulma na vlasy (BAB2275TTE)

BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2275TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy možnost regulování teploty funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti digitální displej otočný kabel Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE kónická kulma BAB2280TTE

BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2280TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: kónická kulma možnost regulování teploty šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE trojkulma na vlasy BAB2269TTE

BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2269TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy možnost regulování teploty otočný kabel Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE kulma na vlasy BAB2274TTE

BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2274TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: ochrana vlasů před vysušením možnost regulování teploty funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti digitální displej Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE kulma na vlasy (BAB2173TTE)

BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy možnost regulování teploty funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE kulma na vlasy BAB2273TTE

BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron 2273TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: ochrana vlasů před vysušením možnost regulování teploty rychlé nahřátí funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti digitální displej Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE kulma na vlasy Ø 32 mm

BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron BAB2174TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: rychlé nahřátí možnost regulování teploty funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti otočný kabel šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Curling Iron Ionic 3D Waver 2369TTE trojkulma na vlasy BAB2369TTE

BaByliss PRO Curling Iron Ionic 3D Waver 2369TTE, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Curling Iron Ionic 3D Waver 2369TTE vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: funkce ionizace natáčí vlasy bez zatěžování a lámání rychlé nahřátí Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.