Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bartek svicka

Nalezeno:    15 produktů

Bartek vánoční svíčka veselé Vánoce - figurka 50 mm - 35 ks

Bartek vánoční svíčka veselé Vánoce - figurka 50 mm - 35 ks Krásné vánoční svíčky s různými motivy. Cena je za celé balení. Velikost figurky - 50 mm.  

Dekorativní svíčka Bartek Candles Lavender Kiss - Fialová 280 g

Fialová vyřezávaná svíčka s levandulí ve stylu Provence ve tvaru koule lampionu. Svíčka je vonná. Lze doplnit o další svíčky se stejným motivem a vytvořit si tak sladěnou kolekci.

Dekorativní svíčka Bartek Candles Lavender Kiss - Fialová 195 g

Fialová vyřezávaná svíčka s levandulí ve stylu Provence ve tvaru mýdla. Lze doplnit o další svíčky se stejným motivem a vytvořit si tak sladěnou kolekci.

Bartek - vánoční vosková svíčka - figurka anděl - 10 cm - 20 ks

Bartek - vánoční vosková svíčka - figurka anděl - 10 cm - 20 ks. Svíčka ve tvaru andílka je celá třpytivá a zabalená v celofánu. Andílek Vám vytvoří z domova příjemnou vánoční atmosféru a jistě potěší každého milovníka svíček.  Neparfémovaná. V balení 20 kusů Rozměr: 10,5 x 5 cm  

Dekorativní svíčka Bartek Candles Home Sweet Home - Bílá 275 g

Bílá vyřezávaná svíčka ve tvaru válce s nápisem Home. Lze doplnit o další svíčky se stejným motivem a vytvořit si tak sladěnou kolekci.

Dekorativní svíčka Bartek Candles Home sweet home - Bílá 280 g

Bílý vyřezávaný lampion ve tvaru koule. Lze doplnit o další svíčky se stejným motivem a vytvořit si tak sladěnou kolekci.

Svíčka vonná ve skle 115 g - Vánoční - Bartek - 12 ks

Svíčka vonná ve skle 115 g - Vánoční - Bartek - 12 ks.Vonná svíčka ze zimní edice svíček Bartek Candles - Warm and cosy home.Vůně a design této svíčky Vás, jak už vypovídá název, doslova zahřeje, nejen u srdce. Přibližná doba hoření: 30 hodinSada obsahuje:12 ks svíček á 115 gBalení obsahuje různé motivy a vůně svíček

Vánoční svíčka vosková - postavičky mix - 55 g - 20 ks - Bartek

Vánoční svíčka vosková - postavičky mix - 55 g - 20 ks - Bartek.Sada obsahuje:20 ks vonných,voskových postaviček o velikosti cca 7,5 cm.(sob, sněhulák, stromeček, santa)

BARTEK CANDLES Lavender Soap 115g

Vonná svíčka ve skle s vůní levandulového mýdla.

BARTEK Candles Funny Owls Figure 100

Dekorativní svíčka ve tvaru sovy s jemnou parfémovanou vůní.

BARTEK CANDLES Lavender kiss (115g) - Lavenders oil

Vonná svíčka ve skle s vůní levandulového oleje.

Podobné fráze: