Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Barros ruby porto 0 75l

Nalezeno:    34 produktů

Barros Ruby Porto 0,75l

Vůně cerveneho ovoce. Chuť silna a ziva, harmonicka svezest. Doporučujeme aperitiv, dezerty, stredne vyzrale syry.

BARROS Ruby Porto 0,75l (5601194102829)

Víno - Cuvée, sladké, likérové víno, Barros, ročník Non-vintage oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Červené portské víno s příjemným aroma zralého bobulovitého ovoce a koření. Chuť je svěží, ovocná, harmonická a příjemně dlouhá. Může být podáváno jako aperitiv nebo v kombinaci s čokoládovými dezerty.

Barros Tawny Porto 0,75l

Vůně zraleho ovoce, sus.fiky a svestky, koreni. Chuť svezi, sametova, plna. Doporučujeme aperitiv, susene ovoce, dezerty.

Barros White Porto 0,75l

Vůně intenzivni parfemovana kvetinova. Chuť jemna a poutava, harmonicky zaver. Doporučujeme aperitiv, prazene mandle, susene ovoce.

Barros Porto 40YO 0,75l

Vůně bohata vune po cervenem ovoci. Chuť svezi, korenena chut. Doporučujeme vhodne jako vyborny aperitiv.

Barros Porto 20YO 0,75l

Vůně jantarovogranatova barva. Chuť aroma medu,mandli,kavy. Doporučujeme sladke dezerty,bile maso,tucne ryby,gril.masa.

BARROS Porto 40Y 0,75l (7020660000182)

Víno - Cuvée, sladké, likérové víno, Barros, ročník Non-vintage oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Chutná vám likérové víno a rádi si jej vypijete v klidu a pohodlí? Potom vám bude určitě chutnat víno s názvem BARROS Porto 40Y 0,75l. Bavíme-li se o druhu, jde o Cuvée. Pro jeho výrobu byly použity vyzrálé hrozny, proto se řadí ke sladkým vínům. Zemí původu tohoto typu vína je Portugalsko, přesněji oblast Douro. Konzumace tohoto typu vína se bezvadně hodí k jako aperitiv. Objem lahve od vinařství Barros činí 0,75 l. Klíčové parametry vína BARROS Porto 40Y 0,75l Likérové víno Barros pro zajímavější oslavy i všední dny Odrůda v...

Barros Porto Ruby 0,75 l

Červené portské víno s příjemným aroma zralého bobulovitého ovoce a koření. Chuť je svěží, ovocná, harmonická a příjemně dlouhá. Může být podáváno jako aperitiv nebo v kombinaci s čokoládovými dezerty. DOP. Vůně zralé červené ovoce, bohatá. Chuť silná, živá, harmonická, svěží. Doporučujeme k aperitiv, dezerty, středně vyzrálé sýry.

BARROS Porto 20Y 0,75l (5601194102782)

Víno - Cuvée, sladké, likérové víno, Barros, ročník Non-vintage oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Mohutné portské víno s komplexním buketem, v němž převládá aroma sušeného ovoce podkreslené herbálními tony a náznaky dřeva. V chuti je elegantní, komplexní a dobře strukturované. Příjemné a dlouhé doznívání.

BARROS Tawny Porto 0,75l (5601194102683)

Víno - Cuvée, sladké, likérové víno, Barros, ročník Non-vintage oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Příjemné portské víno s komplexním buketem, v němž najdeme zralé čerstvé i sušené ovoce podpořené tóny koření a sladkého dřeva. Na patře působí hladce a svěže, chuť je strukturovaná a dlouhá.

BARROS White Porto 0,75l (5601194102751)

Víno - Cuvée, sladké, likérové víno, Barros, ročník Non-vintage oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Svěží bílé portské víno se svůdně ovocným a květinovým aroma. Chuť je harmonická, jemná a dlouhá. Výborně se hodí k sušenému ovoci, praženým mandlím ve skořici či bílé čokoládě. Servírovat při teplotě 8-10° C.

Barros Colheita Porto 1980 0,75l

Vůně useneho ovoce a koreni. Chuť plna a kulata s vyjimecnou rovnovahou. Doporučujeme karamelove dezerty, susene ovoce, syry.

Barros Porto Special Reserve Ruby 0,75 l

Vůně sušeného ovoce doplněná o dřevité tóny. Chuť sametová, hluboká s dlouhým rozvíjejícím závěrem. Vyšší třída Reserve Ruby zrající více než 3 roky ve velkých dřevěných sudech. Velký objem vína zabraňuje přístupu vzduchu, nedochází k oxidaci a víno si zachovává původní rubínovou barvu, ovocnou chuť a sílu mladého vína. Sladké víno skvěle se párující s aromatickými deserty. Portské - jeden ze symbolů Portugalska, fortifikované, neboli dolihované víno, pochází z vinic ze severní části Portugalska, z oblasti Douro, nazvané podle stejnojmenné řeky. Své jméno zí...

BARROS Porto 10Y 0,75l GB (5601194102775)

Víno - Cuvée, sladké, likérové víno, Barros, ročník Non-vintage oblast Douro, Portugalsko, Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Na nose velmi syté sušené ovoce, čokoláda, vanilka. Na patře jemná a hedvábná textura, subtilní tóny dřeva a komplexní taniny, pražené lískové oříšky a čokoládová káva. "10 years old" znamená, že výsledný blend je namíchaný ze sklizní různého stáří, aby se dosáhlo průměru právě 10 let.